Ana SayfaHamilelikHamilelik Bakım Sırları: Miranda Kerr

Hamilelik Bakım Sırları: Miranda Kerr

-

Hamilelik bakım sırları oldukça önemli. Anne olmak harika bir his ama önce kendinize değer vermelisiniz ki çevrenizdekilere yetin değil mi? Hamilelik bakım sırları ufaklık hayata gözünü açana kadar devam etmesi gereken rutinler demek de mümkün. Bu hafta senin için Miranda Kerr hamilelik bakım sırları nelermiş araştırdık ve bulduk. Kendisi ikinci kez anne olacak ve vücudu hala çok güzel. Bu dönem için neler yapıldığı sorulduğunda ise bütün anne adayları için 3 önemli tavsiyede bulunmuş, bakalım neler önermiş?

Hamilelik bakım sırları nelerdir?

Hepimizin hatırlayacağı gibi Miranda Kerr bir Victoria’s Secret mankeni; bu da demek oluyor ki dediğini de yaptığını da yap. Miranda; hayatının büyük bir kısmını kendine bakmaya ayırdığı için vücudunu nasıl hızlıca toparlayabileceğini ve koruyabileceğini biliyor. Bu durum da ona hamilelik döneminde kolaylıklar sağlamış ve o da bu tavsiyeleri herkesle paylaşmış. Tam bir melek değil mi?

  • Fitness

Miranda Kerr; hamilelik döneminde olan her kadının spor yapması gerektiğini söylüyor. Bu durum hem anne adaylarının fazla kilo almasını engelliyor hem de bebeğin vücuduna giden kanın daha fazla oksijen içermesini sağlıyor. Hamileliği boyunca her gün mutlaka 1 saate yakın yürüyüş yaptığını açıklamalarında özellikle belirtmiş.

  • Çatlaklar için önlemler

Miranda vücudunda çatlak olmasını istemediği için eline bir fırça alıyor ve her sabah vücudunu fırçalıyor. Bu sayede kan dolaşımı hızlanıyor, ölü deriler yok oluyor. Bu işlemden sonra hızlı bir şekilde duşa geçen Miranda, duştan çıkınca özellikle çatlak riski taşıyan alanlara güçlü nemlendirici yağ ve balmlar uyguluyor. Bu sayede bütün riskleri en aza indiriyor.

  • Uyku düzeni

Hamilelik döneminde uyku kalitesi maalesef ki düşüyor. Geceleri düzensiz uyumalar da gün içinde rahat ve enerjik olmayı zor bir hale getiriyor. Bu durum için Miranda yastığına biraz lavanta misti sıktığını söylüyor. Bu sayede çok daha kolay bir şekilde uykuya dalabiliyormuş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz