Ana SayfaModaHaftalık Burç Yorumları (9 - 15 Nisan 2018)

Haftalık Burç Yorumları (9 – 15 Nisan 2018)

-

Boğa burçları bugün çevrelerine karşı çok duyarlı olabilirler. Olaylara aşırı tepki verip dikkat çekebilirler. Dost ve arkadaşları ile samimi ilişkiler kurabilirler. Duygu ve düşüncelerini çok rahat ifade edebilirler. Hayatlarına ilişkin çok önemli kararlar alabilirler. Ekip çalışmasında bugün güzel sonuçlar elde edebilirler. İnsanları ikna etme konusunda bugün güzel sonuçlar elde edebilirler.

İkizler Burcu

İkizler burçları güçlü hayal güçleri ile iş dünyasında çok iyi izlenim uyandırabilir. Kuşkucu tavırları ile insanların tepkisini çekebilirler. Dikkatleri çabuk dağılan ikizler bugün iyi konsantre olup işlerinde başarı elde edebilirler. Kaygı ve stresli yapılarını sevdiklerine yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Bugün güzel süprizlerle karşılaşıp mutlu olabilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirmeye özen gösterin.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları bugün yoğun duygular yaşayabilirler. Kendilerini ifade etme konusunda güçlük yaşayabilirler. Hareketli bir gün geçirip hayatlarında bir takım değişiklik meydana gelebilir. Bu değişimler yengeçlerin dengesini bozabilir. Sabırlı olmaları ve duruma alışmaya özen göstermeleri tavsiye edilir. Sevdiklerine yeteri kadar zaman ayırmamaları sevdikleri ile arasının açılmasına neden olabilir.

Aslan Burcu

Aslan burçları bugün aşırı sorumluluk gerektiren işler peşinde koşabilir. Enerjileri bugün yeterli gelmeyebilir. Gereksiz işler peşinde koşabilir. Zamanı verimli kullanma konusunda sıkıntı çekebilir. Hayatlarına ilişkin radikal kararlar alabilirler. Değişken bir ruh haline sahip olabilirler. Sevdindirici bir haber alıp günü mutlu bir şekilde bitirebilirler.

Başak Burcu

Başak burçları bugün çok hareketli bir gün geçirebilir. Tüm vaktini sevdiklerine ayırmayı planlayan başaklar hesapta olmayan durumlar karşısında üzülebilirler. Bugün bazı sağlık sorunları ile karşılaşabilir. Üzücü bir haber alıp morelleri bozulabilir. Etkileyici bir kişiliğe sahip birisi ile tanışabilirler. Yaşantılarını gözden geçirip önemli kararlar alabilirler.

Terazi Burcu

Terazi burçları bugün çok gergin olabilir. İş dünyasında bazı gelişmeler canını sıkabilir. Bugün bazı işlerde zamanlama hatası yapabilirler. İş biriktirme huyları yüzünden bazı işler bugün sarpa sarabilir. Hesapta olmayan bazı durumlar ikizlerin bugün dengesini bozabilir. Kararlı ve azimli yapıları ile bugün bütün olumsuzlukların üstesinden gelmeyi başarabilirler.

Akrep Burcu

Akrep burçları bugün önemli işler başarabilirler. İş dünyasında taktir ve beğeni toplayabilirler. Olaylara iyimser yaklaşarak bir çok sorunu çözüme kavuşturabilirler. İş dünyasında yeni girişimlerde bulunup okumlu deneyimler elde edebilirler. Çevresindeki insanların sorunlarına çözüm üretip yeni dostluklar elde edebilirler. İyimser özellikleri ile çevrenin taktirini kazanabilirler.

Yay Burcu

Yay burçları bugün yoğun bir iletişim trafiği içinde enerjilerini tüketebilirler. Uzun zamandır görüşmedikleri dostları ile görüşüp anılarını tazeleyebilirler. Çevrelerine aşırı şüpheli yaklaşmaları çevrelerine negatif enerji yayabilir. Karamsar ve çekingen olmaları bugün bazı fırsatları kaçırmalarına neden olabilir. Dalgın ve unutkan olmaları bugün işlerin uzamasına neden olabilir.

Oğlak Burcu

Oğlak burçları bugün kararlı ve azimli tavırları ile çok önemli işler başarabilirler. Duygularını denetlemede ve kontrol etmede zorluk çekebilirler. Dostlarının desteğini alarak bugün yeni girişimlerde bulunabilirler. Tutarsız davranışlarla bugün dengesiz bir kişilik sergileyebilirler. Yanlış anlaşılıp kendilerini ifade etme güçlüğü yaşayabilirler.

Kova Burcu

Kova burçları bugün hayatlarını gözden geçirip radikal kararlar alabilirler. Bazı iş girişimlerinde başarısız olabilirler. Hatalarından ders almayı iyi bilen kovalar bugün azimli ve kararlı olarak bitmemiş işleri bitirebilirler. İş dünyasına çok dalıp sevdiklerini ihmal edebilirler. Yapıcı ve kararlı yapıları ile bugün bazı olumsuzlukları düzeltme fırsatı elde edebilirler.

Balık Burcu

Balık burçları bugün verimli bir çalışma ile önemli işlere imza atabilir. Bugün karşılarına çok iy fırsatlar çıkabilir. Gereksiz harcama yapıp bütçelerini sarsabilirler. Sevindirici bazı gelişmeler yaşanabilir. Sabırlı ve disiplinli olarak bugün çevrelerinde bulunan insanların taktirini kazanabilirler. Kendilerini yenileme adına önemli fırsatlar elde edebilirler.

Koç Burcu

Koç burçları bugün çok ağır işlerin altına girebililer. Sorumluluklar altında ezilebilir tüm enerjilerini kaybedebilirler. Aşırı hırslı ve sabırsız olmaları bugün bazı işlerde başarısız olmalarına neden olabilir. Uzun bir seyahate çıkabilirler. İş gezilerinde karşılarına fırsatlar çıkabilir. Fırsatları değerlendirme konusunda ciddi sıkıntılar yaşayabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz