Ana SayfaGündemHadise Yatırım Yaptı Eli Boş Döndü

Hadise Yatırım Yaptı Eli Boş Döndü

-

Son yıllarda ünlülerin çoğu çeşitli yatırımlar yaparak işletmecilik yapmaya başladılar. Bu ünlüler kervanına Hadise de dahil oldu. Ancak ünlü popçu yaptığı yatırımdan eli boş döndü.

Hadise İçin Bodrum Macerası Kısa Sürdü

Ünlü popçu rakibi olan Hande Yener gibi Bodrum’da bir otel işletmeciliği yapmaya soyundu. ‘La plaj’ adını verdiği bir otel açan Hadise geçen sene burada konser vermişti. Bu sene de mekanı iki kere ziyarete giden ünlü pop şarkıcısının ortakları ile arası bozulduğu bu nedenle otel ile tüm bağlarını kopardığı duyuruldu.

Geçtiğimiz sene menajeri olan ablası ile bu otel için büyük yatırımlar yapan sanatçı ortaklarına verdiği sözleri tutmadığı için otelden ayrıldığı biliniyor. Henüz ünlü popçu bu konu ile ilgili bir açıklamada bulunmadı. Beach şu an için tüm programlarını iptal etti ve Hadise ile hiçbir bağı kalmadı.

Diğer ortaklar ise konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. “Bu plajın asıl işletme sahibi şirketimiz Hadise ile bağlarını kopardı. Ancak plaj çalışmaya devam ettiriliyor.” Yapılan bu açıklamalardan sonra ünlü popçunun ne diyeceği merak konusu haline geldi.

Sanatçı yaşanılan bu olaylardan sonra Bodrum’u apar topar terk etti. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir haberde de ‘La plaj’ adlı işletmenin çok pahalı olduğu gündem konusu olmuştu. Konu ile ilgili detaylar ilerleyen günlerde şarkıcının da yapacağı açıklamalarla netleşecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz