Ana SayfaKişisel BakımGüzel Görünmenin Yolları

Güzel Görünmenin Yolları

-

Her kadın güzel görünmek ve beğenilmek ister. Ancak bunun için çaba sarf etmek gerekir. Güzel olmanın en önemli yolu temiz ve bakımlı olmaktır. Temiz olmak derken yüzünüzdeki bıyıklarınızı ve kaşlarınızı almak  vücudunuzda ki tüyleri almak kişisel temizliğinize dikkat etmek kesinlikle yapmanız gerekenledir. Her gün dişlerinizi fırçalamak deodorant sıkarak ter kokusunu önlemek hem kendiniz hem de diğer insanlara güzel görünmek için önemlidir.

Güzel olmanın yolu bakımlı olmaktan geçer. Saçlarınızı yağlanmadan yıkamalı ve haftada 1-2 kere saç maskesi yaparak saçlarınızın canlı ve parlak olmasını sağlamalısınız. Temiz ve hoş kokmak her güzel kadın için olmazsa olmazdır. Modayı takip ederek kendi vücut tipinize göre güzel kıyafetler giymeli ve yüz şeklinize göre makyaj yapmalısınız.

Gündüz daha hafif ve doğal tonlarda gece ise daha kadınsı ve koyu tonlarda makyaj yapabilirsiniz.Özellikle kırmızı bir ruj, siyah topuklu bir ayakkabı ve herkesi etkileyecek kadınsı bir parfüm  her kadında olması gerekir. Yüzünüzdeki sivilce ve izleri kapatıcıyla kapatabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz