Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları ( 4 Haziran 2018 Pazartesi )

Günlük Burç Yorumları ( 4 Haziran 2018 Pazartesi )

-

KOÇ:
Koç burçları bugün rahat bir gün geçirebilir. Sistemli ve düzenli çalışıp iş arkadaşlarına örnek olan koçlar iş dünyasından erken paydos edebilirler. İş dünyasında yakaladıkları olumlu havayı sosyal yasamlarına aktaran koçlar hareketli bir gün geçirebilirler. Parasal konularda sıkıntılı bir süreç yaşayabilirler. Harcamalarda ölçüyü kaçıran koçlar ay ortasında maddi kriz yaşayabilir. Maddi konularda ölçüyü elden bırakmadan düzenli harcama yapmaları tavsiye edilir.

KOVA:
Kova burçları bugün uyumlu yapıları ile önemli başarılar elde edebilirler. Bugün önemli görevler üstlenip bu görevi basarı ike tamamlayabilirler. Eksiklikleri kolay fark edip kapatan kovalar bugün önemli sorunları çözüme kavuşturabilir. Enerjilerini doğru yerde ve doğru zamanda kullanan kovalar enerji dolu yapıları ile çevresindeki insanlara örnek olabilirler. Kovalar bugün müthiş bir gün geçirebilir. Tadını çıkarmaya bakın.

BALIK:
Balık burçları bugün açıksōzlü ve dürüst oldukları için çevrelerinden taktir toplayabilir. Açıksōzlü olarak bazı sevdiklerini üzebilirler. Sözünü budaktan esirgemeyen ve dobra olan balıklar bugün kırıcı olabilir. Sevdiklerine süpriz yapmak adına bugün maddi olarak yüklü harcamalar yapabilirler. Balıklar bugün beklenmedik maddi kayıplar yaşayabilir. Bu kayıplar balıkların psikolojisini bozabilir. Maddi konularda daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

BAŞAK:
Başak burçları bugün hırslarına yenik düşüp düşünmeden hareket edebilirler. Yanlış hamleler yapıp derin pişmanlıklar yaşayabilirler. Daha fazla kazanma hırsı ile elindekileri kaybedebilirler. Başaklar bugün hızlı kararlar alıp kısa yoldan ciddi kazanç elde etmek için atılımlar yapabilirler. Sosyal yaşamda monoton bir gün geçiren başaklar arkadaş çevresinden sıkılıp yeni sosyal mekan arayışına girebilirler.

TERAZİ:
Terazi burçları bugün enerjilerini kısa sürede bitirip günün sonuna bitkin bir giriş yapabilirler. İş dünyasında bazı işler terazilerin başını ağrıtabilir. Ertelenen ve yarım bırakılan projeler terazilere ciddi maddi kayıplar yaşatabilir. Bazı olumsuz durumların faturası terazilere ödetilebilir. Bu durum terazilerde öfke patlamasına neden olabilir. İş dünyasında daha hassas olup işleri ertelemeden zamanında yapmaları tavsiye edilir.

İKİZLER:
İkizler burcu bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilir. Yoğun iş temposu ve sosyal yaşam ikizlerin sağlık durumunu bozabilir. Uyku düzeni bozulan ikizler iş dünyasında verimsiz bir gün geçirebilir. Sosyal hayat sağlık nedeniyle durgun bir yapıya kavuşabilir. Parasal anlamda karlı ve kazançlı bir gün geçirebilir. Parayı iyi yöneten ikizler bugünlerde bir tatil planı yapabilirler.

YAY:
Yay burçları bugün ruhsal bir çöküntü yaşayabilir. Kötü bir haber alıp moral ve psikolojik olarak çöküntü yaşayabilir. Bekledikleri bir durum tersine sonuçlanabilir. Yaylar hayal kırıklığı yaşayıp yalnız kalmak isteyebilirler. Olay ve durumlara karşı aşırı reaksiyon gösterebilir. Yaylar bugün itici bir kimliğe sahip olabilir. Yaylar bir an önce kendini toparlayıp hayata daha sıkı sarılmaları tavsiye edilir.

BOĞA:
Boğa burçları bugün neşeli ve huzurlu bir gün geçirebilir. Bugün bütün işler tıkırında giden boğalar ciddi maddi kazanç elde edebilirler. Yeni iş teklifi alan boğaların iş pozisyonu değişebilir. İş veren dikkatini çeken boğalar bugün maaşlarına zam alabilirler. Sosyal yaşamda çok eğlenceli bir toplantıda yer alabilir. Yeni bir çevrede yeni arkadaşlar edinebilirler. Yakaladıkları güzel tempoyu devam ettirmeleri tavsiye edilir.

ASLAN:
Aslan burçları bugün dikkatli ve titiz olmaları ile dikkat çekebilirler. İşlerini büyük titizlikle yapan aslanlar bugün güzel işler başarabilirler. Özenerek iş yapan aslanlar zamanlama konusunda hatalar yapabilirler. Aslanlar bugün bütün zamanı fatura ödeme gibi işlerde harcayabilir. Sevdiklerini ihmal eden aslanlar bugün yalnız kalabilirler. Aslanlar olumsuz durumu düzeltmek için bir an önce atağa geçmeleri tavsiye edilir.

AKREP:
Akrep burçları bugün derin bir anlayış ve hoşgörü örneği sergileyebilir. Kendilerine yapılan yanlışları yumuşak bir tavırla sinirlenmeden karşılayan akrepler bu huyları ile taktir toplayabilir. Akreplerin iyi niyetleri suistimal edilebilir. Akreplere bugün ağır görevler verilebilir. Görev ve sorumluluk bilinci altında bugün ezilebilirler. Yumuşak huylu olurken insanların kendisini kullanma konusunda daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

YENGEÇ:
Yengeç burçları bugün sindirim sistemi sorunu yaşayıp iş dünyasından erken çekilebilir. Düzensiz ve dengesiz beslenen yengeçler bu ara aşırı kilo alabilir. Bağırsak ve sindirim sistemi sorunları yaşayabilir. Yemek konusunda kendini dizginleyemeyen yengeçler mide ve bağırsak sistrmlerini bozabilirler. Sağlıklarına dikkat edip yeme konusunda kendilerine bir sınır koymaları tavsiye edilir.

OĞLAK:
Oğlak burçları bugün sinirli ve gergin olabilir. Olayları yanlış değerlendirip sert tepkiler verebilirler. Duygularına hakim olamayan oğlaklar öfke krizi yaşayabilir. Kırıcı bir uslüp kullanan oğlaklar sözler ile sevdiklerini üzebilirler. Mantıkları bugün devre dışı kalabilir. Sakin olmaları, öfkelerine hakim olmaları ve konuşma uslübuna dikkat etmeleri tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz