Home Moda Günlük Burç Yorumları (9 Nisan 2018 Pazartesi)

Günlük Burç Yorumları (9 Nisan 2018 Pazartesi)

0

Necibe.com günlük burç yorumlarını düzenli olarak yorumluyor. Bugün kendi burcunuzda neler ile karşılaşacaksınız hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

1- Koç Burcu

Koç burçları bugün maddi sıkıntı çekebilir. Gereksiz harcamalar ve hesapta olmayan işler maddi durumlarını bozabilir. Bugün ekstra işler yapıp karlı bir gün geçirebilirler. Kendine güven duygusu gelişmiş olan koçlar iş dünyasında çok önemli işler başarabilir. Farklı duygular peşinde koşabilir.  Eğlenceli ve etkinliği bol bir gün geçirebilirler. Bütçe aşmamaları dengeli harcama yapmaları konusunda dikkatli olmaları gerekir.

2- Kova Burcu

Kova burçları bugün macera dolu bir gün geçirebilirler. Sorumlulukları bugün kovaları sıksa da günü neşeli ve eğlenceli bitirebilirler. İlginç fikirleri ile çevrelerini şaşırtabilirler. Kararlı ve azimli kovalar bugün çok önemli sorunların üstesinden gelebilirler. İş dünyasında yakaladıkları olumlu havayı aşk hayatlarına da yansıtıp günü keyifli ve güzel bitirebilirler.

3- Balık Burcu

Balık burçları bugün aşk hayatları inişli çıkışlı olabilir. Sevdiklerine karşı anlayış ve hoşgörüyü kaybedebilirler. İş dünyasının stresli yapılarını aşk hayatına taşıyabilirler. Kötü bir haber alıp hayal kırıklığı yaşayabilirler. Bugün kendilerini yalnız hissedebilirler. Bazı davetleri geri çevirebilirler. Yoğun iş temposu enerjilerini alıp bitkin düşebilirler. Şüpheci ve karamsar tavırları ile çevrelerine negatif enerji saçabilirler. Hayata daha pozitif yaklaşmaları tavsiye edilir.

4- Başak Burcu

Başak burçları bugün eş ve dostları ile keyifli bir gün geçirebilirler. Hayal gücü yüksek başaklar bugün kıvrak zekaları ile birçok sorunun üstesinden gelebilirler. Bugün ciddi bir rahatsızlık durumundan kurtulabilirler. Uzun zamandır çözülmemiş bir durumu çözüme kavuşturabilirler. Büyük organizasyon ve davete katılabilirler. Keyifli bir günün ardından enerjileri bitebilir. Enerjilerini doğru yerde doğru biçimde kullanmaları tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu

Terazi burçları maceracı ve cesur yapıları ile birçok sorunun üstesinden kolayca gelebilirler. İş yerinde çok önemli görevler alıp başarı ile sonuçlandırabilir. Bugün iş yerinde patronlarının dikkatini çekip taktir ve beğeni toplayabilirler. Girişimci ve tedbirli olmaları işlerinde başarı getirebilir. Hayatlarında dikkat çeken çok önemli gelişmeler yaşayabilirler. Güçlü ve saygın kişilik sahibi kişilerle aynı ortamda bulunup keyifli dakikalar geçirebilirler. Bugün bazı fırsatları geri çevirebilirler.

6- İkizler Burcu

İkizler burçları bugün isteklerinin esiri olup gereksiz harcama yapabilirler. Bütçeyi bugün fazlası ile zorlayıp kendilerini maddi anlamda zora sokabilirler. Yeni ve ilginç fikirler ile çevrelerinin dikkatini çekebilirler. Sevdiklerini işe dalıp ihmal edebilirler. Sağlık sorunları yaşayıp iş dünyasından bir süre uzak kalabilirler. Bütçe ve sağlık konusunda dikkatli olup sevdiklerine zaman ayırmaları tavsiye edilir.

7- Yay Burcu

Yay burçları bugün karamsar bir yapı sergileyebilir. İş dünyasına negatif duygularla yaklaşıp bazı işlerde başarısız olabilirler. Enerjilerini bugün yanlış yerlere aktarabilirler. Bazı işleri ertelemeleri ve biriktirmeleri iş yerinde sorunlara neden olabilir. Bugün gerilimi yüksek ve kaygı dolu bir gün geçirebilirler. İş dünyasındaki olumsuz havayı aşk hayatına taşıyabilirler. Bugün yaylar çok dikkatli olup işlere daha pozitif bir hava ile yaklaşmaları tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu

Boğa burçları bugün güzel haberler alabilirler. Bu haber boğalara bugün keyifli bir gün yaşatabilir. İyimser ve anlayışlı tavırları ile bugün iş dünyasında olumlu hava yaratabilirler. Bugün bazı alışkanlıklarını değiştirmek için girişimlerde bulunabilirler. Çevrelerinin dikkatini çekebilir olulu hava yaratabilirler. Maddi konularda sevindirici gelişmeler yaşayabilirler. Harcama konusunda ölçülü ve dengeli bir gün geçirebilirler.

9- Aslan Burcu

Aslan burçları bugün duygusal anlamda yükselme yaşayabilirler. Yeni fırsatlar ve imkanlar elde edebilirler. Fırsatları değerlendirme konusunda bugün başarısız olabilirler. Bazı fırsatları geri tepebilirler. Yeni insanlarla tanışıp sosyal çevrelerini genişletebilirler. Kendilerini doğru biçimde ifade edip istediklerini kolayca elde edebilirler.  Keyifli ve hareketli bir gün geçirebilirler. Beklenmedik gelişmeler aslan burçlarını keyiflendirebilir.

10- Akrep Burcu

Akrep burçları bugün iyimser ve olgun bir gün geçirebilirler. Olayları olgunlukları ve tecrübeleri ile kolayca çözebilirler. Bazı sorunları bugün aşabilirler. Aşk hayatlarında beklenmedik sürpriz olabilirler. Bugün bazı sürprizler yapılabilir. Karar verirken çevrelerinin baskısı altında kalıp istemedikleri kararlara imza atabilirler. Saygın kişiliğe sahip kişilerle işbirliği içinde güzel bir ekip çalışması yapabilirler. Çeşitli davet ve toplantılara katılabilirler.

11- Yengeç Burcu

Yengeç burçları bugün ilişkilerini gözden geçirmeleri gerekir. Sevdikleri tarafından kırılabilirler. Yanlış anlaşılabilirler. Kendilerini ifade etme konusunda sıkıntı yaşayabilir. Bazı sözleri çarptırılabilir. Hoşlanmayacakları durum içine düşebilirler. Kontrol dışı bazı gelişmeler bugün yengeçleri fena halde üzebilir. Sağ duyulu olmaları duyguları ile değil akıl ve mantığı ile hareket etmeleri tavsiye edilir.

12- Oğlak Burcu

Oğlak burçları bugün yüksek kariyer planları yapabilirler. İş dünyasında önemli projelere imza atabilirler. Ciddi iş teklifleri alabilirler. Maddi ve manevi anlamda karlı olacakları bir gün olabilir. Bazı fırsatları çok güzel değerlendirip ekonomik anlamda feraha kavuşabilirler. Rahatlık bugün oğlaklara maddi anlamda açılma fırsatı verebilir. Rehavete kapılıp dengesiz harcama yapmamaları tavsiye edilir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version