Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları ( 9 Mayıs 2018 Çarşamba)

Günlük Burç Yorumları ( 9 Mayıs 2018 Çarşamba)

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün kendilerini güçsüz hissedebilir. Bazı sorunları çözmek için büyük çaba sarfedebilir. İş dünyasında bazı girişimlerde başarısız olabilir. Başarısız girişimler koçların çalışma şevkini kırabilir. Koçlar bugün sosyal ortamda kendilerini iyi ifade edebilir. İlişkilerinde tedbiri elden bırakan koçlar istemedikleri durumlarla karşılaşabilir. Kendilerine yeni hedefler koyup karamsar yapıdan bir an önce kurtulmaları tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün parasal konuda büyük rahatlama yaşayabilir. Uzun süredir bekledikleri işler olumlu sonuçlanabilir. Yeni kaynak arayışları bugün sona erebilir. Maddi yönden durumu düzelten kovalar sevdiklerine küçük süprizler yapabilir. Kovalar bugün sosyal çevrelerini değiştirmek isteyebilir. Yaşantılarında radikal değişiklik yapmak için bugün kararlı ve tutumlu adımlar atabilir. Duygularını denetleme konusunda güçlük çekebilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün ilişkilerinde şeffaf olmalarının karşılığını alabilirler. Balıklar bugün olumsuz haberler alabilir. Haberler balıklarda moral bozukluğuna neden olabilir. Balıklar bugün iş dünyasında çalışkan ve hırslı özellikleri ile dikkat çekebilir. İş dünyasında yükselme yaşayabilir. Aile bireyleri ile bazı konularda sürtüşme yaşayabilir. İş çıkışı bazı sanatsal faliyetlere katılabilir. Bugün yapmak istediklerini yapmak için önemli fırsatlar elde edebilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün gerçek yaşamdan kopup hayal dünyasında gezebilir. Geçmişe özlem duyabilir. Hayatın rutin olmasından ve sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkılabilir. İş dünyasından erken paydos edip uzaklaşmak isteyebilirler. Harcama konusunda bugün sınırları zorlayabilirler. Gereksiz harcama ile işleri zora sokabilir. Aşk hayatında durgun bir gün yaşanabilir. Hayal dünyasından çıkıp gerçek yaşama dönemeleri tavsiye edilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün istediklerini kolayca elde edebilirler. İlişkilerde tedbirli olan teraziler seviyeli bir birliktelik yaşayabilir. Partnerleri ile hayata dair çok önemli konuları görüşebilirler. Geleceğe yönelik karar alırken kendi başına hareket etmeleri çevresinde tepkilere neden olabilir. Cesaretleri ve özgüvenleri ile çok önemli başarılara imza atabilirler. Bugün kendilerini net bir biçimde ifade edebilirler.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün ani öfke krizi yaşayabilir. İkizlerin sinirli ve gergin halleri ile tepkileri üzerine çekebilirler. İkizler bugün yeni kaynak arayışına girebilir. Gereksiz harcamalar ile hesapta olmayan işler ikizleri maddi anlamda sıkıntıya düşebilir. Bugün yakın bir çevresi ikizlerden borç para isteyebilir. Kırmamak adına borç talebine olumlu yanıt verebilir. İkizler bugün duygusal bir tramva yaşayabilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün sakin ve huzur dolu bir gün geçirebilirler. İş yoğunluğu nedeniyle içine kapanan yaylar bugün enerjilerini gereksiz yere sarfedebilir. Hayattan keyif alma kousunda bugün sınıfta kalabilir. Detaycı ve titiz olmaları bugün işlerin kısa sürede bitmesini sağlayabilir. Sevdiklerini bugün mutlu edebilirler. Haftasonu için planlar yapabilirler. Yardımsever özellikleri ile kalpleri keşfedebilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün sevdiklerine karşı fedakar olmaları gerekebilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına kendi haklarından vazgeçebilir. Maddi konularda yaratıcı olabilirler. Bugün bazı işleri ertelemek zorunda kalabilirler. Bazı davet ve organizasyonlar bugün iptal olabilir. Gün boğalar adına çok verimli gecebilir. Sevdiklerini kontrol etme duygusu bugün ağır basabilir. Sevdiklerini süprizlerle mutlu edebilirler.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün aşk dünyasında cesur adımlar atabilir. Yeni gelişmeler aslanlara fırsat kapısı açabilir. Bazı sağlık sorunları akrepleri iş dünyasında dışarı atabilir. Sosyal yaşamda bugün yeni gelişmeler yaşanabilir. Farklı bakış açısına sahip ilginç kişilerle tanışabilir. Gereksiz harcamalar ve bazı işlerin iptal olması aslanları ekonomik olarak zor duruma sokabilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün yoğun duygular yaşayabilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına bazı değerlerinden taviz verebilir. Güzel gelişmeler ve haberler alabilirler. Yeni işler ve fırsatlar elde edebilir. Ciddi yapısı özverili çalışmaları iş yerine canlılık katabilir. Enerjilerini bugün erken tüketebilirler. Sağlıklarını ihmal edip bazı sağlık sorunları yaşayabilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün maddi konularda gerilim yaşayabilir. Hesapta olmayan ödemeler yengeç burçlarına ödeme güçlüğü çektirebilir. Aile bireyleri ile sorunlar yaşayabilir. Bugün bazı işleri yarım bırakabilir. Aşk hayatı bugün yeniden filizlenebilir. Yeni gelişmeler yengeçleri üzebilir. Aşırı tepkiler veren yengeçler bugün çevresine karşı kırıcı olabilir. Duygularına hakim olup gerginlikten bir an önce kurtulmaları tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün mutlu ve huzurlu olabilir. Güzel haberler alabilir. İşleri düzene girebilir. Kararlı ve azimli olmaları aşk hayatında istediklerini elde etmelerine imkan tanıyabilir. Maddi açıdan rahatlayan oğlaklar bugün alışveriş yapabilir. Geleceğe dair çok önemli atılımlar yapabilir. Sevdiklerini kıskanmaları karşı tarafta olumlu izlenim uyandırabilir. Romatik hareketlerle sevdiklerinin kalbini kazanabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz