Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (9 Haziran 2018 Cumartesi )

Günlük Burç Yorumları (9 Haziran 2018 Cumartesi )

-

KOÇ:
Koç burçları bugün enerjik ve kıpır kıpır bir gün geçirebilir. Bütün haftanın yorgunluğunu ve stresini bugün atabilirler. Sevdikleri ile hoş bir mekanda güzel anlar geçirebilir. Koçlar bugün önemli sorunları çözüme kavuşturup önlerine bakabilir. Karlı ve kazançlı girişimlerde bulunabilir. Sosyal çevre ile uyumlu oluşu koçları maddi ve manevi anlamda güçlendirebilir.

KOVA:
Kova burçları bugün hesapta olmayan bazı durumlarla karşılaşıp tüm günlerini bu işler için ayırabilir. Yeni gelişmeler kovalara para ve zaman kaybettirebilir. Maddi kayıplar kovaları gerebilir. Kovalar bugün sinirlerine hakim olma konusunda güçlük çekebilir. Çabuk sinirlenen ve olaylara tahammül göstermeyen kovalar çevrelerinden tepki alabilir. Kırıp dökmeden sorunları sakin bir şekilde çözmeleri tavsiye edilir.

BALIK:
Balık burçları bugün tutarsız ve dengesiz tavırları ile yanlış anlaşılabilirler. Çevreleri ile iletişim kurarken empati yapmayan balıklar bugün bencillikle suçlanabilirler. Her şeyin istediği gibi olmasını isteyen balıklar bu özellikleri ile tepkileri üstüne çekebilir. Uyumlu olma ve alttan alma becerisini bugün rafa kaldıran balıklar sevdiklerini kırabilirler. Balıklar bugün sakin olup olaylara empatik yaklaşmaları gerekebilir.

BAŞAK:
Başak burçları bugün bir takım başarısızlıklar yaşayabilir. Yaşanan başarısızlık başakların ümitsizliğe kapılmasına neden olabilir. Başaklar bugün sorun çözerken çözümün kaynağından uzaklaşabilirler. Bu durum başaklara zaman kaybettirebilir. Problem çözerken yakın çevresinin desteğini alan başaklar bu durumdan çok memnun olabilir. Dostlarına olan sevgi ve bağlılığı bugün bir kat daha artabilir.

TERAZİ:
Terazi burçları bugün kendilerini çok iyi hissedecekleri bir gün geçirebilirler. Aile ziyareti, piknik ve davet gibi etkinlikler bugün terazilerin tüm enerjisini alabilir. Sosyal yaşam zenginliği aşk hayatında yaşanan tüm gerginliği ve stresi yok edebilir. Bugün kendilerini çok güzel ifade eden teraziler zarif görünümü ve güçlü kişilik yapısı ile tüm dikkatleri üzerine çekebilirler. Günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

İKİZLER:
İşkolik ikizler bugün sosyal çevrede sürekli iş konuşması yüzünden dışlanabilirler. İşlerine aşık olan ve görev bilinci yüksek ikizler her ortamda iş konuşmaları tepkilere neden olabilir. İkizler günün sonunda yalnız kalabilir. Sosyal ortamdan sıkılıp yeni ortam arayışına yönelebilirler. İkizler bugün ciddi maddi kayıplarla karşılaşabilir. Birikimlerinin hepsini birden kaybedebilirler. Hızlı karar vermeden düşünerek sağlam adımlar atmaları tavsiye edilir.

YAY:
Yay burçları bugün romantik, hoşgörülü ve sakin tavırları ile sevdiklerinin taktini kazanabilirler. Olumsuz durumları çok sakin karşılayan ve relaks olan yaylar bu yapıları ile sevdiklerine güven ve pozitif enerji verebilir. Romantik yaylar bugün küçük süprizlerle sevdiklerini mutlu edebilirler. Sevdiklerini mutlu etmek adına bir dizi harcama yapabilirler. Harcama konusunda ölçüyü kaçırıp gereksiz harcamalar yapabilirler.

BOĞA:
Boğa burçları bugün bazı gerçeklerls yüzleşmek zorunda kalabilir. Bazı gerçekleri kabullenme konusunda zorlanan boğalar bugün gergin olabilir. Boğalar bugün yalnız kalmak isteyebilir. Yalnız kalma istekleri sevdikleri tarafından yanlış anlaşılabilir. Boğaların bugün bütün işleri ters gidebilir. Olaylara olumsuz ve karamsar yaklaşması okumsuzluklara davetiye çıkarabilir. Bir an önce kendine gelip olayları daha sakin kafayla değerlendirmeleri tavsiye edilir.

ASLAN:
Aslan burçları bugün yetenlerini keşfedebilir. Hayata bakış açıları bugün yeni boyut kazanabilir. Ayakları yere sağlam basan aslanlar bugün gizil güçlerini keşfedebilir. Yeteneklerini kullanarak sorunları kısa sürede usulüne uygun bir şekilde çözen aslanlar bugün beğeni ve taktir toplayabilir. Sosyal aslanlar bugün önemli davet ve toplantılara katılabilir. Görüşleri ile toplantıya damga katabilir. Renkli kişilik yapıları ile sosyal ortamda fenomen olabilirler.

AKREP:
Akrep burçları bugün aksiyon dolu bir gün geçirebilir. Küçük sakarlıklar yapabilirler. Dikkatlerini toplama konusunda zorlanan akrepler bugün işlerin gecikmesine neden olabilir. Hızlı ve pratik olma konusunda yetersiz kalan akrepler bugün iş dünyasında tepkiler alabilir. Akrepler bugün alıngan olup söylenen herseyi üstüne alabilirler. Dikatsiz ve alıngan akrepler bugün bu özellikleri ile çekilmez olabilirler. Bir an önce dikkatini toplayıp alınganlığı üstünde atmaları tavsiye edilir.

YENGEÇ:
Yengeç burçları bugün doğal ve içten davranışlar sergileyebilir. Samimi ve içten davranışları çevreden olumlu tepkiler almasını sağlayabilir. Yengeçler bugün bazı sorunları çevresinin desteği ile aşabilir. Yengeçler bugün sahip okdukları ve olmadıklarını gözden geçirip gücünün farkına varabilirler. Küçük şeylerden mutlu olmayı kolay başaran yengeçlere bugün sevdikleri süprizler yapabilir. Sosyal yaşamda çok iyi bir çizgi yakalayabilirler.

OĞLAK:
Oğlak burçları bugün kötü haberler alabilir. Bu haberler oğlakların tüm yaşamını olumsuz yönde etkileyebilir. Oğlakların pozitif enerjilerini alabilir. Maddi kayıpların yanı sıra manevi çöküntü yaşayabilirler. Oğlaklar bugün hayata bakışı açısını değiştirip bazı konularda gemileri yakabilir. Aşk hayatına bugün geçici bir süre ara verebilir. Duygularını çok iyi saklayan oğlaklar bugün içine kapanabilir. Kendini ortamdan soyutlamadan bir an önce bu kötü ruhaliyetlerinden kurtulmaya çalışmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz