Home Moda Günlük Burç Yorumları ( 8 Mayıs 2018 Salı)

Günlük Burç Yorumları ( 8 Mayıs 2018 Salı)

0

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün isteklerine önem verip günü kendileri için harcayabilir. Uzun zamandır yapmak istedikleri bir işi bugün yapabilirler. Fedakar koçlar bugün iş dünyasında verimli bir gün geçirebilir. Başına buyruk hareket etmeleri çevrelerinden tepki almalarına neden olabilir. Maceracı ruh halleri bugün koçların başına bela olabilir. Kendilerini bugün bazı konularda dizginlemeleri gerekebilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün aşk hayatında güvensiz tavır sergileyebilirler. Sevdiklerine şüpheci gözle bakıp kıskançlık duyguları artabilir. Özel hayatlarında duygusal sorunlar yaşayabilirler. Duygularını ifade ederken tutarsız davranabilirler. Kovalar bugün harcama yaparken dikkatli olmaları gerekir. Bazı iş fırsatlarını değerlendiremeyen kovalar bugünlerde ödeme güçlüğü çekebilir. Enerjilerini gereksiz harcayıp gün sonuna bitkin girebilirler.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün düşüncesiz davranarak sevdiklerini üzebilirler. Hassas olmaları gereken konularda mantıklı davranıp duygusallıktan uzak kalabilirler. Bazı sorunları çözmek isterken başka sorunlar ortaya çıkabilir. Balıklar bugün problem çözme konusunda yetersiz kalabilir. Tıkandıkları bir konuda bir büyüklerinden yardım alma ihtiyacı duyabilirler. Gurur bugün balıklara istemediği şeyler yaptırabilir. İnsan ilişkilerinde daha hassas olmaları tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün teknolojik işlerde büyük başarılar elde edebilir. Yaratıcı ve paylaşımcı özellikleri ile iş yerinde beğeni toplayabilirler. Aile yaşantısında istikrarlı olmaları ve sorun çözmede sağ duyulu olmaları bugün önemli sorunlardan kurtulmalarına vesile olabilir. İş konusunda bugün arkadaş desteği alabilirsiniz. Para konusunda aile bireyleri ile bazı konularda fikir ayrılığına düşebilirsiniz.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün kariyer hayatlarına damga vuracak gelişmeler yaşayabilir. Kendilerini geliştirme adına radikal kararlar alabilirler. Hayata dair çok önemli planlar yapabilirler. Bu planlara sevdiklerini de dahil etmeleri olumlu tepkiler almalarına neden olabilir. Maddi konularda yeni kaynak arayışları bugün olumlu sonuçlanabilir. Teraziler için çok güzel bir gün yaşanması bekleniyor.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün hayattan büyük keyif alabilirler. İş dünyasından kopup kafalarını dinleyebilirler. Olumsuz duygulardan bugün kurtulmaları bekleniyor. Her şeyi kontrol altında tutmaya çalışma isteklerinden bugün kurtulabilirler. Olayları ve durumları akışına bırakıp sakin huzurlu bir gün geçirebilirler. Hayata bakış açıları ve yaşam felsefeleri bugün değişebilir. Fikir alışverişinde bulunmak ikizlere artı değer katabilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün önemli maddi fırsatlar elde edebilir. İş dünyasında bazı fırsatlar yayların önünü açabilir. Maddi kaynakları iyi kullanan yaylar bugün alışverişe çıkabilir. Sevdiklerini küçük sürprizlerle mutlu edebilirler. İletişim kurarken net olmaları gerekebilir. Bazı hususlarda tutarsız davranış sergileyebilirler. Çevre ile bazı konularda tartışma yaşayabilir. Duygularını ifade ederken sakin olmaları tavsiye edilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün ortak kararlar alırken büyük yanlışa düşebilir. Fikir konusunda inatçı ve dik başlı olmaları çevrelerini çileden çıkarabilir. Bugün kendilerine yeni hedefler koyup bu hedeflere kararlı ve azimli adımlarla yürüyebilir. Yapıcı düşünce tarzı ile bazı konulara açıklık getirebilirler. Düşünce ifade ederken kaba ve kırıcı olabilirler. Bugün yoğun duygular yaşayabilirler. Duygularına hakim olmada güçlük çekebilirler.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün maddi konularda sıkıntı çekebilir. Uzun zaman önce verdikleri bir borcun peşine düşebilirler. Alacakları tahsil etmede zorluk çekebilirler. Aslanlar ay ortasına sıkıntılı giriş yapabilir. Gelir gider arasındaki makas açılabilir. Bazı aksi durumlar aslanları ekonomik açıdan zarara uğratabilir. Aslanlar aşk hayatında yeni bir viraja girebilir. Bugün aşk hayatında tamam mı devam mı netlik kazanabilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün gevezelik yapıp çevresindeki insanların tepkisini çekebilir. Çok konuşmaları başlarına iş açabilir. Bugün akademik anlamda başarısızlık yaşayabilir. Aile bireyleri ile gün sonunda güzel vakit geçirebilir. Para konusunda bugün gereksiz harcamalar yapabilir. İş dünyasında bazı aksilikler işlerin iptal olmasına neden olabilir. Akrepler bugün çok dikkat etmelidir. Yoksa bedelini çok ağır ödeyebilirler.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün önemli sağlık sorunları ile uğraşabilir. Sağlıklarını ihmal eden yengeçler özellikle beslenme konusunda sağlık sorunu yaşayabilir. Kahvaltısını ihmal eden yengeçler büyük enerji kaybı yaşayabilir. Sosyal yaşamda hareketli bir gün geçirebilirler. Gün sonunda önemli davetlere katılabilir. Bu davetlerde hoş olmayan durumlarla karşılaşabilir. Sağlıklarını ihmal etmemeleri ve beslenmelerine özen göstermeleri tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün sevdiklerini kıskanabilir. Kıskançlık dozajını arttırıp çekilmez birisi olabilir. Güven konusunda tereddüt yaşayabilir. Bu durum sevdikleri ile arasında sorunlara neden olabilir. Bazı konularda geniş olması gerekir. İş yoğunluğu nedeniyle özel hayatlarını ihmal edebilirler. Maddi konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. Yeni fırsatlar karşısına çıkabilir. Harcamalarını dengede tutarak ekonomik sıkıntılarına son verebilirler.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version