Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (8 Haziran 2018 Cuma)

Günlük Burç Yorumları (8 Haziran 2018 Cuma)

-

KOÇ:
Koç burçları bugün küçük bir yolculuğa çıkabilir. Koçlar bugün hayatta büyük süprizlerle karşılaşıp çok şaşırabilirler. Küçük birikimleri bugün ciddi kazanç elde edebilecekleri bir işte değerlendirebilirler. Yeni iş projelerinde önemli görev ve sorumluluk alabilirler. Tuttuğunu koparan ve atılgan koçlar bugün önemli başarılara imza atabilirler. Bugün iş ve sosyal yaşamda çok önemli kazanımlar elde edebilirler.

KOVA:
Kova burçları bugün hakkını aramak adına bir dizi hatalar yapabilir. Haklı iken haksız konuma düşebilirler. Öfke kontrol konusunda yetersiz kalan kovalar bugün sevdiklerini kırabilir. Ciddi konularda ciddiyesiz görüntü çizmeleri çevrelerinden tepki almalarına neden olabilir. Kovalar bugün işlerine adapte olma konusunda sıkıntı çekebilir. Sakin olmaları ani tepki vermemeleri tavsiye edilir.

BALIK:
Balık burçları bugün maddi sıkıntı çekebilir. Ölçüsüz harcama ve azalan gelir balıkları sıkıntıya sokabilir. Ödeme güçlüğü çeken balıklar bugün kendilerinden fedakarlık yapmak zorunda kalabilir. Yeni iş peşinde koşan balıklar bugün hedeflerine ulaşamayabilirler. Sosyal hayatlarında istemeyen gelişmeler yaşanabilir. Bazı guruplar balıklara tuzak kurabilir. Dikkatli olmaları sayesinde tuzaklardan kurtulabilirler.

BAŞAK:
Başak burçları bugün çok yoğun çalışabilir. Hafta sonuna sorunsuz girmek isteyen başaklar bugün hızlı tempoda çalışabilir. Yarım kalan işler ve ertelenen işler bugün başakların tüm vaktini alabilir. İş yerinde uyumlu çalışan başaklar bugün iş verenlerin gözünde yükselebilir. Aşk hayatında yükselme dönemine girebilirler. Sevdikleri ile yaz için tatil planları yapabilirler.

TERAZİ:
Terazi burçları bugün sevindirici haberler alabilir. Uzun zamandır beklenen bir gelişme terazileri mutlu edebilir. Teraziler bugün bütün olumsuz durumları fırsata çevirebilir. Krizleri fırsata çeviren teraziler bugün karlı ve kazançlı geçirebilir. Tüm sinir ve stresinden kurtulan teraziler bugün çevrelerine pozitif enerji saçabilir. Teraziler bugün güçlü karakterli kişilerle tanışıp hayatına farklı yön kazandırabilir.

İKİZLER:
İkizler burcu bugün heyecanlı ve hareketli bir gün geçirebilir. Duygusal olarak çok iyi durumda olan ikizler sevdiklerini bugün güzel bir biçimde ifade edebilirler. Sevdiklerini mutlu etmeyi kolay başaran ikizler bugün sevdiklerini kendine bir kere daha aşık edebilir. Hafta sonu için güzel bir plan yapan ikizler bugün fazla mesai yapabilir. Aşk dünyasına dalan ikizler bugün dengesiz harcamalar yapabilir.

YAY:
Yay burçları bugün maddi sıkıntıdan kurtulmak adına sevdiklerinden borç almak zorunda kalabilir. Yakın çevresinin desteğini alamayan yaylar bugün çok üzülebilir. Bazı dostları ile aralarına mesafe koyabilirler. Aile bireyleri ile parasal konularda fikir ayrılığına düşebilir. Kendilerini ifade edemeyen yaylar bugün yalnız kalabilir. Kimsenin kendisini anlamadığını düşünebilir.

BOĞA:
Boğa burçları bugün yoğun duygular yaşayabilir. Kıskançlık ve öfke duyguları boğaları bugün efendilik çizgisinden çıkarabilir. Boğalar bugün ağır sözlerle çevresinden büyük tepkiler alabilir. Bugün hayata bakış açıları değişebilir. Yeni kararlar alabilir ve bir an önce uygulamaya sokabilirler. Boğalar bugün duygularına hakim olup iş dünyasında acele karar vermemeleri tavsiye edilir.

ASLAN:
Aslan burçları bugün dürüst ve yardımsever özellikleri ile dikat çekebilir. Çevresindeki insanların sorunlarını çözmek için canla başla çalışan aslanlar bugün çok sevilebilir. Herkes bugün aslanla çalışmak ve aslanla vakit geçirmek isteyebilir. İş konusunda hızlı ve pratik olan aslanlar bugün önemli sorunların çözümünde önemli pay sahibi olabilir. Günün sonunda enerjisi bitip yorgun ve halsiz düşebilir.

AKREP:
Akrep burçları bugün isyan edebilir. Bir takım adaletsizliklere şahit olan akrepler bugün haksızlığa karşı çıkabilirler. Olay ve durumlara aşırı tepki ve reaksiyon gösterebilir. Hayata olumsuz bir bakış açısı geliştiren akrepler bugün çevrelerine güvensiz yaklaşabilir. Şüpheci ve güvensiz tavırlar ile çevrenin negatif yönde dikkatini çekebilir. Öfkelerine hakim olup olaylara daha soğuk kanlı yaklaşmaları tavsiye edilir.

YENGEÇ:
Yengeç burçları bugün bir takım zamanlama hatası yapabilir. Yapılan yanlış zamanlama hatası yengeçlerin verimsiz bir gün geçirmesine neden olabilir. Gereksiz işlere zaman ayıran yengeçler günün sonunda bazı işleri yarım bırakmak zorunda kalabilirler. İş dünyasında bir takım olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Yengeçler bugün para ve itibar kaybedebilir. Dikkatli olmaları tavsiye edilir.

OĞLAK:
Oğlak burçları bugün geçmişe özlem duyabilir. Geçmişte yaşanan bazı şeyler aklına gelip duygusal anlar yaşayabilir. Mantığı devre dışı bırakan oğlaklar yanlış adımlar atabilirler. Parasal konularda yanlış hamleler yapan oğlaklar ciddi parasal kayıplar yaşayabilir. Oğlaklar tasarruflu olma konusunda bugün sınıfta kalabilir. Gereksiz harcamalar ve bazı aksilikler oğlakların ekonomisini bozabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz