Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (7 Mayıs 2018 Pazartesi )

Günlük Burç Yorumları (7 Mayıs 2018 Pazartesi )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün kendilerini çok güçlü hissedebilir. Katılacağı etkinlikler koçların kendini çok iyi hissetmelerini sağlayabilir. Güçlü kişilere sıra dışı konuları görüşmek koçlara bugün büyük keyif verebilir. İlişkilerde tedbiri elden bırakmayan koçlar bugün büyük hatalar yapabilir. Hırslı tavırlardan uzak durmaları gerekir. Sevdiklerini zorlamaları ilişkilerin çıkmaza girmesine neden olabilir. Dikkatli ve hassas olmaları tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün parasal konularda devrim niteliğinde adım atabilirler. Çevre değiştirip yenilenen kovalar yeni fırsatlar elde edebilir. Yaşamda radikal ve köklü değişiklik yapan kovalar yeni çevrelerine uyum sağlamakta zorlanabilir. Kuvvetli arzularına yenik düşüp hata yapabilirler. Bugün duygular mantığın önüne geçebilir. Bazı fırsatlar bugün kaçabilir. Uyanık olup insanlara politik yaklaşmaları tavsiye edilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün duygularını denetleme konusunda zorlanabilir. İlişki noktasında yeni anlayış ve bakış açısı geliştirebilirler. İsteklerini uygun bir dille ifade eden balıklar bugün isteklerini elde edebilir. Farklı davranışlarla çevrelerini şaşırtabilirler. Bugün beslenme konularına ilgi duyabilirler. Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirler. Karşılaştığı olaylara duygusal tepkiler verebilir. Aşırı tepki vermekten sakınıp duygularına hakim olmaları tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün aşırı kaygı ve kuruntu ile çevrelerini çileden çıkarabilir. Dostları ile hoş vakit geçirmek için fırsat kollayabilirler. Dikkatlerini istediklerine yoğunlaştıran başaklar bugün istediklerini elde edebilirler. Evrak ve fatura işleri bugün başakları büyük sıkıntıya sokabikir. Dikkatini kendine yoğunlaştırıp olumsuz duygulardan uzaklaşmaları tavsiye edilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün gönlünce bir gün geçirebilir. Sanatsal etkinliklere katılıp hoş ve eğlenceli vakitler geçirebilir. Hayal gücü gerektiren işlerde bugün başarı elde edebilir. Küçük bir yolculuk yapabilirler. Hareketli ve canlı bir gün geçirebilirler. İsteklerini çekinmeden ortaya koyabilir isteklerini elde edebilirler. İlişkilerde açık ve net olup duygularını ifade edebilirler. Yanıltıcı düşünceleri bir kenara bırakıp akılcı olmaları gerekebilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün yaşam enerjilerini yükseltecek güzel haberler alabilir. Yeni girişimlerde bulunan ikizler bugün yeni kaynaklar elde edebilir. Maddi sorunları bugün aşabilirler. İletişimi kuvvetli ikizler sosyal yaşamda kendilerini güzel bir şekilde ifade edebilirler. Hayatlarına yön verecek kişilerle tanışabilirler. Bugün iş dünyasında yarım kalan işler ikizlerin tüm vaktini alabilir. İkizleri bugün bazı süprizler bekleyebilir. Sevdikkeri ile hoş vakitler geçirebilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün alım satım işleri ile uğraşıp günü karlı ve kazançlı kapatabilirler. Yaylar uzun süredir devam eden ekonomik sıkıntıları bugün geride bırakabilir. Harcama konusunda ölçüyü kaçıran yaylar yeni kaynak arayışına girebilir. İsteklerine kolay odaklanan ve istdiğini elde eden yaylar bugün dikkat etmeleri gerekir. Bugün hiçbir şey kolay olmayacak. Israrcı ve azimli davranışları ile çevrenin taktirini alabilirler.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün özgür ve yaratıcı bakış açıları ile ortamın rengini değiştirebilir. Mantıklı davranmayı tercih eden boğalar bugün kandırılmak istenebilir. Çevresindeki insanlardan büyük destek görebilirler. Ani öfke krizleri yaşayabilir. Olayları kontrol etme de zorlanabilir. Riskli söylemeleri çok kullanmaları çevreye negatif enerji saçabilirler. Geleceğe yönelik önemli kararlar alabilir. Kararları uyglama konusunda zorluk çekebilirler.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün partnerleri ile çok önemli sorunları görüşebilirler. Karşılarına bugün çok önemli maddi fırsatlar çıkabilir. Olaylara panik yaklaşmaları çevrelerinde bulunan kişileri tedirgin edebilir. Çok önemli fırsatlar bugün kaçabilir. Çevre ile bir takım tartışmalar yapabilir. Kendilerini ifade ederken ve duygularını dile getirirken kırıcı olabilirler. Tatlı dilli olup yumuşak uslüpla hatalar telafi edilebilir. Aslanlar bugün onure edilebilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün ortak konularda aile bireyleri ile fikir ayrılığına düşebilir. İletişimde net cümle kurmakta zorlanan akrepler bugün kırıcı olabilir. Akrepler bugün kendilerine yeni hedefler koyabilir. Akrepler bugün aile sorunları yaşayabilir. Bu sorunları çözmek yerine kaçmayı tercih edebilir. Akrepler bugün anlamsız hir takım hareketler yapabilir. Çevredeki insanlar akrebin bu anlamsız haketine bir anlam vermeyebilir

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün yakın çevreleri ile bir araya gelip fikir alışverişinde bulunabilirler. Yengeçler bugün farklı duyguları bir arada yaşayabilir. Duygusal hareket eden yengeçler bugün akıllı davranıp beğeni kazanabilir. Detaya önem veren yengeçler başarıyı kolay elde edebilirler. Fedakar yengeçler bugün iş dünyasında yakın çalışanlara işi kısa sürede bitimek adına yardımda bulunabilirler. Her şeyi kontrolü altında tutma isteklerini dizginlemesi gerekebilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün iş dünyasında önemli destekler alabilir. Aşk hayatında güven konusunda sıkıntılar devam edebilir. Aile yaşantısında güvensizlik yaşanabilir. Yaratıcı ve romantik olmak oğlaklara artı bir özellik katabilir. İletişime açık ve paylaşımcı özellikleri ile dikkat çekebilirler. Teknoloji işlerinde pratik ve yaratıcı olabilirler. Zamanı etkili ve verimli kullanma konusunda sıkıntılar çekebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz