Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (7 Haziran 2018 Perşembe)

Günlük Burç Yorumları (7 Haziran 2018 Perşembe)

-

KOÇ:
Koç burçları bugün sevindirici haberler alabilir. Bu haberler maddi ve manevi anlamda koçlara kazanç sağlayabilir. Koçlar bugün kısa sürede bir çok iş yapabilir. Sorun çözerken çevrenin desteğini alamayan koçlar hayal kırıklığına uğrayabilir. Sosyal çevresinde insanlarla ilişkilerine sınırlama getiren koçlar yeni sosyal ortam arayışına girebilir. Alışılmış hayat çizgisinden sıkılan koçlar yeni macera girişimlerinde bulunabilir.

KOVA:
Kova burçları bugün gergin bir gün geçirebilir. Aile bireyleri ile düzen ve para konusunda şiddetli tartışmalar yaşayabilir. Gerginlik iş dünyasına olumsuz yansıyabilir. Dikkat toplamada zorlanan kovalar bugün işlerine adapte olma konusunda güçlük yaşayabilir. Bazı işleri bugün ertelemek zorunda kalabilir. İş yerine süpriz bir ziyaretçi gelebilir. İşleri yetiştirme bonusunda bugün zorlanabilir. Gerginliğe iş dünyasına yansıtmadan son vermeleri tavsiye edilir.

BALIK:
Balık burçları bugün meraklı özellikleri ile dikkatleri üstüne çekebilir. Merak duygusu balıkların başını belaya sokabilir. Balıklar bugün yanlışlar yapıp sevdiklerini üzebilirler. Hatalarında direten ve inatçılık yapan balıklar günün sonunda yalnız kalabilir. Balıklar bugün maddi sıkıntıyı derinden yaşayabilir. Ödeme güçlüğü çeken balıklar bugün alışverişi yarıda kesmek zorunda kalabilirler.

BAŞAK:
Başak burçları bugün ciddi sağlık sorunları yaşayabilir. Günü hastane koridorlarında geçirebilirler. İş dünyası yoğun ve hareketli geçen başaklar sağlıklarını ihmal edebilirler. Enerjilerini doğru kullanmayan başaklar günün ortasında enerjilerini bitirebilir. Başaklar bugün aşk hayatında yeni gelişmeler yaşayabilir. Sevdiklerini bir konuda ikna edemeyen başaklar sevdikleri ile küçük munakaşa yaşayabilir.

TERAZİ:
Terazi burçları bugün plansız ve programsız iş yapmanın bedelini ağır ödeyebilir. İşleri yetiştirmeyen teraziler bazı projeleri iptal edebilir. İptal edilen işler terazilere ciddi para kaybettirebilir. Teraziler bugün ölçüsüz para harcayabilir. Günü ödeme sorunu ile geçiren teraziler yeni kaynak arayışına girebilirler. Sevdiklerini parasal konularda üzebilirler. Maddi konularda dikkatli olup harcamalara sınır getirmeleri tavsiye edilir.

İKİZLER:
İkizler burcu bugün istemeden bazı şeyleri yapmak zorunda kalabilir. Emrivaki işlerden hoşlanmayan ikizler bugün bazı işleri emrivaki ile yapmak zorunda kalabilir. Çevresindeki insanların sorunlarına çözüm üreten ikizler yoğun enerji sarfedebilir. Gün içinde önemli gelişmeler yaşayan ikizler yeni kararlar almak zorunda kalabilir. Sorumluluk almayı sevmeyen ikizlere bugün önemli görevler verilebilir.

YAY:
Yay burçları bugün yoğun duygular yaşayabilir. Romantik olmayı beceremeyen yaylar bugün sevdikleri tarafından dışlanabilir. Eğlenceli olmayı beceremeyen yaylar bugün kendini yalnız hissedebilir. Aşk hayatında depremler yaşayan yaylar yalnız kalmak isteyebilir. İnsanlardan uzaklaşmak kafa dağıtmak isteyebilir. Maddi sıkıntılar yaylara plan yaptırmayabilir. Küçük bir tatil yaylara bugün iyi gelebilir.

BOĞA:
Boğa burçları bugün yeni kaynaklar elde edip parasal konularda düzlüğe çıkabilirler. Boğalar bugün özgürce alışveriş yapabilirler. Sevdiklerine hediye alıp onların kalbini kazanabilirler. Duyguları netlik kazanan boğalar aşk ile ilgili önemli kararlar alabilirler. Sevdiklerine ciddi teklifler yapabilir. Tekliflerine olumlu cevap alabilirler. Boğalar bugün maddi ve manevi olarak karlı ve kazançlı bir gün getirebilirler. Günün tadını çıkarıp fırsatları iyi değerlendirmeleri tavsiye edilir.

ASLAN:
Aslan burçları bugün yeni girişimlerde bulunup bu girişimlerden olumlu sonuç elde edebilir. Girişimci ruhu ile iş dünyasında yeni atılımlar yapabilirler. Pozitif yaklaşımla problemleri kısa sürede çözen aslanlar bugün patronlarından aferin alabilir. Aslanlar bugün üretken ve yapıcı olabilir. Olumsuz durumlarda umudu kırılmayan aslanlar bugün çevresinin taktir ve beğenisini alabilirler. Aslanlar bugün parasal kayıp yaşayabilir. Parasal kayıplar aslanların moralini bozabilir.

AKREP:
Akrep burçları bugün yorgun ve bitkin düşebilir. Sorumluluk ve görevler akrepleri bugün çok yorabilir. İşleri yetiştirmek için fazla mesai yapabilir. Bazı projeler rafa kalkabilir. Akrepler bugün alacakları tahsil etmede güçlük çekebilir. Gelir ve gider dengesini tutturamayan akrepler bugün yeni ekonomik önlemler alabilir. Tatil planları bugün suya düşebilir. Sevdikleri ile parasal konularda sorun yaşayabilir. Ölçüsüz ve tutarsız iş yapan akrepler bugün çevresinden büyük tepkiler alabilir.

YENGEÇ:
Yengeç burçları bugün tembel ve miskin bir görüntü çizebilir. Bugün isteksiz bir görüntü çizen yengeçler yanlış anlaşılabilir. Kendilerini net ifade edemeyen yengeçler bugün sosyal çevreleri tarafından dışlanabilir. Yoğun duygular yaşayan yengeçler bugün mantıktan uzaklaşabilir. Duygusal yaklaşım yengeçleri gerçek yaşamdan uzaklaştırabilir. Olaylara aşırı reaksiyon gösteren yengeçler bugün ikili ilişkilerde sorun yaşayabilir. Yengeçler bir an önce içinde bulundukları bu olumsuz durumdan kurtulmaları tavsiye edilir.

OĞLAK:
Oğlak burçları bugün heyecan dolu anlar yaşayabilir. Aşk hayatı hareketli geçen oğlakların kalbi bugün çok hızlı atabilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına bir çok fedakarlık yapabilirler. Sevdiklerini bugün mutlu etmeyi başaran oğlaklar bugün ciddi kararlar alabilirler. İş dünyasında yaşanan bazı sorunlar oğlaklara para kaybettirebilir. Maddi sorunlar sosyal ve aşk yaşamına olumsuz yansıyabilir. Aşk hayatında yakaladıkları pozitif havayı iş dünyasına da yansıtmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz