Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (6 Mayıs 2018 Pazar)

Günlük Burç Yorumları (6 Mayıs 2018 Pazar)

-

1- KOÇ BURCU :
Koçların karşısına bugün çok önemli maddi fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatlar koçların maddi durumunu düzene sokabilir. Olaylara endişe ve korku ile yaklaşan koçlar bu özellikleri ile tepki çekebilir. Sorunu çözerken büyük çıkmazlara girebilir. Maddi kaynakları kullanırken israftan kaçınması gerekir. Sevdikleri ile fikir ayrılığı yaşayabilir. Fikirlerini ifade ederken kırıcı olmaktan uzak durmaları tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün çevre ile iletişim kurarken tartışmalar yaşayabilir. Dinleme kurallarını ihlal edip fikirlerini sabırsızca savunabilir. Bu özellikleri ile anlayışsız birisi olarak algılanabilirler. Ortak karar alma konusunda zorlanan ve başına buyruk hareket etmeleri sevdiklerini üzebilir. Duygularına hakim olup sakinliklerini korumaları tavsiye edilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün yapıcı konuşmalar ile çevrelerinden olumlu tepkiler alabilir. İş bitirici ve pratik zekaları ile önemli sorunların çözümüne yardımcı olabilirler. Balıklar bugün toparlanıp kendilerine yeni hedefler koyabilir. Aile bireyleri ile küçük sorunlar yaşayabilir. Sabırsız olmaları ve işleri ertelemeleri aile bireyleri ile sorunlar yaşamasına neden olabilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün alacak verecek işleri ile uğraşabilir. Parasal konular başakların canını sıkabilir. Ödemeleri yetiştirme konusunda zorlanabilir. Ay ortasına kemer sıkarak girebilir. Harcamalara kısıtlama getirmesi gerekebilir. Bütçeyi sarsacak gelişmeler yaşayabilir. Harcamalar kontrol altına alınıp yeni kaynak arayışına girmeleri tavsiye edilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün çevresindeki insanlarla fikir alışverişinde bulunup hayatlarına olumlu yönde katkı sağlayabilir. Olaylara farklı bakarak çözümün bir parçası olmak terazileri mutlu edebilir. Bugün hayat felsefelerini değiştirip çok önemli kararlar alabilirler. Ekonomik dengeyi kurmakta zorlanan teraziler radikal atılımlar yapıp bütçe kısıtlamasına gidebilir. Tasarruf önlemleri almaları bazı organizasyonların iptal olmasına neden olabilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün sevdiklerine mesafeli yaklaşabilir. Karşı tarafın çıkarcı olması ve küçük hesaplar yapması ikizleri derinden etkileyebilir. Özel ilişkilerinde bugün çok önemli kararlar alabilir. Duygusal ve mantıklı olması gereken bir gün geçirebilirler. Detaycı özellikleri ile çok önemli işlere imza atabilir. Verilen işleri başarı ile tamamlamaları iş dünyasında dikkatleri üzerine toplayabilirler.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün büyük fedakarlık yapıp sevdiklerinin kalbini kazanabilir. Çevresindeki sorunlara duyarsız kalmayan ve çözüm üretmeyi alışkanlık haline getiren yaylar bugün çevrelerine pozitif enerji saçabilirler. Her şeyi kontrol altına alma istekleri bugün gerçekleşebilir. Hayattan keyif almayı çok iyi beceren yaylar bugün verimli bir gün geçirmeleri bekleniyor.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün yardımsever özellikleri ile dikkat çekebilir. Bütün enerjilerini sevdiklerinin sorunlarına çözüm üretmeye harcayabilirler. Maddi konularda yaratıcı özellikleri ile kısa sürede yeni kaynaklar bulabilirler. Güçlü kimlik yapıları ile dikkat çeken boğalar bugün kendilerini çok iyi hissetmeleri bekleniyor. Güçlü kişilerle sıra dışı konuları görüşüp fikir alışverişinde bulunabilirler.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün parasal konularda ciddi atılımlar atabilirler. Yeni iş imkanları elde edebilirler. Maddi yönden kazançlı bir gün geçirebilir. Sevdiklerini küçük süprizlerle mutlu etmeyi başaran aslanlar güzel bir gün geçirebilir. İsteklerini sempatik bir biçimde ifade eden aslanlar istediklerini kolay elde edebilirler. Farklı davranışlar ile sıra dışı olan aslanlar çevrelerini şaşırtabilirler. Yeni girişimlerde bulunabilirler. Yaşam enerjisi yüksek bir gün geçirebilirler.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün bir takım olaylarla karşılaşıp heyecanlanabilirler. Alacakları bazı haberler kafasını karıştırabilir. Aile bireyleri ile bazı konularda anlaşmazlığa düşebilirler. Kuruntulu ve kaygılı halleri iş dünyasında negatif enerji saçabilir. Bugün bazı kayıplar yaşayabilir. Bazı işleri toparlamak zaman alabilir. Gün içinde enerjileri erken bitebilir. Günün sonuna yorgun ve bitkin girebililer. Duygularına hakim olup olaylara daha sakin yaklaşmaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün dikkatlerini işlerine yoğunlaştırabilir. İş dünyasında zamanı etkili ve verimli kullanan yengeçler önemli başarılara imza atabilirler. Kıvrak zekaları ile sorunlara radikal çözüm önerileri geliştirebilirler. Bugün bir takım sanatsal faaliyetlerde bulunabilirler. Hayal gücü gerektiren işlerde başarı sağlayabilirler. Kendilerini iyi hisseden yengeçler aşk hayatında önemli izlenimler uyandırabilir. Gün yengeçler için çok hızlı ve hareketli geçebilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün isteklerini çekinmeden ortaya koyabilirler. Yanıltıcı düşüncelerden uzak durmaları gerekir. Yaşam enerjisi yüksek olan oğlaklar yeni atılımlarda bulunabilirler. İletişimi güçlü olan oğlaklar bugün çevrelerine pozitif enerji saçabilirler. Duygularına netlik kazandıran oğlaklar bugün duygusal yol haritalarını çizebilirler. Mantıksal hareket edip önemli sorunları bugün çözüme kavuşturabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz