Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (6 Haziran 2018 Çarşamba)

Günlük Burç Yorumları (6 Haziran 2018 Çarşamba)

-

KOÇ:
Koç burçları bugün çok mutlu olabilir. Sevdikleri tarafından taktir edilen koçlar topluluk içinde ön plana çıkabilir. Dürüst ve çalışkan olmaları bugün koçlara büyük katkı sağlayabilir. Koçlar bugün iş yerinde verimli bir gün geçirebilir. Toplu iş siparişi alıp ekonomik olarak büyük rahatlama yaşayabilir. Aşk hayatında bazı yanlışlar yapıp bedelini çok ağır ödeyebilirler.

KOVA:
Kova burçları bugün çok hassass ve kırılgan olabilir. Bugün her şeyi yanlış anlayıp sevdiklerini zor duruma sokabilir. Olaylara duygusal yaklaşıp her şeyden nem kapabilir. Olumsuz duygular bugün kovalarda performans düşüklüğüne neden olabilir. Sosyal yaşamda bazı davetler bugün iptal olabilir. Rutin hayattan sıkılan kovalar bugün yeni macera arayışına girebilirler.

BALIK:
Balık burçları bugün güzel haberler alabilirler. Haberler balık burçlarına büyük moral ve motivasyon verebilir. Bugün bir dizi aksilikler yaşayabilirler. Olumlu bakış açıları ve azimli oluşları sorunları kısa sürede çözmelerini sağlayabilir. Balıklar bugün yeni projeler geliştirebilir. Birikimlerini bugün karlı ve kazançlı bir işte değerlendirebilirler. Parasal konularda çok akılcı hamleler yapan balıklar ekonomik olarak güçlü bir yapıya kavuşabilirler.

BAŞAK:
Başak burçları bugün ciddi sağlık sorunu çekebilir. Stresli bir günün sonunda şiddetli baş ağrısı çekebilir. Başaklar yoğun iş temposundan ve rutin hayattan sıkılabilir, Hafta sonu için küçük kaçamak planları yapabilir. Ekonomisi bozuk olan başaklar bugün gereksiz harcamalar yapıp ay ortsına maddi kriz içinde girebilir. Parayı etkin kullanamayan başaklar bugün aile bireyleri ile parasal konularda sorun yaşayabilir.

TERAZİ:
Terazi burçları bugün geleceğe ilişkin önemli planlar yapıp ciddi kararlar alabilirler. Planları hayata geçirme ve uygulama konusunda ağır davranan teraziler bugün hedeflerinden uzaklaşabilirler. Bazı konularda çevrelerinden beklediği desteği göremeyen teraziler bu duruma çok içerleyebilir. Yalnız kalmak adına iş çıkışında sosyal çevrelerinden uzaklaşıp kafa dağıtabilirler.

İKİZLER:
İkizler burcu bugün görev ve sorumluluklarını ihmal edebilirler. İşlerini ciddiye almayan ikizler bugün iş dünyasında yanlış anlaşılıp uyarı alabilirler. Bugün bazı projeler ikizlerin işleri ağırdan almaları nedeniyle iptal edilebilir. Bu durum ikizlere ciddi parasal kayıp yaşatabilir, Bazı aksikikler ikizleri bugün gerebilir. Duygusal bir çöküntü yaşayabilir aşk hayatına nokta koyabilirler.

YAY:
Yay burçları bugün mide ve sindirim sorunları yaşayabilir. Dengesiz ve düzensiz beslenen yaylar bugün ciddi sağlık sorunları yaşayabilir. Yaylar keyifsiz ve sıkıntılı bir gün geçirebilir. Titizci ve detaycı özellikleri ile temiz iş yapan yaylar bugün dikkatleri üzerine kolayca toplayabilir. Sosyal hayatta bazı gelişmeler yayları insanlardan soğutabilir. Yeni arkadaş ve sosyal ortam arayışına yönelebilirler.

BOĞA:
Boğa burçları bugün iyimser bakış açıları ile çevrelerine ışık saçabilir. Olumsuz durumlarda bile sakinliğini koruyan ve nerede nasıl davranacağını çok iyi bilen boğalar bugün önemli sorunlardan kurtulabilirler. Çevresindeki insanların şimarıklıklarını hoş karşılayan boğalar bugün çevresindeki insanlara güven ve huzur verebilir. Boğalar bugün güzel bir gün geçirip sevdiklerini mutlu edebilirler.

ASLAN:
Aslan burçları bugün kötü haberler alabilirler. Kötü haberler bugün aslanları strese sokabilir. Bazı yanlışlar yapıp bedelini çok ağır ödeyebilirler. Aslanlar bugün sosyal çevreleri tarafından dışlanabilirler. Bencil ve egoist olmakla suçlanabilirler. Grupla çalışırken takım arkadaşlarına uyum sağlamakta güçlük çekebilirler. Bireysel olarak öne çıkmak isteyen aslanlar bugün bu fırsatı elde edemeyebilirler.

AKREP:
Akrep burçları bugün sevdiklerine ağır sözler söyleyip kalp kırabilirler. Sevdikleri ile düşünce ve fikir ayrılığı yaşayan akrepler geçmişi deşerek sevdiklerini üzebilirler. Duygusal çöküntü yaşayan akrepler bugün bir dizi dengesizlik yapabilirler. Olaylara ağır tepkiler veren akrepler bugün ağır sözlerle sevdiklerini kendinden uzaklaştırabilir. Bugün akreplerin yalnız kalmaya ihtiyacı olabilir.

YENGEÇ:
Yengeç burçları bugün oldukça keyifli bir gün geçirebilir. Sosyal yaşamda mutlu olacakları bir ortamda yer alıp yeni insanlarla tanışabilirler. Eğlence dünyasına kendini fazla kaptıran yengeçler aşırı harcama ile bütçelerini zora sokabilirler. Yengeçler bugün sevdiklerinin talebini olumsuz karşılayabilir. Asabi ve gergin tavırları ile aşk hayatında bugün istediklerini elde edemeyebilirler.

OĞLAK:
Oğlak burçları bugün ciddi zihin yorgunluğu çekebilir. Olayları kafaya çok takan oğlaklar şiddetli baş ağrısı çekebilir. Kendilerini ifade etmekte zorlanan oğlaklar bugün yanlış anlaşılabilir. Sözleri çarptırılan oğlaklar olduğundan farklı görünebilir. Tutarsız davranışlar sergileyen oğlaklar bugün sosyal çevrelerinden tepki alabilir. İçinde bulunduğu kötü ruh haliyetinden kurtulmak adına küçük bir tatile çıkmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz