Home Moda Günlük Burç Yorumları ( 5 Mayıs 2018 Cumartesi )

Günlük Burç Yorumları ( 5 Mayıs 2018 Cumartesi )

0

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün spor yaparak enerji seviyelerini yükseltebilirler. Fiziki açıdan güç gerektiren bazı işleri yaparken zorlanabilirler. Bugün iş dünyasında enerjisini bitiren koçlar günün sonuna yorgun ve bitkin hissedebilir. Bazı sorunları gözlerinde büyütmeleri sorunlarn çözümsüz kalmasına neden olabilir. Maddi açıdan bugün zorlu bir sürece girebilir. Ekonomik dengeyi bozacak hamleler yapabilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün küçük ayrıntılara takılıp sevdiklerini kırabilirler. Yoğun duygular yaşayan kovalar aceleci tavırları yüzünden yanlış anlaşılabilirler. Sevdiklerini son günlerde ihmal eden kovalar bugün bu durumu düzeltmek için fırsatlar elde edebilir. Duygylarını dengeleme konusunda sıkıntı çeken kovalar bugün bocalayabilir. Net olmayan kovalar bugün tutarsız davranışları ile çevrelerinin dikkatini çekebilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün bazı projeleri iptal edebilirler. İş dünyasında bazı işlerin iptal edilmesi balıkları maddi açıdan zor duruma düşürebilir. Balıklar bugün yeni kaynak arayışına girebilir. Harcamalarına sınırlama getiren balıklar bu konuda aile bireyleri ile küçük tartışma yaşayabilir. Yaza dair bazı planlar ekonomik nedenlerle iptal edilebilir. Harcamalarına dikkat edip maddi konularda daha hassas olmaları tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün rahat ve huzurlu bir gün geçirebilir. İş dünyasından uzaklaşan balıklar bugün enerji toplayabilir. Duygusal hayatları bugün netlik kazanıp geleceğe dönük planlar yapabilir. Sevdikleri ile bazı konularda fikir ayrılığına düşse de yumuşak uslupleri ve tatminkar açıklamaları ile ortamı yumuşatabilirler. Başakların duygları bugün yükselebilir. Kendilerini çok iy ifade edecekleri bir gün geçirmesi bekleniyor.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün önemli sağlık sorunları yaşayabilir. Sosyal yaşama uyum sağlamak adına fazla mesai yapan teraziler iş dünyasında verimsiz günler geçirebilir. İşlerini ihmal eden ve yarım bırakan teraziler bugün dikkatleri üzerine çekebilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına bazı harcamalar yapabilirler. Dengeli mali politika ile rahatlayan teraziler yaz için tatil planı yapabilirler.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün gergin ve stres dolu bir gün geçirebilir. Duygusal yönden aşırı ve ani tepki vermeleri çevrelerinden tepki almalarına neden olabilir. Olaylara duygusal yaklaşmaları mantıktan uzaklaşmalarına neden olabilir. Bugün hızlı kararlar verip bu kararların pişmanlığını yaşayabilir. Danışmadan iş yapan ikizler bugün bunun bedelini çok ağır ödeyebilir. Duygularını kontrol edip mantıklı hareket etmeleri tavsiye edilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün güzel süprizlerle sevdiklerini şaşırtabilirler. Bugün yaylar için çok verimli geçebilir. Hırslı ve mücadeleci yapıları ile bugün önemli işler başarabilirler. İş dünyasında taktir toplayan yaylar bu başarısını sosyal yaşama taşıyabilir. Önemli insanlarla tanışıp önemli firsatlar elde edebilir. Günün sonunda istenmeyen olaylar yaşayabilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün keyifsiz bir gün geçirebilir. Bazı haberler alıp bu haberler sonucunda moralleri bozulabilir. Beklentileri karşılanmayan boğalar bugün sinirlerine hakim olma konusunda güçlük çekebilir. Akşam süpriz bir davete katılabilir. Davette uzun zamandır görmediği bir dostunu görüp hoş vakitler geçirebilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün büyük aşk yaşayabilir. Duygularına bugün karşılık bulan aslanların kalbi çok hızlı atabilir. Kendilerini güzel ifade eden aslanlar bugün sevdiklerinin kalbine girebilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına kesenin ağzını açan aslanlar yakın zamanda ciddi ekonomik sıkıntılar çekebilir. Günün tadını çıkarıp harcamalara dikkat etmeleri tavsiye edilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün hoş olmayan bir takım durumlara tanık olabilir. Duyglarını ve düşüncelerini ifade ederken kırıcı olabilir. Duyglarına hakim olma konusunda zorlanan akrepler bugün kıskançlık ve öfke duyglarına yenilebilir. Bazı hatalar yapıp bu hatalar sonucunda sevdiklerini kırabilirler. Duygularına hakim olup olaylara empatik açıdan bakmaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün ciddi sağlık sorunları yaşayabilir. Şiddetli ağrı ve sızılar yengeçlerin bugün yaşam kalitesini düşürebilir. İş dünyasında verimsiz bir gün geçiren yengeçler eneejilerini erken bitip gün sonuna yorgun girebililer. Sevdiklerini ihmal eden yengeçler sağlıklarına dikkat edip sevdiklerine karşı daha yumuşak olmaları tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün çok mutlu olabilir. Sevdikleri tarafından süpriz yapılan oğlakların kalbi hızlı atabilir. Maddi durumu iyi olan oğlaklar bugün harcama yapabilir. Günün sonunda çok önemli davetlere katılabilir. Bazı fırsatlar bugün oğlak burçlarının kapısını çalabilir. Fırsatları değerlendirme konusunda bugün başarılı bir grafik izlemeyebilir

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version