Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları ( 5 Haziran 2018 Salı)

Günlük Burç Yorumları ( 5 Haziran 2018 Salı)

-

KOÇ:
Koç burçları bugün güçlü kişilik yapıları ile dikkatleri üzerine çekebilir. Planlı ve programlı iş yapan koçlar bugün önemli sorunları geride bırakabilir. Problem çözme yeteneği gelişmiş olan koçlar bugün yakın çevrelerinden büyük destek görebilir. Koçlar bugün enerjilerini tasarruflu kullanan birçok işi çözüme kavuşturabilir. Sevdikleri ile gün sonunda güzel anlar yaşayabilirler.

KOVA:
Kova burçları bugün sabırsız davranışları ile çevrelerine negatif enerji saçabilir. Çok şikayet eden ve söylenen kovalar bugün olumsuz tepkiler alabilir. Olayların seyrini değiştirmek için mücadele eden kovalar bugün başarısız girişimlerde bulunabilir. Bazı başarısızlıklar kovaların umudunu kırabilir. Olumsuz duygular kovalara bugün verimsiz bir gün yaşatabilir. Üzerindeki olumsuz havadan bir an önce kurtulmaları tavsiye edilir.

BALIK:
Balık burçları bugün çözüm odaklı çalışıp önemli krizleri fırsata çevirebilirler. Balıklar bugün pozitif yaklaşım sergileyip çevresindeki insanların beğenisini ve taktirini kazanabilir. Balıklar bugün kısa sürede birçok iş başarabilirler. Yeni iş teklifleri ve projelere imza atabilirler. Maddi olarak iyi durumda olan balıklar bugün ciddi yatırımlara imza atabilirler. Parayı bugün ustaca kullanıp karlı işler yapabilirler.

BAŞAK:
Başak burçları bugün yoğun duygular yaşayabilirler. Öfke ve kıskançlık duygusu bugün başakları çileden çıkarabilir. Öfkelerine yenik düşüp çevresindeki insanları kırabilirler. Kıskançlık duygusu ile sevdiklerinin özel hayatına müdahale edebilirler. Başaklar bugün saygı ve edep çizgisini aşabilirler. Hatalarını fark edip düzeltmek için yoğun çaba sarf edebilirler. Günün sonunda yorgun ve bitkin düşebilirler.

TERAZİ:
Terazi burçları bugün beklenmedik sürprizlerle karışılabilir. Sürprizler terazilerin dengesini bozabilir. Bazı toplantı ve davetler iptal olabilir. Teraziler bugün iş dünyasında bazı işleri ertelemek zorunda kalabilir. İşlerin yoğunluğu ve rutin işler terazilerin psikolojisini bozabilir. Hafta sonu için küçük bir tatil planı yapabilirler. Maddi konularda zor ve sıkıntılı bir süreç başlayabilir. Azalan gelire uyum sağlamak adına bazı harcamalar iptal edilebilir.

İKİZLER:
İkizler burcu bugün yeni iş teklifleri alabilir. İkizler bugün maddi krizi aşacak hamleler yapabilir. Bugün ciddi para akışı sağlayan ikizler gün sonunda alışverişe çıkabilir. Ertelenen şeyler bugün alınabilir. Sevdiklerine supriz yapan ikizler aradaki buzları eritebilir. Sevdiklerini ihmal eden ikizler bugün bu hatalarını telafi edebilirler. İkizler bugün sosyal yaşamda hareketli bir gün geçirebilir. Birçok davete katılıp yeni kişilerle tanışabilirler.

YAY:
Yay burçları bugün aşk hayatında zor ve sıkıntılı bir gün geçirebilirler. Duygu ve düşüncesini net ifade edemeyen yaylar bugün yanlış anlaşılabilir. Günün sonuna sevdikleri ile küs girebilirler. Tutarsız davranışlar sergileyen yaylar bugün sevdikleri ile fikir ayrılığına düşebilir. Yaylar bugün öfkelerine hakim olamayıp kırıcı sözler sarf edebilirler. Aile bireyleri ile bazı sorunları bugün çözüme kavuşturabilirler. Hayata ilişkin ciddi kararlar alabilirler.

BOĞA:
Boğa burçları bugün sevdikleri tarafından yalnız bırakılabilirler. Boğalar bugün sosyal çevrenin desteğini almada sıkıntı çekebilir. Bazı konularda güvendikleri insanlar arkasında yer almayabilir. Bu durum boğalarda hayal kırıklığı yaratabilir. Boğalar bugün bazı dostlarını defterden silebilirler. İnsanlara bakış açıları bugün değişebilir. İyi niyetleri bugün süistimal edilebilir. Boğalar bugün çevresine öfke saçabilir. Bir an önce bu durumdan kurtulup sakin olmaları tavsiye edilir.

ASLAN:
Aslan burçları bugün iyi niyetlerinin kurbanı olabilir. İnsanlara yardım etmeyi seven aslanlar bugün çevresindeki insanların sorunlarını çözmek isterken hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirler. Aslanlar bugün küçük kazalar yapabilir. Dikkatsizlik yüzünden yapılan kazalar aslanlarda küçük sakatlık oluşturabilir. Bugün aslanlar dalgın olabilir. Bu yüzden bazı işleri gecikmeli olarak yapabilirler. Adapte olma ve uyum sorunu çeken aslanlar bugün olumsuz tepkiler alabilirler.

AKREP:
Akrep burçları bugün rahat bir gün geçirebilirler. İşleri yoluna koyan akrepler maddi olarak iyi duruma gelebilir. Günün sonunda alışveriş ve güzel bir toplantı ile enerjilerini toplayabilirler. Sosyal yaşamda hareketli bir gün geçiren akrepler aşk hayatında yeni bir döneme giriş yapabilirler. Yaz için duygusal devrim niteliğinde adımlar atabilirler. Geleceğe yönelik ciddi planlar yapabilirler. Akrepler bugünü iyi değerlendirip günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

YENGEÇ:
Yengeç burçları bugün verdikleri bazı sözü tutma noktasında ciddi sıkıntıya düşebilirler. Zamanı etkili kullanamayan yengeçler bugün verimsiz bir gün geçirebilirler. Biriken ve ertelenen işler yüzüne yeni iş fırsatları kaçabilir. Yengeçler bugün fatura ve ödeme işleri ile meşgul olup bazı işleri erteleyebilirler. Plansız ve programsız iş yapmanın bedelini bugün çok ağır ödeyebilirler.

OĞLAK:
Oğlak burçları bugün fırsatları krize çevirme yetenekleri ile dikkatleri üzerine çekebilirler. İş dünyasında önemli başarılara imza atabilirler. Bugün iş yerinde terfi ve maaşlarına zam alabilirler. Bugün elini attıkları tüm işlerden maksimum sonuç elde edebilirler. Düzenli ve disiplinli çalışma yapıları ile bugün önemli görevlerin ve projelerin başına getirilebilirler. İş dünyasına dalıp sevdiklerini bugün ihmal edebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz