Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (4 Mayıs 2018 Cuma)

Günlük Burç Yorumları (4 Mayıs 2018 Cuma)

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün hareketli ve canlı bir gün geçirmesi bekleniyor. İş dünyasında yoğun tempolu bir gün geçirebilir. Yeni siparişler ve biriken eski işler bugün koçlara nefes aldırmayabilir. Koçlar bugün enerjilerini dengeli bir biçimde kullanıp önemli işleri başarabilir. Akşam güzel bir davete katılabilir. Duygusal anlamda bazı beklentileri geri çevrilebilir. Maddi konularda sıkıntılar devam edebilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün yumuşak huylu ve nazik olmalarının meyvesini alabilirler. Sosyal yaşamda bazı özellikleri ile ön plana çıkabilirler. Duygularını net bir şekilde ifade eden koçlar bugün aşk hayatından istediklerini elde edebililer. Uzun zamandır bekledikleri bir havadisi bugün alabilirler. Kovalar bugün pozitif enerji yakalayıp önemli işler başarabilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün içine kapanık bir hal alabilir. Bazı gelişmeler bugün balıkları derinden etkileyebilir. Maddi ödeme güçlüğü çeken balıklar bugün bazı konularda yetersiz kalabilir. Sevdiklerini mutlu etme noktasında zorlanan balıklar bugün yalnız kalmak isteyebilir. Balıklar bugün bazı işlerini önemsemeyip baştan savma yapabilir. Bu durum balıkların iş dünyasından soyutlanmasına neden olabilir. İçindeki kötü ruh durumundan kurtulup bir an önce toparlanmaları tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün büyük beklenti içine girip sonunda hayal kırıklığına uğrayabilirler. Çok yakın çevreleri tarafından aldatılabilirler. Başaklar bugün bazı dost ve çevrelerini defterden silebilir. İyi niyetli olmalarının kurbanı olup büyük zararlar edebilirler. Bazı kararlar alıp bu kararlar sonunda pişmanlık yaşayabilirler. Ani ve hızlı karar alırken sağlıksız tercihler yapabilirler.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün ciddi iş teklifi alabilirler. Bu iş teklifi ile mevcut işlerini değiştirebilirler. Teraziler bugün pembe hayallere dalıp ayakları yerden kesilebilir. Güzel haberler terazilerin ekonomik olarak ölçüyü elden bırakıp dengesiz bir şekilde açılmalarına neden olabilir. Teraziler bugün sosyal ortamda çok sıkılıp yalnız kalmak isteyebilirler. Duyguları bugün netlik kazanabilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün aile bireyleri ile hoş vakit geçirebilir. Hafta sonu için güzel planlar yapabilirler. Plan yaparken sevdiklerini buna dahil etmemeleri sorun çıkarabilir. Kararları tek başına almaları ve başına buyruk hareket etmeleri günü negatif hale getirebilir. Duygularında net olmamaları tutarsız görünmelerine neden olabilir. Karar alma konusunda sevdiklerini de bu sürece dahil etmeleri sorunların çıkmasını önleyecektir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün önemli başarılara imza atabilir. Üzerinde çalıştıkları proje olumlu sonuçlanabilir. Hayatlarında çok önemli sorunlar teşkil eden bazı sorunları bugün ortadan kaldırabilirler. Çalışkan ve azimli yapıları ile çevrelerine örnek olabilirler. Maddi olarak bazı hesapta olmayan işler yay burçlarına harcama yaptırabilir. Parasal konularda sevdiklerini üzebilirler. Dengeli bir harcama politikası izleyip günü iyi değerlendirmeleri tavsiye edilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün midelerini bozabilir. Önemli davet ve toplantılara katılıp burada abur cubur yiyip mide sorunları yaşayabilir. Sağlıklı ve dengeli beslenmede bugün önemli tavizler verebilir. Sağlık sorunları bugün boğalara verimsiz bir gün yaşatabilir. Parasal konularda rahat konumda olan boğalar bugün bazı harcamalar yapabilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına kesenin ağzını bugün açabilirler.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün önemli teklifler alabilir. Bu teklifler aslanlara moral ve enerji depolayabilir. Aşk hayatında yeni bir viraja girebilirler. Bazı dostlukları bugün bitirebilirler. Aslanlar bugün çok hassas ve kırılgan olabilir. Mücadele ruhlarını bugün kaybedebilirler. Sosyal bir yapıya sahip aslanlar bugün yalnız kalmak kafa dinlemek isteyebilirler. Aslanların yalnız kalma isteği çevrelerince yanlış anlaşılabilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün çok önemli hataları düzeltme fırsatı elde edebilir. Akrepler bugün derin pişmanlıklar yaşayıp günah çıkarabilir. Manevi yönden çok kuvvetli bir yapıya sahip akrepler bugün içe kapanıp kendilerini sorgulayabilir. İş dünyasında yeni atılımlar ve deneyimler yaşayabilir. Ekonomik olarak devrim niteliğinde adımlar atabilirler. Harcama konusunda dikkatli olup fazla açılmamaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün kıskançlık duygusu ile sevdiklerine dünyayı zindan edebilirler. Yoğun duygular yaşayabilirler. Kıskançlık duygusu ile bir takım yanlışlar yapabilirler. Sevdiklerini üzüp hatasını telafi etme konusunda pasif davranabilirler. Yengeçler bugün sosyal hayatta istenmeyen durumlar yaşayabilir. Sosyal yaşamda dışlandığını hissedebilirler. Yengeçler sinirlerine hakim olma konusunda hassas olup duygularını kontrol etmeleri tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün sabırlı olmalarının meyvesini toplayabilirler. Azimli ve çalışkan yapıları ile sorunların üstesine gidip çözüme kavuşturabilirler. Bazı sorunları çok büyütmeleri oğlakları gergin ve agresif yapabilir. Kendilerini net ifade edemeyen oğlaklar bugün yanlış anlaşılabilir. Duygusal hassaslıktan çıkıp olayları daha mantıklı değerlendirmeleri tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz