Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (31 Mayıs 2018 Perşembe )

Günlük Burç Yorumları (31 Mayıs 2018 Perşembe )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün yeni şeyler öğrenmek için küçük bir seminere katılabilir. Geleceğine yön verecek ciddi atılımlar yapabilirler. Bugün bütün birikimleri ile yeni yatırım girişimlerine girebilir. Mantıksal açıdan güçlü olan koçlar bugün önemli başarılara imza atabilirler. İş dünyasında olumlu bir hava yakalayan koçlar sosyal yaşamda da hareketli bir gün geçirebilirler. Yatırım yaparken iyi düşünüp karar vermede acele etmemeleri tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün rutin bir yaşam sürmekten sıkılıp yeni heyecan ve macera arayışına girebilirler. Kendilerini yenilemek, yenilik peşinde koşmak kovaların tüm eneejisini alabilir. Sosyal yaşam alanlarını değiştirmeye karar verebilirler. Bu yüzden hafta sonu bazı organizasyonları iptal edebilirler. Kovalar bugün gereksiz harcama yapabilirler. Harcama konusunda ölçüyü kaçırıp ay başında ödeme sorunu ile karşılaşabilirler.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün güçlü mizah ve espiri anlayışı ile çevrelerine mutluluk saçabilirler. Gergin ve stresli ortamları, sahip oldukları neşe ile düzelten balıklar bugün çevrelerine pozitif hava yükleyebilirler. Gerginliklerde taraf olmadan iki tarafa da eşit yaklaşan balıklar bu özellikleri ile çevrelerinde beğeni toplayabilirler. İş dünyasında bazı anlaşmazlıkları çözüme kavuşturabilirler.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün parasal konularda ciddi sıkıntılar çekebilirler. Azalan gelir, artan gider başakları maddi anlamda zor duruma sokabilir. Bazı projeler iptal olabilir. İptal olan projeler başaklara para kaybettirebilir. Harcama konusunda ölçüyü kaçırıp bir dizi gereksiz harcama yapabilirler. Para konusunda aile bireyleri ile küçük gerginlikler yaşayabilirler. Harcama konusunda ölçüye dikkat edip yeni kaynak arayışına yönelmeleri tavsiye edilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün sevdiklerini mutlu edecek girişimlerde bulunabilirler. Küçük süprizlerle kırdıkları kalpleri tamir edebilirler. Aşk dünyasında yeni bir döneme geçiş yapıp geleceğe yönelik ciddi planlar yapabilirler. Duyguları bugün terazileri gerçek yaşamdan uzaklaştırabilir. Teraziler bugün hayal dünyasında yaşayabilir. Güzel hayaller kuran teraziler bugün rahat ve huzur dolu bir gün geçirmeleri bekleniyor.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün bir takım sorunlarla karşılaşabilirler. Sorunları çözme konusunda çevresinden yeterli desteği görmeyebilir. Bu durum ikizlerde hayal kırıklığına neden olabilir. Bazı dostları ile diyaloğu kesebilirler. İkizler bugün ciddi teklifler alabilirler. Karar verme ve doğru hamle yapma konusunda zorlanabilirler. Sosyal yaşamda istenmeyen hadiseler yaşayabilirler. Yoğun duygular yaşayan ikizler bugün yalnız kalmak isteyebilirler.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün ölçüsüz davranışlar ile dikkatleri üstüne çekebilirler. Çok konuşan yaylar bugün çok konuşup çok hata yapabilirler. Bazı şeyleri ağzından kacırıp ciddi pişmanlıklar yaşayabilirler. Yaylar bugün ölçüsüz davranışın bedelini çok ağır ödeyebilirler. Yaptıkları yanlışları düzeltmek için gün boyu mücadele edip bütün enerjilerini harcayabilirler. İkili ilişkilerde ölçülü olmaya dikkat edip aşırı reaksiyon vermemeleri tavsiye edilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün stresli ve gergin bir gün geçirebilir. Öfke kontrol mekanizması bugün devre dışı kalabilir. Bazı aksiliklerin bedeli bugün boğa burçlarına ödetilmek istenebilir. Haksızlığa dayanamayan boğalar bugün asabi ve hırçın olabilirler. Kendini yalnız hissedip insanlarda uzaklaşmak isteyebilirler. Ev ortamındaki gerginlik, iş dünyasında yaşanan olumsuzluklar boğaları bugün strese sokabilir. Boğaların bugün sakinleşmeye ihtiyacı olabilir. Sakin olup öfkelerini kontrol etmeleri tavsiye edilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün yanlış anlaşılabilirler. Bazı olumsuz durumların bedeli aslanlara ödetilmek istenebilir. Tutarsız ve dengesiz davranışlar aslanları sosyal ve iş dünyasında yalnız bırakabilir. Aslanlar yoğun ve derin duygular yaşayabilirler. Bazı olumsuzluklara tepki vermeyebilirler. Bu durum çevrelerinde olayı kabullenme gibi algılanabilir. Bir takım yanlışlar yapıp bunun bedelini ağır ödeyebilirler. Aslanlar bugün net olup kendilerini doğru biçimde ifade etmeleri tavsiye edilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün ciddi kaynak arayışına yönelebilirler. Ay başında yüklü bir ödeme yapacak olan akrepler maddi anlamda eksiklerini kapatmak adına bazı dostlarının kapısını çalabilir. Girişimlerinde sonuç elde edemeyen akreplerin bazı kişilere karşı bakış açısı değişebilir. Kendilerini yalnız ve çaresiz hissedebilir. İş dünyasında isteksiz ve verimsiz bir görünüm çizebilirler. Bu durum iş verenin dikkatini çekebilir. Maddi konularda daha dikkatli olup çevrelerindeki insanlardan beklentilerini yüksek tutmamaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün aşk dünyasında önemli bir viraja gelebilirler. Ciddi tekliflerde bulunan yengeçler bugün reddedilebilirler. Aşk dünyasına şekil veren yengeçler olaylara daha mantıksal yaklaşabilirler. Net ve sade cümlelerle duygularını ifade eden yengeçler bugün büyük rahatlama yaşayabilirler. İçindekileri dışarı atan yengeçlerin üstünden büyük yük kalabilir. Bazı konularda acele etmenin bedelini bugün ağır ödeyebilirler.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün manevi zenginlikleri ile çevreye pozitif enerji saçabilirler. Olumsuzluklar oğlakların bugün verimli ve düzenli çalışmasına engel olamaz. Azimli ve çalıskan oğlaklar bugün önemli başarılara imza atabilirler. Sakin ve yumuşak uslubu ile çevrelerindeki insanları kolay etkileyebilen oğlaklar bugün aranan ve özlenen insan olabilir. Sosyal yaşamda önemli davet ve teklifler alabilirler. Bulundukları ortama renk ve neşe katan oğlaklar bugün değer ve taktir gördüklerini derinden hissedebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz