Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (30 Nisan 2018 Pazartesi)

Günlük Burç Yorumları (30 Nisan 2018 Pazartesi)

-

1- Koç Burcu
Koç burçları bugün enerji dolu bir gün geçirebilir. İş yoğunluğu bugün koçların tüm enerjisini alabilir. İş biriktirmeyi seven koçlar bugün tüm zamanı birikmiş işler için harcayabilir. İş arkadaşları ile uyumlu bir takım çalışması yapabilir. Önemli görev ve sorumluluklar alabilir. Maddi açıdan kazanç dolu bir gün geçirebilirler. Çalışma konusunda düzenli ve disiplinli olmaları tavsiye edilir.

2- Kova Burcu
Kova burçları bugün keyifli bir gün geçirebilir. Güzel haberler ve gelişmeler yaşanabilir. Kovalar bugün maddi anlamda rahat edecekleri bir gün getirebilir. Yeni iş kapıları ve fırsatları elde edebilir. Bugün yüklü bir ödemeyi zorlanmadan yapabilirler. Dostlarının desteğini alan kovaların ayakları bugün çok sağlam basabilir. Kovalar harcamalarına dikkat edip günün tadını çıkarmaya bakabilir.

3- Balık Burcu
Balık burçları bugün yaşama sevincini kaybedebilirler. Büyük hayal kırıklığı yaşayabilir. Beklenmedik gelişmeler bugün balık burçlarını strese sokabilir. Duygusal olarak hassas ve kırılgan balıklar bugün bütün olayları kafaya takabilir. Balıkların bugün psikolojik dengesi bozulabilir. Sakin olmaları olayları sakin kafa ile değerlendirmeleri tavsiye edilir.

4- Başak Burcu
Başak burçları bugün aşk hayatında sorunlar yaşayabilir. Sevdikleri tarafından yanlış anlaşılabilir. Gereksiz ve çok konuşmanın bedelini bugün ağır biçimde ödeyebilir. Başaklar bugün çevrelerine güven ve itibar kaybettirebilir. Büyük hatalar yapıp pişmanlıklar yaşayabilir. Gururları yüzünden özür dileyemeyen başaklar bugün çok acı çekebilir. Duygusal sorunlarını çözüme kavuşturmak adına daha sağ duyulu olmaları tavsiye edilir.

Başak Burcu Virgo

5- Terazi Burcu
Terazi burçları bugün büyük özlem duygusu çekebilir. Uzun zamandır görmedikleri bir yakınına özlem duyabilir. Yaz için tatil planı yapan teraziler bugün harcama konusunda limitleri zorlayabilir. Gereksiz harcama ile bütçelerini zor duruma sokabilir. Ölçüsüz ve hesapsız işlere kalkışan teraziler bugün bunun pismsnlığını yaşayabilirler.

6- İkizler Burcu
İkizler burçları bugün uyku sorunu çekebilir. İy dinlenemeyen ikizler bugün iş dünyasında verimsiz bir gün geçirebilir. İkizler bugün iş arkadaşları ile küçük munakaşa yaşayabilir. Sorunlarını akılcı ve diyalog ile çözmeyi ilke edinen ikizler bugün önemli sorunları çözebilir. Bugün kendilerini yalnız hissedebilir. İş dünyasından sıyrılıp küçük bir kaçamak yapabilirler.

7- Yay Burcu
Yay burçları bugün sevdiklerine vakit ayırmak için planlar yapabilir. Bazı olumsuz durumlar bu planları suya düşürebilir. Yaylar bugün tuzağa düşebilir. İyi niyetlerinin kurbanı olabilir. Maddi açıdan iyi durumda olan yaylar bugün aşk hayatında önemli gelişmeler yaşayabilir. İstediklerini bugün elde edebilirler. Günün tadını çıkarıp günü iyi değerlendirmeleri tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu
Boğa burçları bugün kalp kırma rekoru kırabilir. Gergin ve stresli olan boğalar bugün timurun filleri gibi önüne ne gelirse kırabilir. İş yerinde iş arkadaşlarını, evde aile bireylerini ve sevdiklerini bugün fazlasıyla üzebilirler. İşler ters gidebilir. Ödeme konusunda zorluk çekebilir. Duygusal olarak kendini toplayıp olaylara daha sakin yaklaşmaları tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu
Aslan burçları bugün korkularına yenik düşebilir. Çekingen ve içine kapanık halleri iş dünyasında negatid havanın oluşmasına neden olabilir. Aslanlar bugün duygularını net ve acık biçimde ifade edemezler. Aslanlar bugün yanlış anlaşılabilirler. Sosyal yaşamda hareketli bir gün geçiren aslanlar önemli bir davete katılabilir. Yeni insanlarla tanışıp sosyal çevrelerini genişletebilirler.

10- Akrep Burcu
Akrep burçları bugün intikam peşinde koşabilir. Büyük haksızlık ve zulme uğrayan akrepler bugün çok güçlü ve hırçın olabilir. Bugün merhamet ve acıma duygularını kaybedebilir. Affetme konusunda katı kurallara sahip akrepler bugün içindeki insan sevgisini kaybedebilir. Akrepler bugün mutlu olmaya çalışsa da bugün mutlu olmayabilir. Duygularına hakim olmaları ve daha yumuşak olmaları tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu
Yengeç burçları bugün sevdiklerini mutlu edebilir. Manefiyatı güçlü yengeçler bugün sevdiklerini el üstünde tutabilir. Maddi açıdan kemer sıkma politikası bugün sona erebilir. Yeni iş teklifleri alabilir. Bazı davetlere çağrılmamış olması yengeçleri çileden çıkarabilir. Duyguları yoğun yaşayan yengeçler bugün önemli hatalar yapabilir. Duygularına hakim olmaları tavsiye edilir.

12- Oğlak Burcu
Oğlak burçları bugün mutluluğu yanlış yerde arayabilir. Maddi anlamda rahatlamak için yoğun çalışan oğlaklar enerjilerini dengesizce harcayabilir. Sevdiklerini bugün ihmal edebilirler. Gereksiz harcama ile bütcelerini zora sokabilir. Bugünü kazasız belasız atlatmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz