Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (30 Mayıs Çarşamba )

Günlük Burç Yorumları (30 Mayıs Çarşamba )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün dinamik yapıları ile iş dünyasında dikkatleri üstüne toplayabilir. İşbirliği ve uyumlu çalışması ile iş dünyasında sevilen bir kişilik olabilirler. Hayata ilişkin önemli kararlar alabilirler. Önemli sorunları ortadan kaldıran koçlar bugün özgürlüğüne kavuşabilir. Yeni insanlarla tanışıp sosyal dünyalarına zenginlik kalabilirler. Harcama konusunda bugün ölçüyü biraz kaçırabilir. Ruhu dindiren etkinlikler içinde yer alabilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün ciddi kariyer planı yapabilirler. Planları uygulamaya koyma aşamasında bazı sorunlarla karşılaşabilirler. Beslenme alışkanlığında radikal değişiklikler yapan kovalar ciddi sağlık sorunları yaşayabilir. İkili ilişkilerde süpriz kararlar alabilirler. Alacakları kararlar sevdiklerini üzebilir. Duygularını ifade edemeyen kovalar bugün yanlış anlaşılabilir. Karar verme aşamasında ikilem yaşayabilirler.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün ani çıkışlarla sevdiklerini üzebilirler. Hassas ve duygusal olms konusunda ciddi sıkıntılar çeken balıklar bugün duygusuz ve acımasız olarak algılanabilirler. Duygusal konularda kararlarını gözden geçirmeleri gerekebilir. Bugün sevdiklerini kıskanabilirler. Kıskançlık duygusu balıkları çileden çıkarabilir. Olaylara aşırı reaksiyon gösteren balıklar bugün efendilik ozelliklerini kaybedebilirler.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün bütün enerjilerini parasal işlerde harcayabilirler. Kredi, fatura ve finans konuları bugün başakları çok yorabilir. Ödemeleri yetiştirme konusunda yetersiz kalabilirler. Alacakları tahsil edemeyen başaklar ay sonuna ödeme güçlüğü çekebilirler. Başaklar bugün aşk dünyasında ayrılık kararı alabilirler. Bu karar ile sevdiğini üzebilirler. İlişkide stresli bir gün geçirebilirler. Fikir ayrılığına düşen başaklar sağ duyu özelliklerini kaybedebilirler.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün gurur ve kibirleri ile çevrelerinden negatif tepkiler alabilirler. Hatalarında direten teraziler bugün yalnız kalabilirler. Net olma ve tutarlı davranma konusunda sıkıntılar yaşayan teraziler bugün yanlış anlaşılabilirler. Romantik olamayan teraziler bugün ağır eleştirilere maruz kalabilirler. Teraziler bugün yenilik peşinde koşup günü yorgun ve bitkin halde bitirebilirler. Sanatsal ve kültürel etkinliklere katılabilirler.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün sahiplenme duygusu ile sevdiklerini üzebilirler. Aşırı sahiplenme duygusu ile sevdiklerinin özel yasantısına müdahale eden ikizler büyük tepkilerle karşılaşabilir. Merak duygusunu kontrol edemeyen ikizler bugün çok soru sorup hatalar yapabilirler. İkizler bugün süpriz para girişi ile bozuk ekonomik durumları şaha kalabilir. Gün sonunda eksiklikleri tamamlamak adına alışverişe çıkabilirler.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün sorunlardan bunalıp yalnız kalmak isteyebilirler. Sevdikleri tarafından yalnız bırakılmayan yaylar yalnız kalma konusunda çaresiz kalabilirler. Doğayla iç içe, şehrin gürültüsünden uzak bir yere tatile çıkmak için planlar yapabilirler. Yaylar bugün büyük alışveriş yapıp bütçelerini zor duruma sokabilirler. Gözü pek ve cesur adımlar atan yaylar yeni iş ve projeler peşine düşebilir. Seçimlerde ikilem yaşayıp karar vermede güçlük çekebilirler.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün iyimser ve yardımsever özellikleri ile çevrelerinde beğeni ve taktir toplayabilirler. Sevdiklerinin sorunlarına akılcı çözümler üreten boğalar bugün çevresine pozitif enerji saçabilirler. Mantıklı olup olayları tüm detaylarına kadar inceleyen boğalar bugün önemli sorunları kısa sürede çözüme kavuşturabilirler. Boğalar maddi konularda bugün dengesiz harcamalar yapabilirler. Bu harcxama boğalara pişmanlıklar yaşayabilirler.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün öfke kontrolü konusunda ciddi sıkıntılar çekebilir. Yaşanan olumsuz gelişmeler aslanları bugün karamsar yapabilir. Olay ve durumları genelleyen aslanlar bugün büyük hatalar yapabilirler. Hatalardan ders alan aslanlar hatalarını düzeltme şansı elde edemeyebilirler. Aslanlar bugün iştahsız ve bitkin bir görünüm çizebilirler. Çabuk parlayan aslanlar bugün sakin olmaları gerekir.

10- AKREP BURCU :
Akreplerin bugün bağımsızlık ve özgürlük duyguları zedeleyebilir. Görev ve sorumluluklar akrepleri bugün esir alabilir. Yapmak istediklerini yapamayan akrepler bugün kendilerini kafese katılmış gibi hissedebilir. Sevdiklerini bazı konularda istemeden de olsa üzebilirler. Durumlara düşünmeden ani tepkiler verebilirler. Mantıktan uzaklaşıp önemli hatalara imza atabilirler.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün geçmişe dönük özlemler yaşayabilirler. Uzun zamandır görmedikleri bir dostu ile süpriz bir karşılaşma yapabilirler. Eskiye dem vurmak adına içini döken yengeçler büyük rahatlama hissedebilir. Parasal konularda eksiklikler bugün telafi edebilirler. Kaynak arayışları bugün son bulabilir. Harcamaya dikkat edip hayatlarında radikal kararlar alan yengeçler bugünü çok iyi geçirebilirler.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün doğa ile iç içe olacakları bir mekanda stres alabilirler. Cesur adımlarla yeni iş projelerine girişen oğlaklar bugün karlı ve kazançlı bir gün geçirebilirler. Sosyalleşme konusunda yetersiz kalan oğlaklar bugün yeni arkadaşlar edinebilirler. Birikim yapmakta zorlanan ve günü kurtaran oğlaklar bugün parasal konularda ciddi sıkıntı çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz