Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (30 Haziran 2018 Cumartesi )

Günlük Burç Yorumları (30 Haziran 2018 Cumartesi )

-

KOÇ:

Koç burçları bugün büyük haksızlığa uğrayabilir. Hak ararken yanlış yöntemler secip haklı iken haksız duruma düşebilir. Koçlar bugün sinir sistemi bozulabilir ve çok çabuk köpürebilirler. Olaylara ani ve sert tepkiler veren koçlar bugün çevrelerinden tepkiler alabilir. Koçlar bugün sağduyu yeteneklerini kaybedebilirler. Sosyal yaşamda bazı can sıkıcı durumlar yaşayabilirler.

 

KOVA:

Kova burçları bugün sevdikleri ile parasal konularda fikir ayrılığı yaşayabilir. Fikirlerini yanlış uslüp ile dile getiren kovalar çevresinin tepkisini alabilir. Harcama yaparken ölçüsüz hareket eden kovalar bugün ödeme güçlüğü çekebilir. Liste yapmadan alışverişe çıkan kovalar alışveriş sonrası pişmanlıklar yaşayabilir. Aşk hayatında yeni hamleler yapan kovalar bugün başarıya ulaşamayabilirler.

 

BALIK:

Balık burçları bugün üzücü haberler alabilirler. Üzücü haberler balıklarda derin şok etkisi yaratabilir. Balıklar bugün karar verme konusunda güçlük yaşayabilir. Ciddi ikilem yaşayan balıklar bugün zor bir tercih yapmak zorunda kalabilir. Karar verme aşamasında hızlı hareket ederek yanlış kararlar alabilirler. Danışmadan iş yapan balıklar bugün bunun bedelini çok ağır ödeyebilir.

 

BAŞAK:

Başak burçları bugün küçük süprizlerle sevdiklerini mutlu edebilir. Parasal yönden iyi durumda olan başaklar güzel bir hafta sonu geçirebilir. Güzel planlar yapan başaklar hafta sonu tüm kötü enerjilerinden kurtlabilir. İş yerinde önemli görev ve sorumluluklar alabilirler. Atik olmaları ve iş bitirici özellikleri ile başaklar bugün çevrelerinden olumlu tepkiler alabilirler.

 

TERAZİ:

Terazi burçları bugün aşkın ve sevginin peşinde koşabilirler. Yoğun ve aksiyon dolu bir gün geçirebilirler. Enerjilerini doğru yerde doğru biçimde kullanan teraziler bugün ciddi başarılara imza atabilirler. Kısa sürede bir çok başarılı iş yapan teraziler bugün terfi alabilir. Güzel gelişmeler ekonomisi bozuk olan terazilerin ekonomisini düzlüğe çıkarabilir.

 

İKİZLER:

İkizler burcu bugün sevdikleri ile ciddi kavgalar yapabilir. Sözlerine dikkat etmeyen ve meraklı olan ikizler bugün bazı yanlışlar yapab. ilir. Kendilerini temize çıkarmak isterken yoğun enerji sarfedebilir. Ciddi sağlık sorunları çeken ikizler bugün iş dünyasında yarım performans ile çalışabilir. Bazı işleri yarım bırakmak zorunda kalabilir. İhmalkar olmaları bazı sorunlar yaşamasına neden olabilir.

 

YAY:

Yay burçları bugün hayal kırıklığına uğrayabilir. Beklentileri karşılanmayan yaylar bugün çevresindeki insanlardan kopabilir. Bazı dostları ile gönül bağını koparabilirler. Cok zor duruma düşüp dostlarından yardım isteyebilirler. Sosyal hayatın rutin temposundan sıkılan yaylar hafta sonu için macera dolu planlar yapabilirler. Planlarına sevdiklerini dahil etmemeleri sevdikleri ile aralarının açılmasına neden olabilir.

 

BOĞA:

Boğa burçları bugün asabi ve hırçın tavırları ile işleri yokuşa sürükleyebilir. İşlerinin istediği gibi gitmemesi boğaları bugün çok sinirlendirebilir. Öfke kontrolünü kaybeden boğalar çevresindeki insanlara karşı kaba davranabilir. Hatasını anlayan boğalar bugün hatasını telafi etmek için yoğun çaba sarfedebilir. Fırsatları değerlendirme konusunda bugün başarısız bir tablo çizebilirler.

 

ASLAN:

Aslan burçları bugün tuttuğunu koparan azimli yapıları ile önemli başarılara imza atabilirler. Önemli görevler üstlenen aslanlar bugün görevlerini yerine getirip övgüler alabilir. Birikimlerini degerlendirmek isteyen aslanlar bugün önemli fırsatlar elde edebilir. Ciddi bir ortaklık teklifi alabilirler. Küçük prosedürlere takılan aslanlar yeni iş teklifine soğuk bakabilirler.

 

AKREP:

Akrep burçları bugün hayatlarına ilişkin önemli kararlar alabilirler. Maddi durumu bozulan akrepler bugün yeni kaynak arayışından olumlu sonuçlar elde edebilirler. Harcamaları kontrol eden akrepler yeni iş teklifleri ve para akışı ile kendilerine gelebilirler. Sağlığına önem vermeyen akrepler bugün bazı sağlık sorunları nedeniyle iş dünyasına erken paydos edebilir.

 

YENGEÇ:

Yengeç burçları bugün büyük bir tuzağa düşebilir. Sözlerine dikkat etmeyen yengeçler bugün yanlış anlaşılıp sevdikleri ile arasına dikenli set çekebilirler. Ölçüsüz hareket eden yengeçler tutarsız söz ve davranışlarla çevrenin tepkisini alabilirler. Sevdiklerine karşı saygısızlık yapan yengeçler hatalarını telafi etmek adına bugün kesenin ağzını açabilirler. Sevdiklerini mutlu edebilmek adına yoğun enerji sarfedebilirler.

 

OĞLAK:

Oğlak burçları bugün uykusuzluk sorunu yaşayabilir. İş dünyasında yaşanan olumsuz gelişmeler oğlakları strese sokabilir. Maddi güçlük çeken oglaklar bugün ödeme sorunu çekebilir. Parayı idareli kullanma konusunda zorlanan oğlaklar bugün gereksiz harcamalar ile maddi durumlarını bozabilir. Ay sonu ödeme yapabilmek adına bankaların kapısını çalabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz