Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (3 Mayıs 2018 Perşembe)

Günlük Burç Yorumları (3 Mayıs 2018 Perşembe)

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün agresif duygularla bazı işleri çıkmaza sokabilir. Aceleci olan koçlar bugün kısa sürede birçok işi bitirmek isteyebilir. İş yerinde bazı sorunlar yaşayabilir. Ekonomik durumları iyi olan koçlar bugün ölçüsüz harcamalar yapabilir. Akşam davetlerinde ekonomik dengeyi bozabilir. Sevdiklerini ihmal eden koçlar bugün bazı kırgınlıklar yaşayabilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün verimli bir gün geçirebilir. Yeni iş teklifleri alabilir. Üzerindeki çalıştıkları işte başarı elde edebilir. İş dünyasındaki olumlu hava aile yaşantısına olumlu yansıyabilir. Bugün çok önemli sorunların üzerine sünger çekebilirler. Çok sevdikleri bir yakınına yardım edip kendilerini mutlu hissedebilirler. Olumlu özellikleri ile çevrelerinin dikkatini çekebilirler.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün bazı sağlık sorunları yaşayabilir. Uzun süre ağır işlerde çalışmak zorunda kalan balıklar özellikle kemik eklem ve kas ağrıları çekebilir. Enerjilerini kısa sürede harcayıp bitiren balıklar bugün oldukça halsiz ve keyifsiz bir görüntü çizebilir. Balıklar bazı iş tekliflerini geri çevirebilir. Fırsatları değerlendirme konusunda bugün başarısız bir grafik çizebilirler.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün duygusal yaşamda çok önemli teklifler alabilirler. Bu teklifler başakların yaşamına olumlu yönde katkı sağlayabilir. Bazı hesapta olmayan durumlar başaklara bugün maddi açıdan zor anlar yaşatabilir. Maddi durumu bozuk olan başaklar kemer sıkmaya gidebilir. Bazı ödemeleri geciktirebilirler. Bazı işlerin iptal olması başaklara ekonomik yönden para kaybettirebilir. Maddi konularda ölçüyü elden bırakmadan bir an önce işleri yoluna koymaları tavsiye edilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün bazı haksızlıklara şahit olabilirler. Haksızlığa gelemeyen terazilerin bugün sinirleri yerinden oynayabilir. Çevrelerindeki insanların sorunları ile uğraşıp tüm enerjilerini buraya aktarabilirler. Aşırı iyi niyetli olmaları bazı çevrelerce kullanılmak istenebilir. Duygularına hakim olma noktasında bazı sıkıntılar yaşayabilirler. Sorun çözerken daha sakin olup sağ duyulu yaklaşmaları tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün sevdiklerini kıskanabilir. Kıskançlık dozajını arttırıp sevdiklerine günü zehir edebilir. Aşk hayatları oldukça hareketli geçebilir. Sevdikleri ile vakit geçirebilmek için fırsat kollayabilirler. Bazı güzel haberler alıp günü pozitif bitirebilirler. Duygularını ifade etme konusunda başarılı bir grafik izleyebilirler. Kıskançlık duygusunu dizginlerlerse aşk hayatında son noktayı koyup güzel gelişmeler yaşayabilirler.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün tüm günü sevdiklerine ve kendilerine ayırabileler. İş dünyasında hızlı ve sistemli çalışmaları nedeniyle erken paydos edebilirler. Kontrollü ve dengeli harcama politikası ile ekonomik durumlarını düzelten yaylar bugün gönüllerince alışveriş yapabilirler. Sevdiklerine güzel hediyeler alıp onların kalbini yeniden kazanabilirler. Sosyal yaşamda durgunluk yayların enerji toplamasını sağlayabilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün uyumlu ve hoşgörülü yapıları ile çevrelerinden taktir görebilir. Yardım etmeyi seven ve çevresindeki sorunlara duyarlı davranan boğalar bugün iyi niyetli olmalarının karşılığını fazlası ile alabilir. Sevdikleri tarafından taktir edilen boğalar bugün aşk hayatında önemli gelişmeler yaşayabilir. Geleceğe dair önemli adımlar atabilir. Ciddiyetini kaybetmeyen boğalar bugün son derece verimli ve güzel bir gün geçirmesi bekleniyor.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün tartışma ve gerilim dolu bir gün geçirebilir. İhmalkar davranışlarının bedelini çok ağır ödeyebilirler. Kendilerini ifade edemeyen aslanlar bugün yanlış anlaşılıp sosyal çevreleri tarafından dışlanabilir. Öfke kontrolü konusunda bugün çaresiz kalabilirler. Duygusal aslanlar bugün kırılgan ve içe kapanık bir ruh haline bürünebilir. Sorunları çözmek yerine kaçmayı tercih edebilir. Sorunlarla yüzleşip duygularına hakim olmaları tavsiye edilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün büyük acılar çekebilir. Çok sevdikleri bir yakınları tarafından darbe alabilirler. Beklenmedik gelişmeler akreplerde derin yaralar açabilir. Akrepler bugün insanlara karşı olan güven ve iyi niyetlerini kaybedebilir. Akreplerin iyi niyeti bugün sonuna kadar kullanılabilir. Akprepler bugün acımasız bir yapıya bürünebilir. Olaylara duygusal bakan akrepler bugün bunun yanlış olduğunun farkına varabilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün mutlu ve huzurlu bir gün geçirebilir. İş dünyasında güzel gelişmeler, sosyal yaşamın hareketliliği, aşk hayatındaki olumlu gelişmeler yengeçlere büyük enerji verebilir. Yengeçler bugün son derece pozitif bir çizgi çizebilir. Çevrelerinde olumlu izlenim bırakabilirler. Sorunların üstüne gidip çözüme kavuşturabilir. Maddi durumlarını bugün yeni girişimlerle düzene sokabilirler.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün maddi konular yüzünden sevdikleri ile küçük münakaşalar yaşayabilir. Maddi konularda ölçüyü kaçıran oğlaklar ödeme sıkıntısı çekebilir. Bazı temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanabilir. Hayatta bazı olumsuz gelişmeler oğlakların maddi durumunu bozabilir. Harcama konusunda daha dikkatli ve ölçülü olmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz