Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (3 Haziran 2018 Pazar )

Günlük Burç Yorumları (3 Haziran 2018 Pazar )

-

KOÇ:
Koçlar bugün geçmişe dair bazı hesapları kapatabilirler. Uzun zamandır ödemede güçlük çektiği bir borcu bugün ödeyebilirler. Maddi olarak karlı ve kazançlı bir gün geçirebilir. Yeni iş teklifleri ve projeler koçları maddi anlamda rahatlatabilir. Ertelenen alışveriş bugün gerçekleşebilir. Sevdiklerini mutlu etmek için küçük alışverişler yapabilir. Geleceğe yönelik kariyer planı bugün şekillenebilir.

KOVA:
Kovalar bugün güzel haberler alabilir. Sağlığını kaybetmiş bir yakınlarının sağlığına kavuşması kovaları moral olarak iyi seviyeye getirebilir. Ciddi adımlar ve projeler peşinde koşabilirler. İş dünyasında değerlerinden taviz vermek zorunda kalabilirler. Yoğun iş temposu bugün kovaları çok yorabilir. Zamanı verimli kullanamayan kovalar bugün bazı işleri ertelemek zorunda kalabilirler.

BALIK:
Balıklar bugün geleceğe yönelik bazı endişe ve kaygılar besleyebilir. İş dünyasında bazı belirsizlikler balıkların uzun vadeli plan yapmalarını engelleyebilir. Bazı projelerin iptal olması balıklara para kaybettirebilir. Azalan gelirle birkikte masrafların artması balıkları yeni kaynak arayışına sürükleyebilir. Ödeme güçlüğü balıklara kredi çektirebilir. Bazı sorunlar balıkların gözünde büyüyebilir. Endişeli durumdan çıkıp olaylara pozitif yaklaşmaları tavsiye edilir.

BAŞAK:
Başaklar bugün önemli bir yere davet edilebilirler. Başaklar bugün zamanlama hatası yapabilir. Zamanlama hatası başakları başarısız kılabilir. Başaklar bugün kolay pes eden yapıları ile çevresinden tepkiler alabilir. Bugün bazı terslikler ve aksilikler yaşayan balıklar gergin ve stresli olabilir. Yıkıcı eleştiriler, ağır ve ölçüsüz sözlerle sevdiklerini bugün üzebilirler. Sakin olmaları ve düşünerek konuşmaları tavsiye edilir.

TERAZİ:
Teraziler bugün aşk hayatına yön verecek gelişmeler yaşayabilir. Maddi durumu düzelen teraziler geleceğe yönelik bazı kararlar alabilirler. Karar alma konusunda acele eden ve danışmadan iş yapan teraziler yanlış kararlar alabilirler. Bugün karlı bir işe birikimlerini yatırabilir. Teraziler bugün küçük süprizler yapıp sevdiklerini mutlu edebilirler. Günün sonunda küçük bir davete katılabilirler.

İKİZLER:
İkizler bugün sevdiklerini kıskanabilirler. Kıskançlık duygusu ikizlerin bugün gözünü kör edebilir. Bugün bir takım yanlış kararlar alabilirler. Önemli görev ve sorumluluklar alan ikizler yoğun tempoda çalışmak zorunda kalabilirler. İkizler bugün bazı sağlık sorunları yaşayabilir. Kendilerini ve sevdiklerini ihmal eden ikizler bugün yoğun tempolu çalışmak zorunda kalabilirler.

YAY:
Yaylar bugün unutkan ve dalgın olabilir. Unutkanlık ve dalgınlık yaylara ciddi sorunlar yaratabilir. Bazı işler dalgınlık yüzüne rafa kaldırılabilir. İş dünyasında olumsuz gelişmeler yaşayabilir. Küçük gerginlikler yayların sinirini bozabilir. İş dünyasında yaşanan olumsuz gelişmeler sosyal ve aile yaşantısına olumsuz yönde yansıyabilir. Kendilerini bir an önce toparlamaları tavsiye edilir.

BOĞA:
Boğalar bugün ölçüsüz alışverisler yapabilir. Parasal yönden bugün ödeme güçlüğü çekebilirler. Gelir ve gider dengesizliği ay ortasında boğaları zor duruma sokabilir. Boğalar yaz tatili için yaptıkları planları azalan gelir sonrası iptal etmek zorunda kalabilir. Hesapçı olmaları boğaların cimri ve paylaşımsız olarak algılanmasına neden olabilir. Maddi yönden dikkatli olup ölçüyü kaçırmamaları tavsiye edilir.

ASLAN:
Aslanlar bugün konuşkan ve neşeli halleriyle sevdiklerine poztif enerji yükleyebilir. Bulundukları ortama renk ve neşe katan aslanlar sevdikleri tarafından taktir edilebilirler. İş dünyasında terfi alıp pozisyonları değişebilir. Maaşlarına zam yapılabilir. Önemli görev ve sorumluluklar verilebilir. Sosyal yaşamda hareketli bir gün geçirebilir. Günün sonunda bir kaç davet teklifi alabilirler. Seçim konusunda büyük bir ikilem yaşayabilirler.

AKREP:
Akrepler bugün manevi yönden büyük bir çöküntü yaşayabilir. Hayal kırıklığı yaşayıp inançlarını kaybedebilirler. İyi niyetlerini bugün kaybedebilirler. Acıma ve merhamet duyguları bugün zedelenebilir. Akrepler yoğun duyguların etkisinde kalıp olaylara aşırı reaksiyon gösterebilir. Akrepler bugün büyük hatalar yapabilirler. Hatalarında direten akrepler bugün çevrelerinden tepki alabilirler. Olumsuz duygulardan sıyrılıp olaylara daha pozitif yaklaşmaları tavsiye edilir.

YENGEÇ:
Yengeçler bugün büyük haksızlığa uğrayabilirler. Haklarını aramak yerine söylemeleri çevresinden tepki almasına neden olabilir. Duygusal düşünen yengeçler bugün mantıktan uzaklaşabilir. Karar alma konusunda tek başına hareket eden yengeçler yanlış kararlar alabilirler. Yengeçler geçmişe dair pişmanlıklar yaşayabilirler. Pasif olmaları yengeçlerin bazı fırsatları kaçırmalarına neden olabilir. Duyguları bir kenara bırakıp olaylara mantıksal yaklaşmaları tavsiye edilir.

OĞLAK:
Oğlaklar bugün dikkatini toplama konusunda güçlük çekebilir. Uzun süre dikkatini işlerine veremeyen oğlaklar bugün giriştikleri işlerde başarısız olabilir. Zamanı etkin kullanamayan oğlaklar verimsiz bir gün geçirebilir. Verimsiz iş temposu oğlakların iş dünyasında tepki almasına neden olabilir. Oğlaklar bugün ciddi maddi kayıplar yaşayabilir. Birikimlerini yanlış değerlendirip ciddi kayıplar yaşayabilir. Maddi kayıp oğlakların psikolojik dengesini bozabilir. Bütün olumsuzluklara rağmen sakin olup enerjilerini sorunları çözemeye harcamaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz