Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (29 Nisan 2018 Pazar)

Günlük Burç Yorumları (29 Nisan 2018 Pazar)

-

1- Koç Burcu
Koç burçları bugün güzel bir gün geçirebilir. Aşk dünyasında güzel haberler ve gelişmeler yaşayabilir. Duygularına bugün karşılık bulabilir. Sevdikleri ile güzel bir mekanda hoş vakitler geçirebilir. Bazı yanlışları düzeltmek için önemli fırsatlar elde edebilir. Günün tadını çıkarıp sağlıklarına dikkat etmeleri tavsiye edilir.

2- Kova Burcu
Kova burçları bugün evlerinde önemli misafir ağırlayabilirler. Kovalar bugün keyifli anlar yaşayabilir. İş dünyasının yoğun stresinden uzaklaşıp enerjilerini toplayabilirler. Bugün hayata ilişkin önemli kararlar alabilir. Maddi açıdan bugün denge bozulabilir. Alışverişte sınırlar zorlanabilir. Harcama konusunda ölçüyü korumaları ve günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

3- Balık Burcu
Balık burçları bugün üzücü haberler alabilir. Duygusal ve kırılgan balıklar bugün kendini iyi hissetmeyebilir. İstemeden sevdiklerine aşırı tepki gösterip kalp kırabilirler. Hatalar yapıp sonucunda derin pişmanlıklar yaşayabilir. İş dünyasında bazı aksilikler yaşanabilir. Duygularına hakim olup aşırı tepki verip sevdiklerini üzme konusunda daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

4- Başak Burcu
Başak burçları bugün dikkatsizlikleri yüzünden küçük kazalar yapabilir. Bu kazalar başak burçlarında sağlık sorunlarına neden olabilir. Başaklar bugün iş dünyasından erken paydos edebilir. Bazı işler bitmeyip ertelenebilir. Önemli fırsatlar bugün kaçabilir. Aşk hayatında durgun bir gün geçirebilir. Fırsatları değerlendirme konusunda daha hassas olup dikkatlerini toplamaları tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu
Terazi burçları bugün önemli başarılara imza atabilir. Gelişme ve ilerleme yolunda en önemli engelleri bugün aşabilirler. Önemli fırsatları iyi değerlendiren teraziler günü karlı kapatabilir. Ekonomik yönden şaha kalkabilirler. İhtiyaçlarını karşılamak adına bugün alışverişe çıkıp keyifli anlar yaşayabilir. Sevdikleri ile küçük tatil planları yapabilirler. Bugün güzel gelişmeler terazileri işaret ediyor. Tadını çıkarın.

6- İkizler Burcu
İkizler burçları bugün çok duygyusal bir gün geçirebilir. Aşk hayatı şekil kazanabilir. Duygular bugün şelale olabilir. Sosyal bir ortamda güçlü ve karizmatik duruşlar ile sevdiklerinin dikkatini çekebilir. Bugün net olup kendilerini güzel ifade edebilir. Duygusal açılım için fırsat kollayan ikizler bugün bu fırsatı elde edebilir. Duygusal konuda sakin olup mantıklı hamleler yapmaları tavsiye edilir.

7- Yay Burcu
Yay burçları bugün planları alt üst olabilir. Bazı planlar iptal olabilir. Sevdiklerine zaman ayıramayan yaylar bugün sorunlar yaşayabilir. İş dünyasının boğucu trafiği yayları strese sokup gergin hale getirebilir. Dikkat toplama ve yoğunlaşma konusunda güçlük çekebilir. İşlerine iyi konsantre olmayan yaylar bugün işleri ağır ilerleyebilir. Küçük bir tatile çıkıp kafalarını toplamaları tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu
Boğa burçları bugün sevdikleri ile parasal konular yüzünden tartışma yaşayabilir. Ekonomik olarak zor durumda olan ve kemer sıkmak zorunda kalan boğalar bugün gereksiz harcama yapabilir. Sosyal yaşam ekonomik gelişmeler yüzünden sıfırlanabilir. Önemli davet ve toplantılara davet edilen boğalar bugün bu davelere katılmak istemeyebilir. Parasal ve duygusal konularda dahs hassas olmaları tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu
Aslan burçları bugün ciddi sağlık sorunları yaşayabilir. Bugün şiddetli ağrı ve sızı çekebilir. Bazı projeler bugün sağlık sorunları yüzünden yarım kalabilir. Aslanlar bugün iş dünyasında yanlış anlaşılabilir. Net olmayan aslanlar bugün tutarsız bir görüntü çizebilir. Gereksiz harcama ile maddi yönden sıkıntıya düşebilirler. Sağlık ve maddi konularda daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

10- Akrep Burcu
Akrep burçları bugün sevdiklerini kıskanabilir. Kıskançlık dozunu yüksek tutup sevdiklerine günü zehir edebilir. Duygusal konularda aşırı tepkiler verebilir. Duygusal denge bugün bozulabilir. İş dünyasında bazı fırsatlar kaçabilir. Bugün verimsiz bir gün geçirebilirler. Olaylara mantık açısından bakıp kıskançlık konsusunda sevdiklerini üzmemeleri tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu
Yengeç burçları bugün stres ve kaygılarına son verebilir. Zihinlerini kurcalayan çok önemli soru ve sorunları bugün ortadan kaldırabilir. Önemli başarılara imza atıp çevrenin dikkatini çekebilir. Parasal konularda yengeçler rahat bir dönem geçirebilir. Yeni parasal kaynaklar elde edebilir. İşlerin açılması yengeçlerin ekonomik sıkıntısını ortadan kaldırabilir.

12- Oğlak Burcu
Oğlak burçları bugün önemli davetler alabilir. Sosyal yaşamda hareketlilik oğlakların bütçesini zora sokabilir. Bugün zaruri ihtiyaçlar oğlaklara ödeme güçlüğü yaşatabilir. Aşk hayatında yeni döneme girebilir. Yeni insanlarla tanışıp duygusal yaşamına şekil verebilir. Sevdiklerine bugün zaman ayırabilir. Kalp kazanmak ve hataları düzeltmek adına güzel bir gün geçirebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz