Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (29 Mayıs 2018 Salı)

Günlük Burç Yorumları (29 Mayıs 2018 Salı)

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün ciddi kazanç elde edebilecekleri bir gün geçirebilir. İş dünyasında yeni atılımlar gercekleştiren koçlar bugün ekonomik olarak rahat bir nefes alabilir. Hayatlarına ilişkin devrim niteliğinde radikal kararlar alan koçlar uygulama aşamasında bazı güçlükler yaşayabilir. Çevrenin desteğini alan koçlar sorunların üstesinden kolayca gelebilirler.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün duygusal sorunlar ile uğraşabilirler. Sevdikleri tarafından yanlış anlaşılan kovalar bugün bencil ve egoist olarak değerlendirilebilir. Tutarsız ve dengesiz tavırlar yüzünden çevresinden yeterli desteği görmeyebilir. İş dünyasına zaman sıkıntısı çekebilir. İşleri yetiştiremeyen kovalar fazl mesai yapıp eve iş götürebilir. Yoğun iş temposu bugün kovaları unutkan ve dalgın yapabilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün odaklanma ve işe konsantre olma sorunu yaşayabilir. Kısa sürede dikkati dağılan balıklar bugün uzun süre dikkat gerektiren işlerde başarısız olabilir. Zamanı etkili ve verimli kullanamayan balıklar bugün verimsiz ve sıkıntılı bir gün geçirebilir. Verilen görev ve sorumluluklar altında ezilebilir. Aşk hayatında bugün noktayı koyup sonuca ulaşabilirler. Dikkatli olmaları tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün yeni başlangıçlar yapabilir. Bugün kendilerini yenileme ve güncellenmeye ihtiyaç duyabilirler. Sorgulayan ve eleştiren başaklar bugün bazı şeyleri fark edebilirler. Enerjilerini dengeli kullanmakta zorlanan başaklar bugün yorgun ve bitkin düşebilir. İş dünyasında yoğun bir gün akşam ki bazı davetleri iptal etmelerine neden olabilir. Aile bireyleri ile bazı konularda küçük anlaşamazlık yaşayabilirler.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün yapıcı ve iyimser özellikleri ile çevresindeki insanların sorunlarına akılcı çözümler üretebilirler. Teraziler tüm vaktini çevresindeki insanları mutlu etmek için harcayabilirler. Maddi anlamda zor ve sıkıntılı bir gün geçirebilirler. Gereksiz harcamalar ile birlikte bazı projelerin rafa kaldırılması terazilerin ekonomik dengesini bozabilir. Yeni kaynak arayışına girebilirler.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün iyimser bir tablo çizebilir. Olaylara pozitif yaklaşan ikizler bugün çok önemli sorunları çözebilirler. Bazı terslikler ikizleri maddi anlamda sıkıntıya sokabilir. Krizleri fırsata dönüştürebilen ikizler bugün kazançlı işlere imza atabilir. Pozitif özellikleri ile çevrelerinin beğenisini kazanabilir. Aşk hayatında bugün süpriz gelişmeler yaşayabilir, duygularına karşılık bulabilirler.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün öfke krizi yaşayabilirler. Haksızlığa dayanamayan yaylar bugün haksızlığa uğrayabilirler. Duygu ve düşüncelerini dile getirirken ölçüyü kaçırıp aşırı tepki verebilirler. Haklı iken yanlış anlaşılıp haksız duruma düşebilirler. Agresif ve sinirli bir görünüm çizen yaylar çevrelerine öfke saçabilirler. Yaylar bugün sakin olup, duygularına hakim olmaları tavsiye edilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün işbirlikçi özellikleri ile iş dünyasında önemli başarılara imza atabilirler. Yeni iş projeleri alabilirler. Organize çalışan boğalar bugün fazladan mesai yapabilirler.Maddi anlamda durumu düzelen boğalar bugün tatil planları yapabilir. Sevdiklerini küçük sürprizlerle mutlu eden boğalar bugün aşk hayatında derin duygular yaşayabilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün geçmişe büyük özlem duyabilir. Çok sevdikleri ve mutlu oldukları bir yakınları ile hasret giderebilir. Geçmişe özlem duyan aslanlar bugün derin duygular yaşayabilir. Bazı hatalardan ders alıp pişmanlıklar yaşayabilirler. Geçmişine bağlı olan aslanlar bugün geleceğe dair ciddi planlar yapabilir. Gün sonunda önemli bir toplantıya katılıp güçlü kişilikli kimselerle tanışabilirler.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün kendilerini düşünen bencil yapıları ile çevrelerinin dikkatini çekebilirler. İşbirliği gerektiren konularda bireysel özellikleri ile dikkat çekebilirler. Eğitim kariyer planlarını bugün sekteye uğratabilirler. Bazı projelerden bugün vazgeçebilirler. İş dünyasında bazı olumsuz gelişmeler akreplerin moral seviyesini düşürebilir. İş arkadaşları ile küçük tartışmalar yaşabilirler. Sakin olmaları ve olaylara daha sağ duyulu yaklaşmaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün yorgun ve bitkin düşebilir. İş dünyasında bazı fedakarlıklar yapıp tüm enerjilerini bu işe verebilirler. Duygulu ve hassas yengeçler bu özellikleri ile sevdiklerini kendisine bağlayabilir. Yengeçler bugün beklenmedik bir yerden maddi kazanç elde edebilir. Bu gelişmeler yengeçlerin bozuk olan ekonomik yapısını düzeltebilir. Ertelenmiş alışverişler bugün gerçekleşebilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilirler. Uzun süre masa başında çalışmak ve aynı pozisyonda olmak oğlaklarda kemik ve eklem ağrılarına neden olabilir. Hareketsiz kalan oğlaklar bu ara kilo alabilir. Beslenmede yaşanan dengesizlik oğlaklarda enerji açığı ortaya çıkarabilir. İş dünyasında yeni gelişmeler yaşanabilir. Yeni projelerde önemli görevler alabilirler. İş dünyasında yükselme ve terfiler yaşayabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz