Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları ( 29 Haziran 2018 Cuma)

Günlük Burç Yorumları ( 29 Haziran 2018 Cuma)

-

KOÇ:
Koç burçları bugün enerji dolu yapıları ile çevrelerine pozitif enerji saçabilir. Uyumlu ve ağırbaşlı yapıları ile dikkatleri üzerine toplayabilir. Bugün bir takım maddi kayıplar yaşayabilir. Yanlış tercihler koçların maddi durumunu bozabilir. Harcama yaparken ölçüyü kaçırabilir. Aşk hayatında önemli gelişmeler yaşayabilir. Duygularını ifade eden koçlar sevdikleri ile hoş anlar geçirebilir.

KOVA:
Kova burçları bugün sevdikleri tarafından üzülebilir. Ciddiye alınmamak kovalara derin üzüntü yaşatabilir. Önemli kararlara dahil edilmemek kovaları gerebilir. Kovalar bugün ödeme güçlüğü çekebilir. Yeni projeler ekonomik sıkıntılar yüzünden iptal olabilir. Aile bireyleri ile parasal konularda küçük munakaşalar yaşayabilir. Sosyal yaşamda yeni gelişmeler kovaları aktif kılabilir.

BALIK:
Balık burçları bugün tutarsız davranışlar ile tepkileri üstüne çekebilir. Zor ve sıkıntılı bir gün geçirebilir. Yanlış anlaşılan balıklar bugün kendini temize çıkarmak için yoğun enerji sarfedebilir. Bugün balıklara sıcak para akışı gelebilir. Süpriz para girişi sonrası balıklar erteledikleri harcamaları bugün yapabilirler. Hafta sonu için planlar bugün yapılabilir

BAŞAK:

 

Başaklar bugün kafa tatili yapıp sevdiklerine zaman ayırabilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına bir dizi alışveriş yapabilir. Alışverişte dengeyi kaybedip maddi durumlarını zora sokabilirler. Bugün bazı işler iptal olabilir. İş Arkadaşları ile hafta sonu bir araya gelip üzerindeki stresi atabilirler. Kendilerini doğru ifade eden başaklar bugün aşk dünyasında önemli gelişmeler yaşayabilir. Günün tadını çıkarmaya bakın.

 

TERAZİ:

Teraziler bugün farkında olmadan sevdiklerini üzebilirler. Bazı konularda ölçüyü kaçırabilir. Tutarsız ve dengesiz tavırlar terazilerin çevresinden olumsuz tepkiler almasına neden olabilir. Verdikleri sözü tutma noktasında bugün zorluk çekebilir. Bazı aksilikler terazilerin işlerine taş koyabilir. Mücadele etmeyi seven teraziler bugün bu özellikleri ile sorunları çözebililer. Tutarlı ve dengeli olmaları konusunda daha hassas olmaları tavsiye edilir.

 

İKİZLER:

İkizler bugün sevdiklerine kırılabilirler. Zor ve sıkıntılı anlarında sevdiklerini yanlarında görmeyen ikizler sevdiklerine karşı mesafeli yaklaşabilirler. Sevdiklerini bazı konularda imtihan etmek isteyebilirler. Bugün bazı sevdiklerini hayatından çıkarabilir. İnsanlara daha mesafeli davranma kararı alabilirler. İnsanlara aşırı anlam yüklememeleri ve duygularına hakim olmaları tavsiye edilir.

 

YAY:

Yaylar bugün ciddi sağlık sorunu yaşayabilir. Küçük bir kaza yayların hayat düzenini bozabilir. İş dünyası sekteye uğrayabilir. İşleri bitirme konusunda sıkıntılar çekebilirler. Bazı işler iptal olabilir. Bugün yaylar için verimsiz ve sıkıcı olabilir. Dikkat ve  yoğunlaşma konusunda güçlük çekebilir. Karar alıp uygulama konusunda zorluk çekebilirler. Erteleme huylarını terk edip işlerini daha ciddi yapmaları tavsiye edilir.

 

BOĞA:

Boğalar bugün unutkan ve dalgın olabilir. Bu yüzden bir takım sıkıntılar çekebilir. Sevdiklerini unutkanlık yüzünden kırabilirler. Hassas olmaları gereken bir konuda duyarsız davranıp tepkiler alabilirler. Boğalar bugün olumsuz duygulara kapılabilirler. Mücadele ruhunu erken kaybedip pes edebilirler. Teslimiyetçi bir yapıya bürünen boğalar bugün tepkiler alabilir. İlişkilerinde hassas olmaları ve zorluklar karşısında hemen pes etmemeleri tavsiye edilir.

 

ASLAN:

Aslanlar bugün küçük bir iş gezisine çıkabilir. Bu iş gezisi aslanların hayata bakış açısını değiştirebilir. Önemli fırsatlar elde edip bu fırsatları geri çevirebilir. İş büyütme teklifi alabilirler. Duygusal olmaktansa mantıklı olmayı tercih eden aslanlar bugün bu özellikleri ile önemli başarılara imza atabilirler. Ölçülü ve dengeli olmayı çok iyi başaran aslanların bugün ayakları yere sağlam basabilir. Teklifleri değerlendirme konusunda daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

 

AKREP:

Akrepler bugün kendilerini çok iyi hissedebilir. Maddi açıdan iyi durumda olan akrepler bugün manevi olarak da iyi duruma gelebilir. Zor durumda kalan bir tanıdığına maddi yardımlarda bulunabilir. Akrepler iş yaşamında pozisyon değişikliği yaşayabilir. Daha verimli olabileceği bir depertmanda çalışabilirler. Çalışkan yapıları iş yerinde akreplerin çok sevilmesine neden olabilir. İlkelerinden taviz vermeden çalışan akrepler bugün verimli bir gün geçirebilir. Günü iyi değerlendirin ve tadını çıkarın.

 

YENGEÇ :

Yengeçler bugün büyük korkular yaşayabilir. Korkuların kaynağı geçmişe dayanır. Bazı soru ve sorunlarla yüzleşmek istemeyen yengeçler bugün sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Yengeçler bugün özgüven duygu eksikliği yaşayabilir. Bu olumsuz durum yengeçleri iş dünyasında olumsuz etkileyebilir. Parasal konularda gereksiz harcama yapıp bütçede açık verebilirler. Maddi kayıplar yengeçlere ay sonunda ödeme güçlüğü çıkartabilir. Korkuları ile yüzleşip sorunları büyütmeden çözmeleri tavsiye edilir.

 

OĞLAK:

Oğlaklar için bugün hayat çok hızlı ve hareketli geçebilir. İş dünyasından yoğunluğuna davetler de eklenince oğlaklar gün sonuna yorgun ve bitkin girebilir. Oğlaklar bu ara kendilerini ihmal edebilir. Parasal konularda altın çağını yaşayan oğlakların bugün işleri yolunda gidebilir. Akılcı çözüm öneriler ile iş dünyasında dikkatleri üstüne toplayabilir. Bazı davet ve organizasyonlar iptal olabilir. Sağlıklarına dikkat edip enerjilerini dogrur yerde ve  doğru zamanda kullanmaları tavsiye edilir.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz