Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (28 Nisan 2018 Cumartesi )

Günlük Burç Yorumları (28 Nisan 2018 Cumartesi )

-

1- Koç Burcu
Koç burçları bugün pozitif bir gün geçirebilir. Gün çok yoğun geçebilir. İş dünyasındaki yoğunluğu sosyal yaşama aktarabilir. Çok önemli iş teklifleri alabilir. Önemli sorunlar bugün çözüme kavuşabilir. Gün verimli geçebilir. Maddi sorunlarına çözüm bulabilirler. Bir takım harcamalar yapabilirler. Bazı ihtiyaçlar bugün karşılanabilir. Günü iyi değerlendirip tadını çıkarmaya bakın.

2- Kova Burcu
Kova burçları bugün başarısız bir takım girişimlerde bulunabilirler. Bu başarısızlık kovaları karamsar ve umutsuz yapabilir. Kolay pes edip köşelerine çekilebilir. İş dünyasında ortsma negatif enerji saçabilirler. Aşk hayatında bazı süpriz gelişmeler yaşayabilir. Duyguları netlik kazanabilir. Aşklarına karşılık bulabilirler. Maddi yönden zor günler geçirebilir.

3- Balık Burcu
Balık burçları bugün içi kıpır kıpır olabilir. İçindeki yaşama sevinci çevresine canlılık katabilir. İş dünyasında iş bitirici özellikleri ile dikkat çekebilir. Sosyal yaşamda önemli davetler alabilir. Balıklar yoğun yaşam temposuna kapılıp sağlıklarını ihmal edebilirler. Bazı ağrı ve sızılar çekebilirler. Sevdiklerine vakit ayırıp onların kalbini kazanabilir. Sağlıklarına dikkat edip günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

4- Başak Burcu
Başak burçları bugün küçük bir iş seyahatine çıkabilir. Önemli işler ve projeler peşinde koşabilir. Çalışkan ve azimli yapıları ile önemli işlere imza atabilir. İşlerin açılması başakları ekonomik yönden rahatlatabilir. Ekonomik yönden rahat olan başaklar bugün alışveriş yapıp biraz açılabilir. Sevdikledine küçük süprizler yapabilir. Bugün çanlar başaklar için çalıyor diyebiliriz. Tadını çıkarın ve iyi değerlendirin.

5- Terazi Burcu
Terazi burçları bugün aile bireyleri ile küçük münakaşa yaşayabilir. Dağınık olmaları ve temizlik konusunda hassas ve duyarlı olmaması aile bireylerin canına tak edebilir. Gergin ve sinirli tepkilerde bulunup sevdiklerini üzebilirler. Duygularını ifade etmekte zorlanıp kalp kırıp yanlış anlaşılabilirler. Teraziler bugün sakin olmayı bilip sevdiklerini kırmamak adına dikkatli olmaları gerekir.

6- İkizler Burcu
İkizler burçları bugün büyük haksızlık yaşayabilir. Duyglarını sert biçimde ifade edebilir. Haklı iken haksız konuma düşebilirler. Duygusal açıdan hassas olan ikizler bugün çok kırılgan olabilir. Moralsiz ikizler bugün iş dünyasında verimsiz ve keyifsiz bir gün yaşayabilir. Aşk hayatında isteksiz olmaları sevdiklerini kendisinden uzaklaştırabilir. Duygularına hakim olup işlerini ihmal etmemeleri tavsiye edilir.

7- Yay Burcu
Yay burçları bugün önemli kazanımlar elde edebilir. İstekli ve hırslı yapıları ile önemli sorunlar bugün çözülebilir. Sakin ve relaks olmaları iş arkadaşları tarafından olumlu karşılanabilir. Sosyal yaşam durgun ve rutin geçen yaylar bugün sıkılabilir. Sevdikleri ile hoş vakit geçirmek isteyen yaylar bugün bu ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanabilir. Bazı planlar bugün ters tepip iptal olabilir.

8- Boğa Burcu
Boğa burçları bugün duygusal ve hassas bir yapıya bürünebilir. Aşk hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir. Geleceğe yönelik planlar kurabilir. Duygular netlik kazanabilir. Kendilerini net biçimde ifade edebilir. Mantıklı düşünme noktasında bugün yetersiz kalabilirler. Harcamada ölçüyü bugün aşabilirler. Mantıklı olup ekonomik dengeye dikkat etmeleri tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu
Aslan burçları bugün mücadeleci yapıları ile çok önemli işlere imza atabilir. Tuttuğunu koparan aslanlar bugün yeni iş teklifleri alabilir. Ekonomisi iyi olan aslanlar tatil planları yapabilir. Harcama konusunda denge kurmakta zorlanan aslanlar bugün dengesiz harcama yapabilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına kesenin ağzını bugün sonuna kadar açabilir. Paylaşımı ve dayanışmayı seven aslanlar bugün insanların beğenisini kazanabilir.

10- Akrep Burcu
Akrep burçları bugün kin ve intikam peşine düşebilir. Büyük haksızlığa uğradığını düşünen akrepler bugün haklarını ararken açımasız ve kontrolsüz olabilir. Sosyal yaşamda bazı gelişmeler akrepleri yalnız kalmaya itebilir. Güçleri toplamak ve kendine gelmek için bugün akrepler kabuğuna çekilebilir. Akrepler bugün sıkıcı ve çekilmez olabilir. Bugün akreplerden uzak durmak gerekir.

11- Yengeç Burcu
Yengeç burçları bugün büyük fedakarlık yapabilir. Bu özellikleri ile çevreden beğeni alabilir. Örnek davranışlar sergileyebilir. İş dünyasında güzel gelişmeler yaşanabilir. Yeni işler ve siparişler alabilir. Yoğun iş temposu yengeçlerin tüm eneejisini alabilir. Sevdiklerine zaman ayırma konusunda zorlanan yengeçler bu yüzden tepkiler alabilir.

12- Oğlak Burcu
Oğlak burçları bugün isteksiz bir görüntü çizebilir. Üzerinde uzun süre çalıştıkları proje olumsuz sonuçlanabilir. İşlerin iptal olması oğlaklara para ve itibar kaybettirebilir. Oğlaklar bugün işten erken paydos edebilir. Uzun süredir yapmak istedikleri bir işi bugün yapabilir. Sevdiklerine vakit ayıran oğlaklar keyifsiz görüntü sergileyebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz