Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (28 Mayıs 2018 Pazartesi )

Günlük Burç Yorumları (28 Mayıs 2018 Pazartesi )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün duygularına hakim olma noktasında sıkıntılar yaşayabilir. Olaylara duygusal yaklaşan koçlar bugün mantıktan uzaklaşıp ciddi hatalar yapabilir. Koçlar bugün bazı pişmanlıklar yaşayabilir. Yakın çevrenin desteğini alamayan koçlar bugün büyük hayal kırıklığına uğrayabilir. Çevresindeki insanlara büyük anlam yükleyen koçlar bugün yalnız kalabilir. Duygularına hakim olup beklentilerini yüksek tutmamaları tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün karlı ve kazançlı çıkabilir. Ciddi iş teklifleri alabilir. Aceleci olup bazı fırsatları kaçırabilir. Maddi konularda büyük bir refahlama yaşayabilir. Günün sonunda erteledikleri alışverişleri yapabilirler. Sevdiklerini mutlu etmek için süprizler yapıp ciddi harcamalar yapabilirler. Geleceğe dair önemli hedefler bugün koyabilirler. Yumuşak üslupla çevrelerinin taktir ve onayını alabilirler.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün uyumlu özellikleri ile iş dünyasında güzel başarılar elde edebilirler. Ekip çalışmalarında görev ve sorumluluklarını bilen balıklar kısa sürede çok iş yapıp patronlarının dikkatini çekebilirler. Balıklar bugün terfi ve zam alabilirler. İş pozsisyonu yükselebilir, önemli görev ve sorumluluklar alabilir. Aşk hayatı bugün belirsiz bir yapıya kavuşabilir. Gelecek planları bugün suya düşebilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün çok üzülebilir. Alınan kötü haber, işlerin ters gitmesi başakları strese sokabilir. İş dünyasında isteksiz bir çalışma görüntüsü verebilir. Ekip çalışmalarında yarım tempo ile çalışıp tepkiler alabilirler. Başaklar bugün kendini yalnız hissedebilir. Günün sonunda dertleşmek için bir dostun sıcaklığına ihtiyaç duyabilir. Kafa dağıtmak adına bir takım alışveriş yapıp ekonomik durumlarını sıkıntıya sokabilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün kırıcı konuşmalar ile sevdiklerini üzebilirler. Ağızdan çıkanı kulağı duymayan teraziler gün boyu hatalarını telafi etmek için fırsat kollayabilirler. Teraziler bugün yeni iş girişimlerine girişebilir. Maddi kazanç elde etmek için prensiplerinden taviz verebilirler. Fırsatları değerlendirme noktasında yetersiz kalabilirler. Eğitim hayatlarına yön verecek ciddi kararları bugün alabilirler.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün hayata bakış açılarını değiştirebilirler. Çevresindeki insanlara dahs mesafeli yaklaşabilirler. Acıma ve merhamet duyguları bugün zedeleyebilir. Bugün ciddi bir nankörlük ile karşılaşabilirler. Yaşanan gelişmeler ikizlerin acıma duygusunu yok edebilir. İnsanların sorunlarına artık kulak tıkayabilir. Bugün bütün iy niyetlerini kaybedebilir. Sakin olup olayları duygusal değil mantıklı olarak değerlendirmeleri tavsiye edilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün bütün zamanını parasal konular için harcayabilir. Fatura ödeme, ödeme tahsilatı ve alışveriş yayların tüm vaktini alabilir. Önemli toplantı ve davetler bugün iptal edilebilir. Beklenen bazı gelişmeler olumsuz sonuçlanabilir. Aile bireyleri ile küçük munakaşa yaşanabilir. Tüm olumsuz gelişmelere rağmen yaylar bugün çevrelerine pozitif enerji saçabilir. Yaylar bugün kendini çok güçlü hissedebilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün gövde gösterisi yapabilir. İyi oldukları bir alanda yakın rakiplerine kafa tutup gözdağı verebilirler. Kendine güvenmeleri, düzenli ve disiplinli çalışmaları boğaları bugün kısa sürede başarıya götürebilir. Önemli başarılar elde eden boğalar bugün patronlarından aferin alabilirler. Geleceğe dönük ciddi planlar yapan boğalar bugün aşk hayatında destan yapabilirler. Kendilerini net cümlelerle ifade eden boğalar bugün aşklarına karşılık bulabilirler.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün ciddi sindirim ve bağırsak sorunu çekebilir. Yeme içme konusunda ölçüyü kaçıran aslanlar bugün sindirim problemleri ile karşılaşabilirler. Yeterli ve dengeli beslenme konusunda güçlük yaşayan aslanlar bugün enerjilerini erken bitirebilir. Sağlık sorunları iş dünyasında aslanlara verimsiz bir gün yaşatabilir. Bazı işleri yarım bırakmak ya da ertelemek zorunds kalabilirler. Sağlıklarına dikkat edip beslenmelerini düzene sokmaları tavsiye edilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün sevdikleri tarafından yanlış anlaşılabilir. Tutarsız ve tatminkar olmayan açıklamalar ile bütün dikkatleri üstüne çekebilirler. Kendini net ifade edemeyen ve yanlış anlaşılan akrepler yalnız kalmak isteyebilirler. Olayları akışına bırakan akrepler bugün kolay pes edebilir. Bugün akrepler yaşama sevincini kaybedip boş vermiş bir yapıya kavuşabilir. İkili ilişkilerde daha şeffaf olmaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün mutlu ve huzurlu bir gün geçirebilirler. Olayları berteraf etmeyi iyi bilen yengeçler sakin ve uyumlu özellikleri ile çevresinde beğeni toplayabilirler. Hatalardan ders almayı iyi bilen yengeçler bugün yere daha sağlam basabilir. Çevresinde yaşanan olumsuz durumları düzeltmek için harekete geçebilirler. Günün sonunda küçük süprizlerle karşılaşabilirler. Günün tadını çıkaran yengeçler bugünün hiç bitmemesini isteyebilirler.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün aksi ve hırçın olabilir. Hırçın yapıları ile çevresindeki insanları üzebilirler. Olaylara aşırı duygusal tepkilerde bulunan oğlaklar bugün sevdiklerine karşı haksızlık yapabilirler. Bencil ve egoist özellikleri bugün ön plana çıkabilir. Maddi konularda zor ve sıkıntılı anlar yaşayabilirler. Gelir gider dengesini bozan oğlaklar ay sonuna ödeme güçlüğü ile girebililer. Maddi konularda dikkatli olup ölçüyü elden bırakmamaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz