Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (28 Haziran 2018 Perşembe)

Günlük Burç Yorumları (28 Haziran 2018 Perşembe)

-

KOÇ:

Koç burçları bugün ciddi sağlık sorunları ile mücadele edebilir. İş yoğunluğu nedeniyle fazla mesai yapan koçlar kas ve eklem ağrısı çekebilir. Uzun süre aynı pozisyonda çalışmak zorunda kalan koçlar kilo problemi çekebilir. Rutin iş temposu ikizlerin canını sıkabilir. Hafta sonu için macera arayışına girebilir. Süpriz gelişmeler koçlara sıcak para akışı sağlayabilir. Harcama yaparken bugün ölçüyü kaçırabilirler.

 

KOVA:

Kova burçları bugün hırçın ve asabi olabilir. Olay ve durumlardan etkilenen kovalar aşırı tepki ve reaksiyon gösterebilir. Yanlış anlamaya ve yanlış anlaşılmaya musait durumlar içinde yer alabilir. Birikim yapma kararı alan kovalar bugün harcama yaparken bu karara uymayabilir. Gereksiz harcamalar yapan kovalar harcama sonrası pişmanlıklar yaşayabilir.

 

BALIK:

Balık burçları bugün büyük firsatları geri tepebilir. Olaylara mantıksal yaklaşan balıklar bugün mantıksız hareket edebilir. Maddi durumu iyi olan balıklar bugün insanlara yardımcı olmak adına harcamalar yapabilir. Duygularını ifade etmekte zorlanan balıklar bugün sevdiklerini üzebilirler. Sözleri çarptırılan balıklar bugün yanlış anlaşılabilir. Uzun süredir devam eden ağrılarından bugün kurtulabilirler.

 

BAŞAK:

Başak burçları bugün zamanı iyi kullanamadığı için verimsiz bir gün geçirebilirler. Plansız ve düzensiz başaklar bugün bunun bedelini bazı iş fırsatlarını kaçırarak ağır bir şekilde ödeyebilirler. Aile bireyleri ile düzen konusunda ciddi tartışmalar yapabilir. Başaklar bir an önce hayatına çekidüzen vermeleri gerekebilir. Başaklar bugün boğulup insanlardan kaçmak isteyebilir.

 

TERAZİ:

Terazi burçları bugün doğru kararlar alıp geleceklerini olumlu yönde şekillendirebilirler. Karar alırken sevdiklerini bu kararlara ortak etmeleri sevdiklerinin hoşuna gidebilir. Aşk dünyasında yeni bir dönemece giren teraziler buzları eritip sevdikleri ile hoş vakitler geçirebilir. Maddi durumu düzelen teraziler yeni organizasyonlar içinde yer alıp aktif bir sosyal kimliğe bürünebilir.

 

İKİZLER:

İkizler burcu bugün sıkıcı rutin yaşam temposundan kurtulmak için farklı mekanlara akabilir. Yeni insanlarla tanışıp farklı işler peşinde koşabilirler. İş dünyasında işlerin hafiflemesi ile birlikte ikizler kendisine ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırabilir. Ciddi tavır takınmaları sert mizaçlı olmaları nedeniyle insanlarla sıcak ilişkiler kurarken zorluk çekebilirler.

 

YAY:

Yay burçları bugün isabetli kararlar alabilirler. Hızlı ve ani kara vermeleri gerekebilir. Sağduyulu yaylar bugün güzel işler başarabilirler. Yeni görev ve sorumluluklar alabilirler. İş dünyasında önemli mevkilere bugün gelebilirler. Özverili ve çalışkan yaylar bugün patronlarından aferin alabilir. Uyumlu bir kişiliğe sahip olan yaylar bugün sevdikleri tarafından taktir edilebilir.

 

BOĞA:

Boğa burçları bugün kıskançlık duygusunun esiri olup bir dizi hata yapabilir. Sevdiklerinin yaşam alanına ve özeline saygısızlık yapabilirler. Hatalarında uzun süre direten boğalar sevdiklerinin ruhunda derin yaralar bırakabilirler. Konuşurken ölçüyü ve dengeyi kaybeden boğalar bugün kaba ve çirkin sözler ifad edebilir. Sakin olmaları ve düşünerek hareket etmeleri gereken bir gün gedi

 

ASLAN:

Aslan burçları bugün ciddi ödeme sıkıntısı çekebilir. Aile bireylerinin gereksiz harcamalar yapması aslanları çileden çıkarabilir. İş projelerinin iptal olması gelir kaybına neden olabilir. Ödemede zorluk çeken aslanlar sıkıntıyı aşmak için bankadan kredi çekebilirler. Faturaların yüksek gelmesi aslanları zor durumda bırakabilir. Ödeme güçlüğü aslanlarda sinir ve strese girebilirler.

 

AKREP:

Akrep burçları bugün intikam duygusu ile bir dizi yanlış yapabilir. Yoğun duygular yaşayan ve yapılanları kolay kolay unutmayan akrepler bugün intikam almak isteyebilir. Kendisini üzen birisinin canını fena halde yakabilir. Affetmek gibi erdem bir davranışı geri tepen akrepler bugün çevrelerinden olumsuz tepkiler alabilirler. Sert ve acımasız bir görünüm çizebilirler. Yanlış anlaşılıp ters tepkilere maruz kalabilirler.

 

YENGEÇ:

Yengeç burçları bugün alıp başını uzaklara gitmek isteyebilir. Haksızlığa uğrayan ve bunu ifade edemeyen yengeçler bugün insanlardan soğuyabilir. Kaçmak, uzaklaşmak kafasını dinlemek isteyebilir. Sosyal yaşamda sıkıcı tempo, iş yerinde yolunda gitmeyen işler, sevdikleri ile yaşanan sorunlar yengeçlerin tüm yaşama sevincini elinden alabilir. Psikolojik desteğe bugün gerçek anlamda ihtiyaç duyabilirler.

 

OĞLAK:

Oğlak burçları bugün ciddi kulak ağrısı çekebilir. Aşırı sesli ve gürültülü ortamda çalışmak zorunda kalan oğlakların bugün kulakları ağrıyabilir. Dikkatlerini toplamakta ve adapte olmakta zorluk çekebilir. İş dünyasında yaşanan olumsuz gelişmeler oğlakları duygusal yönden olumsuz etkileyebilir. Sorunlarını sevdiklerine yansıtabilirler. Maddi sıkıntılar oğlaklara kemer sıktırabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz