Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (27 Nisan 2018 Cuma)

Günlük Burç Yorumları (27 Nisan 2018 Cuma)

-

1- Koç Burcu
Koç burçları bugün bir takım süprizlerle karşılaşabilir. Bu süprizler koçlara pozitif enerji verebilir. İş dünyasında bugün güzel bir ivme kazanabilir. Bazı teklifler alabilir. Sosyal yaşamda bazı davetlere cevap vermek istese de zaman yetersizliğinden dolayı bu davetlere katılmayabilir. Sevdiklerini bugün bazı konularda mutlu edebilirler. Enerjilerini dengeli harcamaları tavsiye edilir.

2- Kova Burcu
Kova burçları bugün büyük tartışmalar yapabilir. Hızlı karar vermek zorunda kalan kovalar bugün hatalı kararlar alıp sonucunda pişmanlık yaşayabilir. Bugün bazı işleri iptal etmek zorunda kalabilir. Zamanı etkili kullanma konusunda zorluk yaşayabilir. Akşam güzel bir davete katılabilir. Bu davette sosyal çevrelerini genişletebilir. Fikirlerini ifade ederken daha yumuşak uslüp kullanmaları tavsiye edilir.

3- Balık Burcu
Balık burçları bugün çok üzgün olabilir. Bazı haberler ve işlerin ters gitmesi balıkları bunaltabilir. Bazı işleri erteleyebilir. İş arkadasları ile bazı sorunlar yaşayabilir. Gergin ve sıkıntılı bir gün geçirebilir. Bazı sağlık sorunları ile uğraşabilir. Sevdiklerine zaman ayırma konusunda bugün yetersiz kalabilirler. Akşam bazı davetlere katılıp bu davetlerde önemli fırsatlar elde edebilirler.

4- Başak Burcu
Başak burçları bugün maddi sıkıntı çekebilir. Bazı ödemeleri geciktirebilir. Gelir ve gider dengesi bozulabilir. Bazı hesapları bugün tutmayabilir. Yeni kaynak arayışına yönelebilirler. Tatil planlarında küçültme yapabilirler. Harcama konusunda bugün sınırları zorlayabilirler. Dengeli ve düzenli harcama yapıp ekonomik durumlarını bir an önce düzene sokmaları tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu
Terazi burçları bugün düzensiz ve dağınık olmanın bedelini çok ağır ödeyebilir. İşleri yetiştirme konusunda zorlanan teraziler bugün iş dünyasında yeni sıkıntılar yaşayabilir. Teraziler bugün hayatlarına yön verecek çok önemli bir kişi ile tanışabilir. İçine kapanmayı seven teraziler bugün kendilerini ifade etmede zorluk çekebilir. Denge ve düzen konusunda dikkatli ve hassas olmaları tavsiye edilir.

6- İkizler Burcu
İkizler burçları bugün önemli sorunların üstesinden gelip büyük yük altından kurtulabilir. Problem çözme ve analiz yetenekleri ile çok önemli başarılar elde edebilir. İş dünyasında pozitif enerji saçan ikizler bugün terfi alıp iş pozisyonları değişebilir. Sevdikleri tarafından bugün ikizlere önemli süprizler yapılabilir. Günün tadını çıkarıp sevdiklerine daha fazla zaman ayırmaları tavsiye edilir.

7- Yay Burcu
Yay burçları bugün sağlık sorunları ile uğraşabilir. Uzun zamandır ağrısını çektikleri bir rahatsızlık bugün yayları iş dünyasında dışarı itebilir. Yaylar bugün verimli olmak için azimli ve kararlı olsa da sağlık sorunları buna izin vermeyebilir. Maddi açıdan karlı ve kazançlı bir gün geçirebilir. Enerjilerini doğru kullanıp sağlıklarını ihmal etmemeleri tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu
Boğa burçları bugün çok sinirli ve gergin olabilir. Sinirlerine hakim olma konusunda güçlük çeken boğalar bugün çabuk sinirlenen yapıları ile istenmeyen adam ilan edilebilir. Önyargılı olmaları boğalara bugün hata yaptırabilir. Duygularına hakim olamayan boğalar sevdiklerini üzebilirler. Duygularına hakim olup sevdiklerini üzme konusunda hassas olmaları tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu
Aslan burçları bugün düşünmeden hareket edebilir. Aceleci olmaları yanlış kararlar almalarına neden olabilir. Önemli konularda danışmadan hareket etmeleri aslanları sıkıntıya sokabilir. Bazı işlerin iptal olmasına neden olabilirler. Bu durum aslanlara itibar ve para kaybettirebilir. Sakin olmaları bazı konularda dostlarının fikirlerini alarak adım atmaları tavsiye edilir.

10- Akrep Burcu
Akrep burçları bugün şiddetli baş ağrısı çekebilir. Yoğun iş temposu ve havasız ortamda çalışmak akreplerin sağlık sorunlar yaşamasına neden olabilir. Bazı olumlu gelişmeler akreplerin bozulan ekonomik durumuna olumlu yönde katkı sağlayabilir. Bugün sevdikleri ile hoş vakitler geçirebilir. Zamanı etkili ve verimli kullanan akrepler iş dünyasına ara verip kafalarını toplamaları tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu
Yengeç burçları bugün önemli değişikliklere imza atabilir. Bugün bazı kararlar alıp bu kararlarla kendilerini yenileyebilir. Yenilenme adına bugün ekonomik olarak harcama yapıp zor duruma düşebilirler. Maddi açıdan zor ve sıkıntılı bir döneme girebilir. Bazı işlerin iptal edilmesi yengeçlerde ekonomik sıkıntılara neden olabilir. Harcama konusunda daha hassas olmaları tavsiye edilir.

12- Oğlak Burcu
Oğlak burçları bugün aile bireyleri ile bir araya gelip çok önemli bir sorunu çözebilirler. İş dünyasında tuttuğunu koparan oğlaklar bugün kısa sürede bir çok işi bitirebilirler. Birikim yapmak için bugün önemli firsatlar ekde edebilir. Fırsatları değerlendirme konusunda bugün başarısız olabilir. Aşk hayatı bilinmez bir yola girebilir. Duygularında net olma konusunda zorlanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz