Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (27 Mayıs 2018 Pazar )

Günlük Burç Yorumları (27 Mayıs 2018 Pazar )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün çok şanslı bir gün geçirebilir. İşlerinde kolay başarı elde edebilirler. Yeni girişimlerde bulunup ekonomik anlamda karlı ve kazançlı bir gün geçirebilirler. Enejilerini doğru yerde doğru biçimde kullanan koçlar bugün önemli başarılara imza atabilir. Bazı aksilikler koçları parasal yönden sıkıntıya sokabilir. Harcama konusunda bugün ölçüyü aşabilirler. Ekonomide ölçüyü elden bırakmamaları tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün huzur dolu anlar yaşayabilir. Hoş bir ortamda sevdikleri ile bir araya gelip üzerindeki kötü havayı atabilirler. Kovalar bugün sevdikleri tarafından taktir edilebilir. Çevresindeki insanların sorunları ile yakından ilgilenen kovalar bugün bazı sorunları çözmede zorluk yaşayabilir. Bugün alım satım işleri ile uğraşan kovalar günü karlı ve kazançlı bitirebilir. Bugün büyük işler peşinde koşabilir. Bazı vakitsiz işler kovalara zaman kaybettirebilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün aşk hayatında yeni gelişmeler yaşayabilir. Sevdiği insana kendini net ifade etme fırsatı elde edebilir. Bugün bir çok fırsat balık burçlarının kapısını çalabilir. Fırsatları değerlendirme konusunda bugün yetersiz kalabilirler. Bugün bazı haberler balıklara büyük moral ve destek verebilir. İyi haberler bakıklara ekonomik olarak kazanç sağlayabilir. Fırsatları değerlendirme konusunda daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün duygusal bir gün geçirebilir. Olaylara duygusal açıdan bakan başaklar büyük hatalar yapabilir. Mantıksal hareket etmeyen başaklar bugün zamanı boşa harcayabilir. İşleri zamanında yetiştirmeyen başaklar büyük tepkiler alabilir. Önemli davetler ve teklifler alabilirler. Sağlık durumları bugün bozulabilir. Dengesiz ve düzensiz beslenen başaklar ciddi sindirim sorunu yaşayabilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün çalışkan ve azimli olmaları çevrelerince taktir edilebilir. Kısa zamanda bir çok iş yapabilir. Zamanı etkili ve verimli kullanan teraziler bugün bir çok sorunu çözüme kavuşturabilir. Sosyal yaşamın monotonluğu terazileri sıkıntıya sokabilir. Rutin yaşamdan sıkılan teraziler yeni macera arayışına girebilir. Aşk hayatı bugün gerilebilir. Sevdiklerini bazı konularda üzebilirler. Ciddiyetsiz olmaları sevdiklerini çileden çıkarabilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün hayati önleme sahip tercihlerde bulunabilir. Hayatlarına yön verecek ciddi konularda tercih yapmak zorunda kalabilir. İkizler bugün karar vermekte güçlük çekip ikilemde kalabilir. Fikir almak için sosyal çevrenin desteğine ihtiyaç duyabilirler. Hızlı ve doğru karar verme konusunda zorlanan ikizler bugün yanlış kararlar alabilir. Mantık ve sağduyu özelliklerini kaybedebilir. Karar verme konusunda acele etmeyip iyi araştırmaları tavsiye edilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün kendini yalnız hissedebilir. İş dünyasının monoton geçmesi, sosyal yaşamda durgunluk yaylarda can sıkıntısına neden olabilir. Çevresinde yaşanan olaylara duyarsız kalması tepkiler almasına neden olabilir. Maddi kaynakları iyi kullanan yaylar bugün maddi anlamda rahatlama yaşayabilir. Uzun süredir sakladıkları bir durum bugün açığa çıkabilir. Bu durum yayları strese sokabilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün ortak konularda ciddi fikir ayrılığı yaşayabilirler. Boğalar bugün yapıcı özellikleri ile dikkatleri üstüne çekebilirler. Boğalar bugün kendilerine yeni hedefler koyabilir. İletişimde net ifade kullanan boğalar bugün çevreleri ile olumlu iletişim kurabilirler. Aile bireylerini bugün kırılabilirler. Borç ve alacak konularında bugün anlaşmazlık yaşayabilir. Bütçeyi zora sokacak harcamalar yapabilirler.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün maddi anlamda çok dikkat etmeleri gerekir. Gereksiz harcama ile bütçelerini zora sokabilir. Yakın çevrenin yardımına ihtiyaç duyabilir. Bugün hayata bakış açılarını değiştirip yeni fikirler peşinde koşabilir. Bugün yoğun duygular yaşayabilir. Özel ilişkilerde karar aşamasına gelebilirler. Geleceğe yönelik ciddi adımlar atabilirler. Duygusal ve mantıksal kararlar alan aslan burçları bugün yanlış kararlar alabilirler. Karar alma konusunda yakın çevrenin fikirlerine danışmaları tavsiye edilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün detaycı özellikleri ile iş dünyasında önemli başarılar elde edebilir. Verilen işleri hakkıyla yapan akrepler bugün çevrelerinde olumlu izlenimler uyandırabilir. Her şeyi kontrol etme isteği akrepleri bugün çekilmez hale getirebilir. Maddi konularda yaratıcı fikirler geliştirebilir. Yoğun iş hayatına kapılan akrepler özel yaşantısını ihmal edebilir. Kendilerine vakit ayıramayan akrepler ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabilirler.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün hayata dair önemli planlar yapabilir. Uzak akrabalarından güzel haberler alabilirler. Kariyer hayatını düzene sokabilirler. Para konusunda ortakları ile ciddi fikir ayrılığına düşebilir. İş konusunda çevresinin desteğini alabilirler. Aşk hayatında güvensiz tavırları ile sevdikleri ile arası açılabilir. Düşüncesiz ve duyarsız olmaları yengeçleri çevreye duygusuz ve acımasız gösterebilir. Duygusal konularda daha ciddi ve hassas olmaları tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün kendilerini güçlü ve iyi hissedebilir. Sosyal etkinliklere katılıp hoş sohbetler edebilir. Güçlü kimliğe sahip kişilerle faydalı konularda fikir alışverişinde bulunabilirler. Duyguları denetleme konusunda bugün yetersiz kalabilirler isteklerini duygusal bir biçimde ifade eden oğlaklar bugün bu hareketleri ile yapmacık olarak değerlendirilebilirler. Hayal aleminde gezmeyi seven oğlaklar bugün gerçek yaşamdan uzaklaşabilir. Ayakları yerden kesilen oğlaklar bugün yanlış hamleler yapabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz