Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (27 Haziran 2018 Çarşamba)

Günlük Burç Yorumları (27 Haziran 2018 Çarşamba)

-

1- Koç Burcu

Koç burçları bugün aşk hayatında depremler yaşayabilir. Hayal kırıklığına uğrayabilir. Bazı gelişmeler koçları bugün çok üzebilir. İş dünyasında verimsiz bir gün geçirebilir. İş çıkışında kafa dağıtmak için bir yerlere gidebilir. Bugün dalgın ve unutkan olabilir. Çevrelerine negatif enerji saçabilirler. Hayata daha pozitif duygularla yaklaşmaları tavsiye edilir.

 

2- Kova Burcu

Kova burçları bugün çok önemli teklif ve davler alabilir. Ekonomik açıdan son derece karlı bir gün geçirebilir. Maddi sorunlarından bugün kurtlabilir. Küçük çaplı bir alışveriş yapabilir. Yeni iş teklifleri alıp ekonomik anlamda rahatlama yaşatabilir. Bazı fırsatları bugün geri tepebilirler. Kararsız olmaları bazı fırsatların kaçmasına neden olabilir. Fırsatları değerlendirme konusunda daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

 

3- Balık Burcu

Balık burçları bugün çevrelerine pozitif enerji saçabilirler. İş dünyasında beğeni ve taktir toplayan balıklar çok önemli davetled alabilirler. İş çıkışı sosyal bir ortamda hoş vakitler geçirebilir. Zamanı verimli ve etkin kullanma konusunda sıkıntı çekebilir. Aşk hayatında yeni gelişmeler yaşayabilir. Duygularına bugün karşılık bulabilir. Zamanı iyi değerlendirip günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

 

4- Başak Burcu

Başak burçları bugün çok verimli bir gün geçirebilir. İş dünyasında kısa sürede bir çok işi bitirebilir. Çalışkan ve azimli tavırlar ile patronlarının gözüne girebilir. Sevdiklerini bugün bazı konularda üzebilirler. Duygularını ifade ederken zorlanıp yanlış anlaşılabilir. Önemli davetleri bugün geri çevirebilir. Duygularını ifade ederken daha net olmaları tavsiye edilir

 

5- Terazi Burcu

Terazi burçları bugün haksızlığa uğrayabilir. Bu durum terazileri çılgına çevirebilir. Olaylara aşırı tepki verip çevrelerinin tepkilerini çekebilir. Bazı görev ve sorumluluklar terazilere ağır gelebilir. Kısa zamanda bir çok işi bitirmek isteyebilir. Aşk hayatı bugün farklı boyutta şekil alabilir. Duygularından emin olmak için bugün sevdiklerini imtihan edebilir. Öfkelerine hakim olmaları olaylara aşırı tepki vermemeleri tavsiye edilir.

 

6- İkizler Burcu

İkizler burçları bugün duygusal yönden ikilem yaşayabilir. Farklı duyguları bir arada yaşayabilir. Üzücü bir haber alıp günün sonunda mutlu olabilir. Çevresindeki insanları anlama konusunda sıkıntı çekebilir. Haklı iken haksız duruma düşebilir. Hakkını aramak isterken yanlışlar yapabilir. İkizler bugün kendini toplamalı ve duygularına yön vermelidir.

 

7- Yay Burcu

Yay burçları bugün maddi anlamda deprem yaşayabilir. Ödeme güçlüğü çeken yaylar bugün bazı işlerin iptal olması ile birlikte gelir gider dengesini ayarlamakta zorlanabilir. Harcama konusunda tasarrufa giden yaylar ile sevdikleri arasında gerginlikler yaşanabilir. Maddi konuda düzlüğe çıkmak için harcamalara dikkat etmeleri tavsiye edilir.

 

8- Boğa Burcu

Boğa burçları bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilir. Şiddetli baş ağrısı geçirebilir. Sağlık sorunları iş dünyasında boğaları devre dışı bırakabilir. Boğalar bugün halsiz, bitkin ve solgun olabilir. Çevrelerine negatif enerji saçabilirler. Olaylara ve durumlara daha yapıcı ve iyimser yaklaşmaları tavsiye edilir.

 

9- Aslan Burcu

Aslan burçları bugün çok yakın bir arkadaşının sorunlarını çözmek için bütün enerjilerini harcayabilir. Çevreleri tarafından önder ve lider kasbul edilir. Bir takım organizasyonlar düzenleyip sevdikleri ile hoş vakitler geçirebilir. Zamanı iyi değerlendirme konusunda ciddi sorunlar yaşayabilirler. Enerjileriji dengeli harcamaları konusunda daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

 

10- Akrep Burcu

Akrep burçları bugün ihanete uğrayabilir. Duygusal anlamda zor ve sıkıntılı bir gün akrepleri bekliyor. Ani ve hızlı kararlarla sevdiklerini mutlu etmek isterler. Süprizler hazırlamayı seven akrepler bugün sevdiklerinin kalbini kazanabilir. Zor ve sıkıntılı bir zamanda daha dikkatli olup olaylara pozitif yaklaşmaları tavsiye edilir.

 

11- Yengeç Burcu

Yengeç burçları bugün iklim şartları yüzünden hasta olabilir. Ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilir. Sorun çözme konusunda yetersiz kalabilir. İş dünyasında gerilim yaşayabilir. Aşk hayatında kendini ifade etme bonusunda zorlanabilir. Sağlıklarını ihlaml etmemeleri ve sorun çözerken yakınlarının fikirlerine de danışmaları tavsiye edilir.

 

12- Oğlak Burcu

Oğlak burçları bugün aksi ve hırçın tavırları ile bütün okları üstüne çekebilir. Malının kıymetini bilmeyen oğlaklar bugün bunun bedelini çok ağır ödeyebilir. İş dünyasında yeni gelişmeler olabilir. İş arkadasını ve iş ortamını belirlerken aceleci kararlar almaları bazı sorunları çıkmaza sokabilir.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz