Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (26 Mayıs 2018 Cumartesi )

Günlük Burç Yorumları (26 Mayıs 2018 Cumartesi )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün büyük süprizlerle karşılaşabilir. Değer verildiğini ve önemsediğini hisseden koçlar bugün kendilerini iyi hissedebilir. Yeni iş teklifleri alabilirler. Bugün bazı teklifleri geri çevirebilirler. Sosyal etkileşimin yoğun olduğu bir gün geçirebilirler. Doğru ve hızlı karar verme konusunda yetersiz kalabilirler. Aşk hayatında durgun bir gün geçirmeleri bekleniyor. Kendilerini ifade edemeyen koçlar bugün yanlış anlaşılabilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün maddi kriz yaşayabilir. Ödemesini gereken borçları bugün mali kaynak yetersizliğinden dolayı ertelemek zorunda kalabilir. Gereksiz harcamalar yapan kovalar bugün maddi anlamsa sıfırı tüketebilir. Dengesiz para harcayan kovalar bugün yeni kaynak arayışına yönelebilirler. Kaynak arayışları bugün olumsuz sonuçlanabilir. Alıngan ve kırılgan yapıları ile bugün dostları tarafından kırılabilirler.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün sevdiklerini mutlu etmek için bütün enerjilerini harcayabilirler. Süpriz yapmak ve sevdiklerini mutlu etmek adına bazı alışverişler yapabilirler. Günün sonunda balıkların bir ziyaretçisi olabilir. Uzun zamandır görmediği bir dostunu görüp hoş ve eğlenceli dakikalar geçirebilir. Balıklar bugün hayata bakış açılarını değiştirebilir. Sevdiklerini kıskanan balıklar bugün sevdiklerini üzebilirler.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün yoğun duygular yaşayabilir. Zor durumda kalan bir yakınlarına yardım edebilirler. Bütün günü dostlarını mutlu etmek için harcayabilirler. Başaklar bugün hareketli bir gün gecirip günün sonunda yorgun düşebilir. Zamanı etkili ve verimli kullanan başaklar bugün iş dünyasında olumlu sonuçlara imza atabilir. İş veren dikkatini çeken başaklar bugün kariyer anlamında yükselebilir. İş pozisyonları değişebilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün sinirlerini kontrol etme konusunda zorlanabilirler. Yaşanan bazı gelişmeler teraziyi çileden çıkarabilir. Teraziler bugün büyük haksızlığa uğrayabilir. Hakkını ararken mantıktan çıkıp duyguları ile hareket edebilirler. Bazı yanlışlar yapıp hatalarını kısa sürede farkedebilirler. Olaylara aşırı tepki vermeleri çevreleri tarafından hoş karşılanmayabilir. Duygularına hakim olup daha sağ duyulu olmaları tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilir. Sindirim ve bağırsak sistemi bozulan ikizler bugün verimsiz bir gün geçirebilir. Bazı sportif etkinlikler sağlık sorunları nedeniyle iptal olabilir. Dengesiz ve düzensiz beslenen ikizler bugün bunun sıkıntısını derinden yaşayabilir. Çalışkan ve hırsılı olmaları iş arkadaşları tarafından kıskanılabilir. Sağlıklarına dikkat edip dengeli ve düzenli beslenmeleri tavsiye edilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün uyku sorunu çekebilir. Olayları kafaya takan yaylar stres kaynaklı uyku sorunu çekebilir. İsteksiz ve hareketsiz yapıları ile iş dünyasında verim düşüklüğü yaşayabilirler. İş arkadaşları ile bazı sorunlar yaşayabilirler. Sakinliklerini kaybenden yaylar bugün çok kırılabilir ve sevdiklerini üzebilirler. Mantıksal davranmayan yaylar duygusal hareket edip yanlış hamleler atabilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün iş dünyasında olumsuz deneyimler yaşayabilir. Bu olumsuzluklar boğaların özgüven duygusunu zedeleyebilir. Yeniden deneme girişiminde bulunmayan ve kolay pes eden boğalar bugün çevrelerinden tepkiler alabilir. Dikkatini toplama ve yoğunlaşmada sorun yaşayan boğalar bugün bazı işlerde başarısız olabilir. Çevresinden yeteri desteği görmeyen boğalar bugün içine kapanabilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün küçük bir kaza yapabilir. Dikkatsiz oldukları için küçük sakarlıklar yapabilir. Aslanlar bugün güzel haberler alabilir. Maddi anlamda bugün yeni kaynak arayışına girişebilirler. Kemer sıkan aslanlar bugün kemeri biraz gevşetip alışverişe çıkabilir. Bir dizi gereksiz harcamalar yapabilirler. Parasal konularda aile bireyleri ile tartışabilirler. Maddi açıdan harcamaya dikkat edip kendilerini zor duruma sokmamaları tavsiye edilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün mutlu ve huzur dolu anlar geçirebilir. Hayatın tadını çıkarmak adına bugün yeni davetlere katılabilir. İş sonunda sevdikleri ile hoş vakitler geçirebilir. Sorunları aşan maddi sıkıntıları geride bırakan akrepler bugün alışverişe çıkıp kendilerini mutlu edecek harcamalar yapabilirler. Yeni iş teklifleri akreplerin başını döndürebilir. Karar verme ve seçim yapma konusunda güçlük çekebilirler.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün çok önemli sorunlar ile uğraşabilirler. Hayatlarına yön verecek ciddi adımlar atabilirler. Aşk hayatı düzelen yengeçler sevdiklerini mutlu etmek için gün sonu küçük planlar yapabilirler. Sosyal yaşamda hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirler. Sevmedikleri birisi ile aynı ortamı paylaşmak zorunda kalabilirler. Haz duyulmayan bu kişilerle küçük munakaşa yaşanabilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün yorucu ve stresli bir gün geçirebilir. İş dünyasında yaşanan yoğunluk oğlakları strese sokabilir. Dikkat toplamada zorlanan oğlaklar bugün giriştiği işlerede başarıya ulaşmakta zorlanabilir. Kariyer yaşamlarına şekil verecek kararları bugün alabilirler. Kendiledine küçük hedefler koyup bu hedeflere ulaşmak için atağa gecebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz