Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (26 Haziran 2018 Salı)

Günlük Burç Yorumları (26 Haziran 2018 Salı)

-

KOÇ:

Koç burçları bugün hayatında önemli değişiklikler yapma kararı alabilir. Rutin bir hayat süren koçlar bugün kabuklarından çıkmak farklı duygular ve maceralar yaşamak isteyebilir. Çevresinde gerçekleşen olaylara duyarsız kalamayan koçlar aşırı tepkiler vererek insanların tepkilerini çekebilir. Maddi anlamda zor gün yaşayan koçlar bugün sıcak para girişi ile bir parça rahatlayabilirler.

 

KOVA:

Kova burçları bugün sakin ve huzurlu bir gün geçirebilir. Yaşayacağı olumsuz deneyimler psikolojsi güçlü kovalara etki etmeyecektir. Sağduyulu hareket eden kovalar bugün bir dizi problemi çözüme kavuşturabilir. Hızlı ve doğru karar vermeleri gerekebilir. Aşk hayatında bugün süpriz gelişmeler yaşanabilir. Kovalar bugün kendilerini iyi ifade edip sevdiklerinin kalbini kazanabilir.

 

BALIK:

Balık burçları bugün öfke krizi geçirebilir. Anlaşılamamaktan ve yanlış anlaşılmaktan şikayet edebilirler. Sözler ve davranışlar arasında çelişki olması balıkları tutarsız ve dengesiz gösterebilir. Balıklar iş dünyasında başarısız bir dizi girişimde bulunabilir. Yanlış tercihler yapıp bu tercihler sonucunda maddi zarara uğrayabilirler. Sosyal yaşamda önemli organizasyonların içinde yer alıp sosyal çevrelerini genişletebilirler.

 

BAŞAK:

Başak burçları bugün plansız ve programsız çalısmanın bedelini çok ağır ödeyebilir. Zamanı etkin bir biçimde kullanamayan başaklar bugün iş dünyasında çok yorulabilir. İşleri yetiştirme konusunda zorlanan başaklar bugün fazladan mesaiye kalabilir. Düzensizlik bazı fırsatların kaçmasına neden olabilir. Aile bireyleri ile de dağınıklık yüzünden tastışabilir. Bir an önce bir düzen oturtmaları gerekir.

 

TERAZİ:

Terazi burçları bugün hassas ve kibar olma konusunda yetersiz olup sevdiklerini üzebilirler. Anlayış ve hoşgörülü olma özelliklerini bugün kaybedebilirler. Konuşurken ölçüyü kaçıran teraziler sevdiklerini derinden yaralayabilirler. Bazı yanlışlar bugün farkına varılsa da telafi etmek zaman alabilir. Teraziler bugün kontrol mekanizmasını bugün kaybedebilir. Dikkatli olmaları gereken bir gün yaşayabilir.

 

İKİZLER:

İkizler burcu bugün hoş olmayan durumlarla karşılaşabilir. İkizlerin sinir sistemi bugün dağılabilir. Olumsuz durumlar içinde pozitif düşünmek isteyen ikizler bugün erken pes edip isyan bayraklarını çekebilir. Sakinliğini kaybeden ikizler bugün hayata bakış açılarını değiştirebilir. Güven duygusu zedelenen ikizler sevdiklerine karşı daha dikkatli davranma kararı alabilirler.

 

YAY:

Yay burçları bugün parayı iyi yönetme yeteneklerini kaybedip bir dizi gereksiz alışveriş yapabilirler. Ay sonuna ödeme sıkıntısı ile giren yaylar kaynak arayışına yönelebilir. Bazı işler iptal olabilir. Bazı ödemeleri tahsil etmekte zorlanabilirler. Ay sonu küçük bir kredi ile eksikliği kapatmak isteyebilirler. Bazı plan ve organizasyonlar maddi nedenlerle iptal olabilir.

 

BOĞA:

Boğa burçları bugün mükemmel bir aşk insanı olabilir. Sevdiklerinin ruhuna hitap etmeyi ve onları cezbetmeyi başaran boğalar bugün yerinde hamleler yapabilir. Jest ve süprizler ile sevdiklerini mutlu eden boğalar bugün aşk dünyasında geleceğe yönelik ciddi kararlar alabilirler. Sosyal yaşam ve iş dünyasında işlerin yolunda gitmesi boğaları güçlü kılabilir.

 

ASLAN:

Aslan burçları bugün iş dünyasında ciddi değişikliğe gidebilir. Sıkıcı ve rutin tempoda çalışan aslanlar bu değişimle birlikte aktif ve enerji dolu bir yapıya kavuşabilir. Aslanlar bugün karlı ve kazançlı işlere imza atabilir. Beklenmedik gelişmeler aslanlara masraf çıkarabilir. Dikkatli olma ve işe adapte olma konusunda bugün yetersiz kalabilirler. Verimsiz bir gün geçirebilirler.

 

AKREP:

Akrep burçları bugün sevdikleri tarafından kırılabilir. Kırgınlık yaşayan akrepler kendi kabuğuna çekilip yalnız kalmak isteyebilirler. Duygusal çöküntü içine giren akrepler bugün isteksiz bir görüntü sergileyebilir. Maddi sorunlarını çözen akrepler insanlardan uzaklaşmak adına küçük tatil planları yapabilir. Aşk akrepler için bugün acı ve ızdırap haline dönüşebilir. Bugün herşeye paydos edebilirler.

 

YENGEÇ:

Yengeç burçları bugün tuzağa düşebilir. Yakın çevresinin oyununa gelip hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirler. Sağduyu ve mantık ilkesinden uzaklaşan yengeçler duygusal tepkiler verebilir. Tepkiler ile zor duruma düşebilirler. Tepkileri sevdiklerini ve sosyal çevrelerini kendinden uzaklaştırabilir. Ciddi maddi kayıplar yaşanabilir. Günün sonuna keyifsiz ve bitkin girebilirler.

 

OĞLAK:

Oğlak burçları bugün önemli sağlık sorunları ile uğraşabilir. Uzun süre masa başında çalışan oğlaklar eklem ve kas ağrıları çekebilir. Sıcak havalar nedeni ile klimayı uzun süre çalıştıran oğlakları klima çarpabilir. Sağlıklarını ihmal eden oğlaklar bugün şiddetli ağrı ve sızılar çekebilir. İş dünyasında verimsiz bir gün geçirebilirler. Dikkatli olmaları gereken bir gün geçirebilirler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz