Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (25 Nisan 2018 Çarşamba)

Günlük Burç Yorumları (25 Nisan 2018 Çarşamba)

-

1- Koç Burcu
Koç burçları bugün sevincini iş ve aşk yaşantısına aktarıp önemli kazanımlar elde edebilir. Gün çok verimli geçebilir. Yeni iş teklif alabilir. Parasal konularda rahat bir döneme geçiş yapabilir. Sosyal yaşam bugün canlı ve hareketli geçebilir. Bugün koçlar için çok güzel geçebilir. Günü iy değerlendirip tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

2- Kova Burcu
Kova burçları bugün çevrelerinde olumlu izlenim uyandırabilir. İş dünyasında cok iyi bir hava yakalayabilir. Aşk hayatında bugün istediklerini elde edemeyebilir. Duygularına karşılık bulmada zorlanabilir. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler maddiyatı bozabilir. Gereksiz harcama yapabilirler. Harcamaya dikkat edip aşk hayatında acele etmemeleri tavsiye edilir.

3- Balık Burcu
Balık burçları bugün verimsiz bir gün geçirebilir. İşleri yarım kalabilir. Zaman yönetiminde sıkıntı çekebilir. İş dünyasında tepkiler alabilir. Öne çıkmak isterken arka plandan kalabilir. Bugün sevdikleri balıklara süpriz yapabilir. Bugün negatid duygularla çevresine negatif enerji saçabilir. İş dünyasında hassas olmaları tavsiye edilir.

4- Başak Burcu
Başak burçları bugün çok yorulabilir. Çok yakın bir dostunun özel sorunları için tüm enerjisini harcayabilir. Yardımlaşmayı seven başaklar bugün çevrelerinden beğeni ve taktir alabilirler. Parasal konularda bugün bazı gelişmeler başakları zor duruma sokabilir. Bazı ödemeleri bugün erteleyebilirler. Hesapta olmayan işler başakların planlarını suya düşürebilir. Enerjilerini dengeli harcamaları tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu
Terazi burçları bugün hesapçı ve çıkarcı olmakla suçlanabilir. Sosyal yaşamda bugün bir takım çevrelerce dışlanabilir. Teraziler bugün duygusal açıdan çok hassas olacakları bir gün geçirebilir. Maddi konularda iyi durumda olan teraziler bugün güzel alışverişler yapıp sevdiklerini mutlu edebilirler. Bugün hayatlarında önemli sürprizler gelişebilir. Aşk hayatları çıkmaza girse de sosyal ve ekonomik yaşamdan elde ettikleri pozitif enerji ile bazı sorunları aşabilirler.

6- İkizler Burcu
İkizler burçları bugün sevdikleri tarafından kırılabilir. Hassas ikizler sevdiklerine derin anlamlar yükleyip hayal kırıklığına uğrayabilirler. Bugün kendilerini ifade etmekte ve açık olmakta zorlanabilirler. Tutarsız davranışlar ikizleri bugün sıkıntıya sokabilir. İş dünyasında bazı işler ikizlerin elinden alınabilir. Bugün bir takım maddi kayıplar yaşabilir. Duygusal konularda daha geniş olmaları ve sorunları kafaya takmamaları tavsiye edilir.

7- Yay Burcu
Yay burçları bugün istediklerini elde etmek için önemli fırsatlar elde edebilir. İş dünyasında önemli gelişmeler yaşanabilir. Önemli projelere imza atabilirler. İşbirliği ve dayanışmayı çok iyi beceren yaylar bugün önemli işlerde pay sahibi olabilir. Sağlık sorunları bugün yayları kısa bir süreliğine iş dünyasından uzak tutabilir. Sevdiklerine vakit ayırma konusunda zorlanan yaylar bugün sevdiklerine zaman ayırıp hatalarını telafi edebilir.

8- Boğa Burcu
Boğa burçları bugün aile bireyleri ile güzel vakit geçirebilir. Küçük planlar yapıp bu planları uygulama fırsatı elde edebilir. Boğalar bugün bazı işlerde başarısız olabilir. Boğalar bugün hırçın ve asabi olsa da bu durum gelip geçici olabilir. Anlık öfkelerine yenik düşebilirler. Bugün bazı işleri yarım bırakabilirler. İş dünyasında bazı gelişmeler boğalara kar sağlayabilir.

9- Aslan Burcu
Aslan burçları bugün tarafsızlığını korumakta zorlanabilir. Şiddetli bir tartışmada taraf olması istenebilir. Boğalar bugün sevdiklerini kırmamak adına hayır demekte zorlanabilir. Maddi konularda iyi durumda olan aslanlar bugün harcamada ölçüyü kaçırabilir. Sevdiklerini plan yaparken dahil etmemeleri sıkıntı yaratabilir. Bugün bazı işlerde ölçüyü kaçırabilirler. Bazı konularda sınırları zorlayıp çevresinden tepki alabilirler.

10- Akrep Burcu
Akrep burçları bugün önemli sağlık sorunları ile uğraşabilir. Özellikle ağız bakım sağlığını ihmal eden akrepler bugün ciddi diş ağrısı çekebilirler. İş dünyasından erken paydos edebilirler. Gün bugün akrepler için oldukça verimsiz geçebilir. İşleri yarım bırakmaları iş yoğunluğunu arttırabilir. Bugün önemli haberler alıp sevinebilirler. Aşk hayatında pasif bir döneme geçiş yapabilirler.

11- Yengeç Burcu
Yengeç burçları bugün tutarsız ve dengesiz davranışlar sergileyebilir. Bu durum çevrelerince hoş karşılanmayabilir. Önemli davetlere katılabilirler. Kendini çok iyi ifade eden yengeçler bugün bazı fırsatlar elde edebilirler. Aşk hayatında yeni gelişmeler yaşanabilir. Bugün duygularından emin olabilirler. Sevdiklerini mutlu etme konusunda bugün yetersiz kalabilirler.

12- Oğlak Burcu
Oğlak burçları bugün seçim yapma konusunda büyük zorluk yaşayabilir. İki şey arasında kalıp kararsız kalabilirler. Seçimleri sonucunda pişmanlık yaşayabilir. Oğlaklar bugün fırsatları hoyratça harcayabilir. Oğlaklar iş dünyasında bazı işler yüzünden başı ağrıyabilir. Kendilerini ifade edemeyip yanış anlaşılabilir. Sevdiklerini bugün bazı konularda üzebilirler. Seçim yaparken daha şeffaf ve akılcı davranmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz