Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (24 Mayıs 2018 Perşembe )

Günlük Burç Yorumları (24 Mayıs 2018 Perşembe )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün ciddi işler yapabilir. Hayatalarına yön veren gelecek için anlam taşıyan işlere yönelebilir. Yardımlaşma duygusu ile zor durumda kalmış kişilere yardım edebilir. İş dünyasında supriz gelişmeler yaşayabilir. İdr pozisyonu değişebilir. Önemli hastalıklara bugün şifa bulabilir. Enerji dolu bir gün geçirebilir. Yalnız kalmak kafa toplamak adına akşam küçük kaçamaklar yapabilirler.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün verimli ve kazançlı bir gün geçirebilir. İş dünyasında ekip çalışmasına dahil olabilir. Bugün önemli başarılara imza atabilir. Uyumlu ve disiplinli çalışan kovalar bugün çevrelerine pozitif enerji saçabilirler. Maddi anlamda gereksiz harcamalar yapıp kendilerini sıkıntıya sokabilirler. Sevdikleri ile gün sonunda hoş vakit geçirebilir. Aşk hayatında bazı gelişmeler moralleri bozabilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün duygusal yönden büyük çöküntü yaşayabilirler. Bazı konularda çevrenin desteğini bekleyen balıklar bugün beklentileri karşılanmayabilir. Bu durum balıkların hayata bakış açısını değiştirerek bazı dostlarını hayatlarından çıkarabilir. Maddi konularda bugün ödeme güçlüğü çekebilir. Bazı terslikler balıkları maddi açıdan zor duruma sokabilir. Aşk hayatı durgun bir viraja girebilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün sevdiklerine duygusal itirafta bulunabilirler. Duygusal açılım sonrası büyük rahatlama yaşayabilirler. Duygularına bugün karşılık bulabilirler. Kendilerini net biçimde ifade eden başaklar geleceğe yönelik hesaplar yapabilir. Maddi açıdan karlı ve kazançlı işlere imza atabilirler. Yeni teklifler alıp bu tekliflerden ciddi paralar kazanabilirler. Uzun zamandır bekleyen ihtiyaclarını bugün temin edebilirler.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilir. Şiddetli baş ağrısı terazilere iş dünyasında verimsiz bir gün yaşatabilir. Dikkatlerini işlerine verme konusunda ciddi sorunlar yaşayabilirler. İsteksiz çalışmaları iş dünyasında soğuk rüzgarlar estirebilir. Görev ve sorumluluklar bugün terazilere ağır gelebilir. İsteksiz iş yapmaları yanlış anlaşılmaya neden olabilir. Bugün yalnız kalmak insanlardan uzaklaşmak isteyebilirler.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün gergin ve stresli olabilir. Duygularını ifade etmekte zorlanan ikizler bugün yanlış anlaşılabilir. Bugün bir takım haksızlığa uğrayabilirler. Hak arama konusunda yanlış bir yol izleyebilir. Haksız yere suçlanabilirler. Bu durum ikizlerde gerginlik ve strese neden olabilir. Çevrelerindeki insanlara karşı kırıcı bir uslüp kullanabilir. İkili ilişkilere dikkat edip kalp kırma konusunda daha hassas olmaları tavsiye edilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün huzurlu ve sakin bir gün geçirebilir. Sorunları büyütmeyen ve rahat bir tavırlar sorunların üstüne giden yaylar bu huyları ile çevrelerinde taktir görebilir. Bugün bazı işler iptal olabilir. Bazı işler yarım kalabilir. Günün sonunda önemlidir bir görüşme yapabilir. Hafta sonu için tatil planları yapabilirler. Aile bireyleri ile akşam güzel bir davete katılabilir. Bugün yaylar için güzel bir gün olması bekleniyor.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün güzel haberler alabilir. Bu haberler boğalar için hayati onem taşıyabilir. Boğalar bugün bütün beklentilerini elde edebilir. İş dünyasında yoğun bir gün geçiren boğalar önemli başarılara imza atabilir. İş dünyasında günün elemanı seçilebilir. Pratik zekaları ile problemleri kısa sürede çözebilir. Parasal denge bugün gereksiz harcama ile bozulabilir. Bugün maddi kaynak arayışına yönelebilirler. Ay sonuna ödeme güçlüğü yaşayabilirler. Maddi konularda daha hassas olup gereksiz harcamalar yapmamaları tavsiye edilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün sevdiklerini kıskanabilirler. Kıskançlık duygusu ile sevdiklerini çok sık boğaz edebilirler. Şüpheci yaklaşımlar aslanların sevdiklerini üzebilir. Partnerleri ile günün sonunda önemli bir davete katılabilir. Aslanlar bugün enerjilerini dengesiz kullanıp gunr sonuna bitkin girebilir. Aile bireyleri ile küçük munakaşa yaşayabilirler. Bazı konularda anlayış ve hoşgörülerini kaybedebilirler. Bazı sıkıntılardan bugün kurtulabilirler.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün manevi bir boşluğa düşebilir. İç sıkıntısı yaşayan akrepler bugün dikkatlerini işlerine vermekte zorlanabilir. Bazı işleri baştan savma yapıp iş dünyasında tepkiler alabilir. Gün sonunda önemli misafirleri evinde ağırlayabilir. Hoş bir ortamda güzel vakitler geçirebilir. Aşk dünyasıda olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Geleceğe yönelik planları tek başına almaları sevdiklerini üzebilir. İçinde bulundukları bu kötü havadan bir an önce kurtulmaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün büyük hatalar yapabilir. Hızlı karar almak zorunda kalan yengeçler bugün yanlış tercihler yapabilir. Yanlış tercihler yengeçlere derin pişmanlıklar yaşatabilir. Yakın çevresinin desteğine ve onayına ihtiyaç duyabilirler. İş dünyasında bazı olumsuzluklar yaşanabilir. Bazı işler iptal olabilir. Üzerinde çalışılan iş bugün olumsuz sonuçlanabilir. Kararlı ve azimli olmaları bazı sorunların büyümeden çözülmesine katkı sağlar.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün sevgi ve saygı konusunda sınırları zorlayıp sevdiklerini üzebilirler. Duyguları yanlış ifade edip tepkiler alabilir. Maddi anlamda zor ve sıkıntılı bir gün geçirebilirler. Hesapta olmayan işler gelir gider dengesini bozabilir. Sosyal yaşamda istenmeyen olaylar yaşanabilir. Rutin toplantı ve davetlerden sıkılan oğlaklar farklı sosyal ortam arayışına yönelebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz