Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (25 Mayıs 2018 Cuma )

Günlük Burç Yorumları (25 Mayıs 2018 Cuma )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçları bugün yoğun bir iş temposu bekliyor. Ertelenen bazı işler bugün iş dünyasında koçların tüm enerji ve vaktini alabilir. Zamanı etkili kullanamayan koçlar bugün fazla mesai yapabilir. Önemli davet ve toplantılar bugün iptal edilebilir. Parasal anlamda bugün geleceğe yönelik yatırımlar yapabilir günü karlı ve kazançlı kapatabilirler. Karar alma konusunda bir dostuna fikir danışabilirler.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün dost ve çevrenin desteğini alarak önemli işler başarabilirler. Kovalar bugün kendilerini çok rahat ifade edebilirler. Yeni iş projeleri ile karşılaşıp maddi anlamda rahatlama yaşayabilirler. Yumuşak ve sakin tavırlar ile çevrelerinin taktirini alabilir. Kariyer yaşamları bugün parlak geçebilir. Hırslı ve tuttuğunu koparan özellikleri ile bugün önemli başarılar elde edebilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün bağırsak ve sindirim sorunu yaşayıp iş dünyasından erken paydos edebilir. Denegeli ve düzenli beslenmeyi ihmal eden balıklar bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilir. İş dünyasında yöneticiler ile küçük gerilimler yaşayabilirler. Hedef belirleme ve hedefe yönelme konusunda bugün yetersiz kalabilirler. Balıklar bugün çok konuşup hata yapabilir. Sağlıklarına dikkat edip hedeflerine yoğunlaşmaları tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün mutlu, huzurlu ve sakin bir gün geçirebilir. Çevrelerinde meydana gelen olumsuzlukları pozitif havaya dönüştürebilirler. Problem çözme yeteneği ile sakin tavırları çevrelerine pozitif enerji saçabilir. Para odaklı işlerde kolay başarı elde edebilirler. Maddi konularda çok önemli hamleler atabilirler. Dengeli ve düzenli para harcama politikası ile küçük birikimler elde edebilirler.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün yüksek adalet duygusunun etkisinde kalıp olaylara aşırı tepki verebilirler. Küçük sorunları kafaya takıp kendi kendilerini sinir ve stres durumlarına sokabilirler. İkili ilişkilerde politik olamayan teraziler bugün önemli açıklar verebilirler. Bugün bütün oklar terazilere yönelebilir. Bazı konularda çevrenin desteğine ihtiyaç duyabilirler. Duygularına hakim olup tepkilerini kontrol altına almaları tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün geleceğe yönelik büyük kaygılar besleyebilir. Parasal konularda ölçü ve dengeyi bozan ikizler ay sonuna ödeme sıkıntısı çekebilir. Kemer sıkmak zorunda kalan ikizler çevrelerinde cimri olarak algılanabilir. Küçük hesaplar yapmaları çevreleri tarafından hoş karşılanmayabilir. Sevdikleri ile parasal konularda tartışmalar yapabilir. İkizler bugün huzur arayabilir.

7- YAY BURCU :
Yayların bugün ayakları yere sağlam basabilir. Parasal yönden çok iyi durumda olan yaylar hayatlarını kolaylaştıracak adımlar atabilir. Maddi konularda çevresindeki insanlara destek olup olumlu izlenimler uyandırabilirler. Enerjilerini doğru yerde doğru miktarda kullanan yaylae önemli işlere imza atabilir. Ciddi iş ve proje teklifleri ile karşılaşabilir. Günün sonunda küçük süprizlerle karşılaşabilirler.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün küçük bir iş gezisine çıkabilir. Bu gezide yeni insanlarla tanışıp sosyal çevrelerini genişletebilir. Doğayı seven boğalar bugün iş gezisinde pozitif enerji depolayabilir. Heyecan, haz duyma, rahatlama gibi duyguları bugün hep birlikte yaşayabilir. Gözüpek ve cesur adımlarla ciddi projelere imza atabilirler. Önemli kararlar alma aşamasına gelip çevrelerinin desteğini alabilirler. Planlı olma ve organize çalışma alışkanlığı ile sonuca kısa sürede ulaşabilirler.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün alıngan ve kırılgan bir yapıda olabilirler. Çevresindeki insanları yanlış anlayıp bugün kendilerini toplumdan soyutlayabilir. Aslanlar bugün çekilmez birisi olabilir. Çevresine negatif enerji saçan aslanlar bugün olumsuz deneyimler yaşayabilir. Ellerini attıkları dal kuruyabilir. Verimsiz bir gün geçirebilir. Başarı elde etmeye ilişkin inanclarını kaybedebilirler. İçinde bulundukları kötü havadan bir an önce kurtulmaları tavsiye edilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün önemli işlere ve başarılara imza atabilirler. Ciddi projelere imza atıp maddi kazançlar elde edebilirler. Yeni projeler ve iş teklifleri ile karşılaşan akrepler karar verme ve seçim konusunda ikilem yaşayabilirler. Bazı kararlar alıp bu kararların pişmanlığını erken yaşayabilirler. Aşk hayatında bugün istediklerini elde edebilirler. Sevdiklerinin kalbini kazanıp geleceğe dönük adımlar atabilirler.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün kötü haber alabilir. Kötü haberler yengeçlere derin acılar yaşatabilir. Hayal kırıklığı yaşayıp kendilerini yalnız ve çaresiz hissedebilirler. Bugün değerlerinden taviz vermek zorunda kalabilirler. İstemedikleri şeyleri yapmak zorunda kalabilirler. Yengeçler bugün iş dünyasında ve parasal anlamda dengeyi bozabilir. Beklenmedik parasal çıkışlar gerçekleşebilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün alacak verecek konuları ile iyice gerilebilir. Uzun zaman önce verdikleri bir borcun tahsilinde zorluk çekebilirler. Bütün iyi niyetlerini bugün kaybedebilirler. Hayata bakış açıları değişebilir. Duygusal çöküntüye girebilirler. Duygularına karşılık bulamayan oğlaklar bugün zor ve sıkıntılı bir gün geçirebilir. Romantik ve sakin olmaları gereken bir gün geçirebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz