Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (24 Nisan 2018 Salı )

Günlük Burç Yorumları (24 Nisan 2018 Salı )

-

1- Koç Burcu
Koç burçlarını bugün çok yoğun bir gün bekliyor. İş dünyasında hareketli bir gün geçiren koçlar günün sonunda bazı davetlere katılabilir. Zamanı etkili ve verimli kullanan koçlar bugün kısa sürede önemli işlere imza atabilir. Geleceğini dair önemli planların temelini bugün atabilir. Günü iyi değerlendirip enerjilerini dengeli kullanmaları tavsiye edilir.

2- Kova Burcu
Kova burçları bugün sevdiklerini bazı konularda kırabilir. Hayır demeyi başaramayan ve sürekli bu konuda pişmanlık yaşayan kovalar bugün duygusal konuda net ve kararlı bir tavır sergileyebilir. Maddi konularda zor ve sıkıntılı bir sürece giriş yapabilir. Tasarruf önlemleri almak zorunda kalabilir. Sevdiklerine daha hassas davranıp maddi konularda ölçüyü elden bırakmamaları tavsiye edilir.

3- Balık Burcu
Balık burçları bugün verimsiz bir gün geçirebilir. İsteksiz vs solgun görüntüleri iş dünyasına negatif enerjiler saçabilir. Bazı işleri tamamlama konusunda sıkıntı çekebilir. İşleri ertelemek zorunda kalabilir. İsteksiz tavırları ile bugün göze çarpabilir. Bazı davetler alsa da bu davetlere katılmak istemeyebilir. Balıklar bir an önce kendini toparlaması gerekir. Aksi taktirde bazı fırsatları kaçırabilir.

4- Başak Burcu
Başak burçları bugün küçük bir yolculuk yapabilir. Bu yolculuk daha çok iş temelli olabilir. Önemli fırsatlar elde edebilir. İş dünyasında yükselme ve terfi yaşayabilir. Çalışkan ve ne yaptığını bilen başaklar iş dünyasında bugün istdiklerini elde edebilirler. İşlere dalıp sevdiklerini ihmal edebilirler. Günü iyi değerlendirip sevdiklerini ihmal etmeme konusunda daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu
Terazi burçları bugün güzel haberler alabilir. Maddi sıkıntıları geride bırakan teraziler yaz için tatil planı yapabilir. Sevdiklerini mutlu etmeyi kolay başaran terazilee bugün bazı süprizler yapabilir. Duyguları netlik kazanan teraziler aşk hayatında önemli kararlar alabilir. Olumlu yaklaşımlarla çevrenin taktirini kazanan teraziler günün sonunda yorgun düşebilir. Günün tadını çıkarıp maddi konularda rahatlığa kapılıp ölçüyü elden bırakmamaları tavsiye edilir.

6- İkizler Burcu
İkizler burçları sevdiklerini üzmemek için bir takım yalanlar söylemek zorunda kalabilir. İkizler bugün vicdan azabı çekebilir. Bazı eylemlerin pişmanlığını derinden yaşayabilir. Bazı hatalar yapabilir. Hatalarını düzeltmek için uygun ortam arayabilir. Net olma konusunda sıkıntı çekip bugün yanlış anlaşılabilirler. Duygusal konularda hassas olmayı bırakıp daha mantıklı olmaları tavsiye edilir.

7- Yay Burcu
Yay burçları bugün büyük haksızlığa uğrayabilir. Bu durum yayları stresli ve gergin bir psikolojiye sürükleyebilir. Yaylar hakkını ararken yanlış yolları tercih edebilir. Haklarını yanlış yerde yanlış yöntemlerle arayabilir. Haklı iken haksız duruma düşebilirler. Kendi başına hareket etmenin faturasını bugün ağır biçimde ödeyebilir. Bugün sakin olmaları ve sevdiklerine fikir danışmaları tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu
Boğa burçları bugün dikkatini yogunlaştırma konusunda zorluk yaşayabilir. Bazı işleri iki defa yapmak zorunda kalabilir. İşleri yetiştirme konusunda bugün yetersiz kalabilir. Bazı işleri ertelemek zorunda kalabilir. Zamanı etkili kullanamayan boğalar bugün bazı firsatları kaçırabilir. İş dünyasında olumsuz tepkiler alabilirler. Bir an önce kendilerini toparlayıp işleri yoluna koymaları tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu
Aslan burçları bugün önemli kararlar alabilir. Bu kararlar aslanların geleceğini etkileyebilir. Bugün hayata bakış açıları değişebilir. Beklentileri karşılanmayan aslanlar bugün acıma duygularını kaybedebilir. Bazı dostlarına tepkiler verip gemileri yakabilir. Vefa konusunda bugün büyük vefasızlık örneği yaşayabilir. Günü yalnız geçirmek zorunda kalabilir. Aslanlar içinde bulundukları bu melankonik durumdan bir an önce kurtulması gerekir.

10- Akrep Burcu
Akrep burçları bugün intikam peşine düşebilir. Hırsları ve öfkeleri bugün akreplere büyük hatalar yaptırabilir. Sakin olma konusunda bugün zorlayabilirler. Affeme yeteneği gelişmemiş olan akrepler bugün intikam alma fırsatı elde edebilir. Kırıcı olabilir sevdiklerini üzebilirler. Duygularını kontrol edip daha mantıklı hareket etmeleri tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu
Yengeç burçları bugün sevdiklerini mutlu edebilir. Uzun zamandır sevdiklerini ihmal ettiğini fark eden yengeçler bugün küçük süprizler ve jestlerle sevdiklerinin kalbini kazanabilir. İnsanları mutlu etme konusunda becerikli olan yengeçler bugün çevrelerine pozitif enerji yayabilir. Önemli fırsatlar elde edebilir. İş aşk ve para hayatı mükemmel bir seyir kazanabilir. Günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

12- Oğlak Burcu
Oğlak burçları bugün takıntılı bir halde sevdiklerini üzebilir. Her şeyi kafaya takan ve büyüten oğlaklar bugün çevrelerine negatif enerji saçabilir. İş dünyasında sürekli şikayet etmeleri sorun yaratabilir. Verimsiz bir gün geçirebilir. Karamsar ve ümitsiz bir yapıyla işleri başarma konusunda zorlanabilir. Bugün oğlaklar istenmeyen adam ilan edilebilir. Üzerindeki bu olumsuz durumdan bir an önce kurtulmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz