Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (23 Nisan 2018 Pazartesi)

Günlük Burç Yorumları (23 Nisan 2018 Pazartesi)

-

1- Koç Burcu
Koç burçları bugün önemli sorunlarla uğraşabilir. Hayatlarında büyük engel teşkil eden gelişip ilerlemesine engel olan büyük bir engeli aşabilir. İş dünyasında önemli başarılara imza atabilir. Zamanı etkili ve verimli kullanan koçlar bugün kısa sürede bir çok iş yapabilir. Kararlı ve azimli olup böylesine verimli bir günü iyi değerlendirmeleri tavsiye edilir.

2- Kova Burcu
Kova burçları bugün kıskançlık duygusuna kapılıp sevdiklerini üzebilirler. Kıskançlık bugün kovaların gözünü kör edebilir. Kıskaçlık adı altında sevdiklerinin özgürlüklerine müdahale edebilir. Stresli ve gergin bir gün geçirebilirler. Bazı işleri bitirmekte zorlanabilir. Fırsatları değerlendirme noktasınds kısır bir gün geçirebilir. Duygularını kontrol edip daha sakin olmaları tavsiye edilir.

3- Balık Burcu
Balık burçları bugün maddi anlamda gerilebilir. Bazı iş firsatlarını kaçırabilir. Bazı önemsiz işler balıklara zaman kaybettirebilir. Balıklar bugün yoğun tempoda çalışabilir. İş arkadaşları ile küçük planlar yapabilir. Çok önemli bir davet alabilir. Sosyal anlamda çok yoğun bir hafta yaşayabilir. Hatalarını telafi etme ve sevdikledinin kalbini kazanma noktasında önemli firsatlar elde edebilir. Zamanı etkili ve verimli kullanıp gereksiz işlerden uzak durmaları tavsiye edilir.

4- Başak Burcu
Başak burçları bugün enerji dolu bir gün geçirebilir. Çalışkan ve işbitirici özellikleri ile iş dünyasında çok önemli görevleri yerine getirebilir. İşlerini erken bitirip gün sonuna güzel planlar yapabilir. Sevdiklerine zaman ayıran başaklar bugün maddi anlamda biraz açılıp sınırlarını zorlayabilir. Maddi konularda dengeyi elde tutup günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu
Terazi burçları bugün gergin ve stresli olabilir. Kıyaslanmak terazi burçlarını bugün fena halde üzebilir. Duygu ve düşüncelerini ifade ederken zorlanabilir. İş dünyasında verimsiz bir gün geçirebilirler. Gerginlik ve stres sevdiklerine olumsuz yansıyabilir. Yanlışlar yapıp bu yanlışlardan derin üzüntü duyabilirler. Sakin olmaları sorunları sevdiklerine yansıtmamaları tavsiye edilir.

6- İkizler Burcu
İkizler burçları bugün büyük heyecan yaşayabilir. İş dünyasında elde ettiği fırsatlar ikizlere pozitif duygular yükleyebilir. Ekonomik sorunlarını çözen ikizler hayata daha emin adımlarla yürüyebilir. Geleceğe dair önemli planlar ve harcamalar yapabilir. Aşk, iş ve sosyal yaşam açısından çok verimli bir gün geçirebilir. Günün tadını çıkarıp harcamalarına dikkat etmeleri tavsiye edilir.

7- Yay Burcu
Yay burçları bugün çevrelerinden taktir ve beğeni kazanabilir. Yardımsever ve yumuşak huyu ile insanların kalbini kolay fethedebilirler. Samimi ilişkiler ve dostluklar kurabilirler. Sosyal yaşamları çok hareketli geçen yaylar bugün önemli fırsatlar elde edebilir. Yeni iş teklifler alabilir. Enerjilerini bugün kısa sürede bitirip günün sonunda yorgun ve bitkin düşebilirler.

8- Boğa Burcu
Boğa burçları bugün önemli seçimler yapmak zorunda kalabilir. Bu seçimleri hızlı bir şekilde yapıp sonunda pişmanlıklar yaşayabilir. Seçimleri yüzünden bazı yakın dostlarını üzebilirler. İş yerinde pozisyon ve konumları değişebilir. Boğalar bugün derin üzüntü yaşayabilir. İçine kapanmak ve yalnız kalmak isteyebilir. Karar alma aşamasında daha sakin olup acele etmemeleri tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu
Aslan burçları bugün bazı inançlarını kaybedebilirler. Dostlarına ve hayata bakış açıları değişebilir. Bazı dostlarını defterden silmek zorunda kalabilir. Beklenmedik gelişmeler aslan burçlarını hayal kırıklığına uğratabilir. Beklentileri karşılanmayan aslanlar bugün gergin ve stresli olabilir. Sevdiklerini bugün kırabilir. Duygularına hakim olup sakinleşmeleri tavsiye edilir.

10- Akrep Burcu
Akrep burçları bugün sorumsuz davranışlar sergileyebilir. Bu yüzden sevdikledi ile araları açılabilir. Erteleme ve yarım bırakma özellikleri iş dünyasında sorunlar yaratabilir. Bazı işler iptal olabilir. Bugün akrepler maddi ve manevi anlamda büyük zarar görebilir. Verimsiz bir gün geçirebilirler. İş dünyasında biraz daha dikkatli olup işlerine daha sıkı sarılmaları tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu
Yengeç burçları bugün büyük bir kıskaca düşebilir. Uyanık ve gözü açık yengeçler bugün kendisine kurulan tuzakları anlayıp uzak durabilir. İnsanlara çabuk güvenen ve kolay kaynaşan yengeçler bugün hayata bakış açılarını değiştirebilir. Aşk yaşamında yeni bir döneme giriş yapabilir. Duygular bugün netlik kazanabilir. İnsanlara kolay güvenip sırlarını verme konusunda daha hassas davranmaları tavsiye edilir.

12- Oğlak Burcu
Oğlak burçları bugün keyfi harcamalar yapıp maddi durumlarını zora sokabilir. İş dünyasında yeni iş teklifleri alabilir. Sevdiklerini ihmal etmiş olan oğlaklar bugün bunu telafi edebilir. Sevdikleri ile hoş vakit geçirip sürprizlerle onların kalbini bir daha kazanabilir. Aktif ve enerji dolu bir gün geçirebilir. Sosyal yaşamdaki hareketlilik oğlaklara yeni fırsat kapıları açabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz