Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (23 Mayıs 2018 Çarşamba )

Günlük Burç Yorumları (23 Mayıs 2018 Çarşamba )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün hareketli bir gün geçirebilir. İş dünyasında yoğun bir gün geçiren koçlar çok yorulup bitkin düşebilir. Çevresindeki insanlara yardım etmeyi çok seven koçlar bugün yardımsever özellikleri ile çevrenin taktir ve onayını alabilir. Bugün güzel gelişmeler yaşanabilir. Güzel haberler koçlara pozitif enerji aşılayabilir. Hayata bakış açıları bugün değişebilir. Ciddi atılımların temelini bugün atabilirler.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün adım adım hedeflerine ulaşabilir. Planlı olma, organize çalışma ve değerlerinden ödün vermeyen koçlar hedeflerine kolay ulaşabilir. Çok önemli başarılara imza atıp iş yerinde iyi bir imaj yakalayabilir. Maddi açıdan iyi durumda olan ve dengeli bir para politikası yürüten kovalar bu sıralar ciddi yatırımlar yapabilirler. Sevdiklerini ihmal eden kovalar bugünü sevdiklerine ayırabilirler.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün hızlı düşünüp doğru karar vermeleri gerekebilir. Kararlarında sürekli pişmanlıklar yaşayan balıklar bugün ikilemde kalıp hatalı karalara imza atabilirler. Düşünceleri ile ön plana çıkmak isteyen balıklar bugün kendilerini ispat etmek için fırsatlar elde edebilirler. Sosyal yaşamda güçlü kimlik yapısına sahip kişilerle tanışabilirler. Günün sonunda eğlenceli vakitler geçirip rahatlayabilirler.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün fikirleri ile iş dünyasında öne çıkıp iş veren kişilerin dikkatini çekebilir. İş dünyasında yükselmek için önemli fırsatlar elde edebilir. Maddi açıdan gelir arttırmak için yeni arayışlara giren başaklar bu çabaları bugün sonuçsuz kalabilir. Bazı gelişmeler başaklara bugün masraf çıkarabilir. Yeme ve lüks yaşam tutkusu başakların ekonomisini bozabilir. Ölçülü harcama konusunda bugün sıkıntılar yaşayabilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün gelir gider dengesini bozacak girişimlerde bulunabilirler. Ölçüsüz davranıp maddi anlamda kendilerini zor duruma sokabilirler. Sevgilileri ile küçük tartışmalar yaşayan burçlar gün sonuna küs ve dargın girebililer. Alttan alma huyu gelişmemiş olan teraziler bugün küçük sorunları dev haline getirebilirler. Anlayış ve hoşgörü yeteneklerini kaybeden teraziler günün sonunda yalnız kalabilirler.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün aşk dünyasında önemli gelişmeler yaşayabilir. Geleceğe dönük uzun vadeli planlar yapabilirler. Maddi ve manevi anlamda bugün kendilerine çekidüzen verebilirler. Birikim yapmayı beceremeyen ikizler bugün bazı yatırımlar yapmak için girişimde bulunabilirler. Bugün vakitlerini parasal işlere ayıran ikizler sosyal yaşamda durgun bir gün geçirebilirler.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün küçük bir kaçamak yapıp günün sonunda eğlenceli vakitler geçirebilirler. İş dünyasının yoğunluğu yayları bugün boğabilir. Bugün bazı sorumluluklar yaylara ağır gelebilir. Yaylar bugün duygusal olarak hassas bir gün geçirebilir. Geçmişe dönük bazı özlemler yaşayabilir. Kendilerini ifade etmekte zorlanab yaylar bugün gergin ve stresli olabilirler. Romantik olmak için önemli firsatlar elde edebilirler.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün bencil ve egosit tavırlar sergileyip insanların tepkisini çekebilir. Bazı konularda hassas ve duyarlı olmaları gerekebilir. Sevdiklerini bazı konularda üzebilirler. Tepesi atan ve sakinliklerini kaybeden boğa burçları bugün büyük hatalar yapabilir. Dikkatlerini uzun süre işe veremeyen boğalar bugün verimsiz bir gün geçirebilir. Sakin olmaları, duygularına hakim olup mantıklı hareket etmeleri tavsiye edilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün hatalarından büyük dersler çıkartıp hayata bakış açılarını değiştirebilir. Aslanlar bugün ciddi atılımlar yapabilir. Parasal yönden ciddi kazançlar elde edebilirler. Ciddi iş teklifleri ile karşılaşabilirler. Aşk hayatında bugün önemli kararlar alabilirler. Bu kararlarla sevdiklerini üzebilirler. Duyguları ifade etmekte zorlanan aslanlar yanlış anlaşılabilirler. Bugün harcamalara dikkat etmeleri gerekir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün ılımlı ve yumuşak uslüp ile sevdiklerinin kalbini keşfedebilirler. Aşk dünyasında istdiklerini elde edebilirler. Sevdiklerinin fikirlerini alıp iş yapmaları bugün aşk dünyasında olumlu havalar estirebilir. Değer verip değer görecekleri bir gün olabilir. Gelir ve gider dengesini bozan akrepler bugün parasal konularda radikal kararlar alabilirler. Kemer sıkan akrepler bugün bazı harcamaları erteleyebilirler.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün huzur bulmak adına küçük seyahate çıkabilirler. Yengeçler bugün bütün olumsuz duygulardan kurtulabilirler. Bugün hayatlarına heyecan ve macera katacak girişimlerde bulunabilirler. Yengeçler bugün sağlık sorunları yaşayabilir. Mide ve bağırsak problemleri yaşayabilir. Karar verme konusunda zorlanan yengeçler bugün önemli fırsatları tepebilirler.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün sağ duyularını kaybedip yanlış kararlar alabilirler. Bağımsızlık duygusu engellenen oğlaklar bugün hırçın olabilir. Yeni iş fikirleri oğlaklara bugün yeni masraflar çıkarabilir. Finansal anlamda bazı kayıplar yaşayabilir. Sahiplenme duygusu gelişmiş olan oğlaklar bugün bu özellikleri ile sevdiklerini mutlu edebilir. Sevdiklerini bugün bazı kişilerden kıskanabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz