Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (23 Haziran 2018)

Günlük Burç Yorumları (23 Haziran 2018)

-

KOÇ:

Koç burçları bugün durgun ve sakin bir gün geçirebilir. Haftanın yorgunluğunu üzerinden atmak için dinlenmeyi tercih edebilir. Bir çok aktiviteyi bugün iptal edebilirler. Maddi sıkıntıları devam eden koçlar bugün parasal sorunları çözüme kavuşturabilir. Aşk hayatında aradığı mutluluğu ve huzura bugün kavuşabilirler. Sevdiklerini mutlu etmek için fırsat kollayan koçlar bugün bunu başarabilirler.

 

KOVA:

Kova burçları bugün önemli sağlık sorunları ile uğraşabilirler. Yoğun yaşam temposu ve vaktin yeterli olmaması kovaların sağlığını ihmal etmesine neden olabilir. Şiddetli ağrı ve sızılar bugün kovaların iş dünyasında verimini düşürebilir. Odaklanma ve adapte olma konusunda zorlanan kovalar bugün bazı işleri ertelemek zorunda kalabilir. Kovalar bugün iş dünyasında çevresine negatif enerji saçabilirler.

 

BALIK:

Balık burçları bugün aşk hayatında havlu atabilir. Şiddetli bir tartışmanın ardından gemileri yakabilirler. Sevdiklerini derinden üzebilirler. Anlayış ve hoşgörülerini kaybeden balıklar bugün sevdiklerinden uzaklaşabilirler. Maddi sıkıntı çeken balıklar bu sorunu aşabilmek için sevmediği işlere girişebilirler. Harcama yaparken ölçüyü kaçıran bakıklar alışverişe liste ile giderek bu sorunu çözebilirler.

 

BAŞAK:

Başak burçları bugün yeni iş projelerinde aktif rol oynayabilir. İş dünyasında süpriz gelişmeler başaklara maddi kazanç ve iş yerinde önemli pozisyon kazandırabilir. Titiz ve detaycı başaklar bugün bu özellikleri ile önemli sorunların çözümünde aktif rol oynayabilir. Dağınık olmaları evde ve iş yerinde sorunlar çıkarabilir. Aşk hayatında hareketli bir gün geçirebilir. Önemli davetlerde yer alabilirler.

 

TERAZİ:

Terazi burçları bugün sevdiklerinin zor anında onların yanında yer alarak sevdiklerinin taktirini kazanabilirler. Maddi durumu düzelen teraziler comertlik ve yardımseverlik örneği sergileyerek çevresine pozitif enerji saçabilirler. Teraziler bugün çok sevilebilir. Aşk ve mutluluk bugün terazilerin yanından hiç ayrılmayabilir. Değişime açık teraziler bugün radikal kararlar alabilirler.

 

İKİZLER:

İkizler burcu bugün büyük bir haksızlığa uğrayabilir. Haksızlığı kabullenemeyen ikizler bugün öfke patlaması yaşayabilir. Hakkını ararken sert ve anlayışsız olan ikizler çevrelerine negatif enerji saçabilir. Bazı aksikikler ve terslikler ikizleri masrafa sokabilir. Yeni kaynak arayışına giren ikizler bugün maddi kaynak elde edebilir. Maddi sorunlarına geçici olarak çözüm bulabilirler.

 

YAY:

Yay burçları bugün hayatın rutin ve sıkıcı temposundan sıkılabilir. Farklı şeyler yapmak için küçük planlar yapabilir. Sosyal çevrelerini değiştirebilir. Çevresinde negatif enerji saçan ve tukenmişlik sendroumu yaşayan kişilerden uzaklaşabilirler. Bazı dostlarından yardım talebinde bulunabilir. Taleplerine karşılık bulamayan yaylar bugün küçük bir hayal kırıklığı yaşayabilir.

 

BOĞA:

Boğa burçları bugün üzücü haber alabilirler. Bu üzücü haber boğaları derinden etkileyebilir. Boğalar bugün duygusal açıdan güçsüz olabilir. Duygularını kontrol etmekte zorlanabilir. Olaylara aşırı tepki gösterebilir. Kendini ifade edemeyen boğalar tutarsız ve dengesiz hareketler sergileyip yanlış anlaşılabilir. Boğalar bir an önce kendini toplaması gerekir.

 

ASLAN:

Aslan burçları bugün sosyal yaşamdan kopabilir. Hoş olmayan durumlarla karşılaşabilir. Tepkilerinde ölçü ve dengeyi aşabilirler. Bir takım yanlışlar yapıp çevrenin tepkisini alabilirler. Dikkatsiz aslanlar bugün bir takım sakarlıklar yapabilir. Küçük kazalar yapıp ekonomik olarak kendilerine masraf çıkarabilir. İşlere adapte olamayan aslanlar bugün son derece verimsiz bir gün geçirebilir.

 

AKREP:

Akrep burçları bugün tuttuğunu koparan özellikleri ile önemli iş teklifleri alabilirler. Azimli ve üretken akrepler bugün kısa sürede bir çok sorunun çözümünde aktif rol oynayabilir. Akrepler bugün ödemeleri yetiştirmek adına dostlarından borç para isteyebilir. Maddi olarak gerilen akrepler çevreden yeterince destek alamayınca derin üzüntüler yaşayabilir. Bazı dostları ile arası açılabilir.

 

YENGEÇ:

Yengeç burçları bugün sevdiklerini kızdırabilir. Önemli kararlar alırken tek başına hareket etmeleri sevdiklerini derinden üzebilir. Karar verme aşamasında hızlı hareket eden yengeçler yanlış kararlar verip derin pişmanlıklar yaşayabilir. Ekonomik olarak iyi durumda olan yengeçler tüm birikimlerini bir iş için kullanabilir. Maddi anlamda zor ve sıkıntılı bir gün geçirebilirler.

 

OĞLAK:

Oğlak burçları bugün mutlu ve huzurlu bir gün geçirebilirler. Sevdikleri tarafından hoş süprizler karşılaşabilirler. Ekonomik olarak zor durumda olan oğlaklar iş kurmak için biraz daha borçlanabilir. Ayakları yere sağlam basan oğlaklar bugün bir takım aksilikler ile karşılaşabilir. Olumsuzluklar bugün oğlakların moralini bozabilir. Günün sonunda önemli bir teklif alabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz