Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları ( 22 Nisan 2018 Pazar )

Günlük Burç Yorumları ( 22 Nisan 2018 Pazar )

-

1- Koç Burcu
Koç burçları bugün güzel planlar kurup bu planları başarı ile uygulayabilir. Bugün istediklerini elde etme adına çok önemli bir gün olabilir. Tutuklarını koparan özellikleri ile çok önemli başarılara imza atıp dikkatleri üzerine toplayabilir. İş dünyasında çok önemli firsatlar elde edebilirler. Günü iyi değerlendirip günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

2- Kova Burcu
Kova burçları bugün beklentilerini yükseltip sonunda hayal kırıklığı yaşayabilir. İnsanlara aşırı anlam yükleyen kovaların bugün beklentileri karşılanmayabilir. Bazı iş projeleri iptal olabilir. Maddi konularda sıkıntı çekebilir. Ödemeleri yapmak adına eşinden dostundan borç para isteyebilir. Beklentileri yükseltmeden elindeki ile yetinerek yaşamaları tavsiye edilir.

3- Balık Burcu
Balık burçları bugün olumsuz hava şartları yüzünden zor anlar yaşayabilir. Tüm planları alt üst olabilir. Önemli davetler iptal olabilir. Çok önemli fırsatlar kaçabilir. Balıklar bugün zamanı verimli ve etkili kullanma konusunda sıkıntı çekebilir. Gün verimsiz ve tatsız bitebilir. Bazı işleri ertelemek zorunda kalabilir. Fırsatları değerlendirme konusunda daha hassas olmaları ve zamanı etkili ve verimli kullanabilmek için plan yapmaları tavsiye edilir.

4- Başak Burcu
Başak burçları bugün derin özlem duygusu çekebilir. Uzun zamandır görmedikleri bir sevdiğine özlem duyabilirler. Bugün küçük tatil planı yapıp bu özlem duygusuna son verecek hamleler yapabilirler. Duygusal başaklar bugün romantik halleri ile sevdiklerinin bir kere daha taktir ve sevdiğini kazanabilir. Sevdiklerine küçük süprizler yapıp onları mutlu edebilirler. Duygularını kontrol edip günün tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

5- Terazi Burcu
Terazi burçları bugün ölçüsüz ve dengesiz bir gün geçirebilir. Maddi konuda ve aşk hayatında dengeler bozulabilir. Gelir ve gider dengesizliği terazileri ekonomik sıkıntıya sokabilir. Tutarsız davranışlar sergilpeyip sevdiklerinin tepkisini alabilir. Olaylara aşırı tepki verip kalp kırabilir. Teraziler için gün çok sıkıntılı geçebilir. Ne olursa olsun ölçüyü elden bırakmadan daha hassas yaşamaları tavsiye edilir.

6- İkizler Burcu
İkizler burçları bugün süprizlerle sevdiklerini mutlu edebilir. Duygusal açıdan bugün bütün açlığını giderebilir. İkizleri heyecanlandıran gelişmeler yaşanabilir. Duygusal olarak son derece verimli bir gün olup istediklerini elde edebilirler. Duygusal olup gerçeklikten uzaklaşabilirler. Aşk hayatına bugün şekil verebilirler. Uzun vadeli planlar yapabilirler. Duyguları ifade ederken daha mantıklı ve sağ duyulu olmaları tavsiye edilir.

7- Yay Burcu
Yay burçları bugün inatçı ve aksi olabilir. Sevdikleri ile fikir ayrılığına düşebilir. Duygu ve düşüncelerini ifade ederken tahammülsüz olup sevdiklerini kırabilir. İkna etme konusunda bugün yetersizlik yaşayabilir. Bugün yaylar yanlış anlaşılabilir. Kendilerini ifade etme güçlüğü yaşayabilir. Sevdiklerini kırmamak adına olaylara daha hoşgörülü yaklaşmaları ve sakin olmaları tavsiye edilir.

8- Boğa Burcu
Boğa burçları bugün maddi ve manevi anlamda altın çağını yaşayabilir. Sevgilerine bugün karşılık bulabilir. İş dünyasında çok önemli iş teklifi alabilir. Bugün çok önemli başarılara imza atabilirler. Ekonomik sıkıntılar bugün sona erebilir. Bugün enerjilerini sonuna kadar kullanıp günün sonunda yorgun ve bitkin olabilirler. Günü iyi değerlendirip enerjilerini dengeli kullanmaları tavsiye edilir.

9- Aslan Burcu
Aslan burçları bugün aile bireyleri ile hoş olmayan tartışmalar yaşayabilir. Yalnız kalmaya ve sakinleşmeye ihtiyacı olabilir. İş dünyasında verimsiz ve kısır bir gün geçirebilir. İsteksiz çalışmaları göze batabilir. Hayata bakış açıları değişebilir. İş çıkışı çok önemli davetler alsa da bu davetlere katılmak istemeyebilir. Üzerindeki bu negatif havadan bir an önce kurtulmaya çalışmaları tavsiye edilir.

10- Akrep Burcu
Akrep burçları bugün ciddi sağlık sorunları ile uğraşabilirler. Aşırı kilo sorunu çeken akrepler bu durumdan kurtulmak adına sindirim sistemlerini bozabilir. Sağlık sorunları akreplerin iş planlarını bozabilir. Bugün yorgun ve halsiz olabilirler. Verimsiz ve isteksiz çalışmaları dikkat çekebilir. Sağlıklı bir yapıya kavuşmak ve kendilerine gelmeleri adına istirahat edip enerji toplamaları tavsiye edilir.

11- Yengeç Burcu
Yengeç burçları bugün beklentileri karşılama adına yetersizlik yaşayabilir. Üzerine aldıkları işin sorumlulukları altında ezilebilir. İşler bugün ters gidebilir. Bazı işler aksilik çıkarabilir. İş dünyası bugün yengeçleri aksi ve sabırsız yapabilir. İş yerinden aldıkları bu negatif enerjiyi sevdiklerine yansıtıp onları üzebilirler. Negatif havadan bir an önce kurtulup işleri yoluna koymaları tavsiye edilir.

12- Oğlak Burcu
Oğlak burçları bugün iyimser bir tablo çizerek çevresine pozitif eneeji saçabilir. İşleri bugün açılabilir. Önemli davet ve teklifler alabilir. Maddi açıdan rahat bir döneme geçiş yapabilirler. Küçük tatil ve alışveriş planları yapabilir. Sevdikleri ile bugün hoş vakitler geçirebilir. Aşk hayatları bugün hareketli geçebilir. Oğlaklar bugün her istediğini hayattan alabilir. Sınırları zorlayıp günü çok iyi değerlendirmeleri tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz