Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (22 Mayıs 2018 Salı)

Günlük Burç Yorumları (22 Mayıs 2018 Salı)

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün güne hızlı ve dinamik başlayabilir. İş dünyasında hareketli ve canlı bir gün geçirebilirler. Zor ve sıkıntılı bir günü keskin ve parlak zekaları ile kazasız belasız atlatabilir. Koçlar bugün duygularına kolay hakim olabilirler. Mantıklı koçlar bugün önemli işler başarabilir. Enerjilerini doğru bir şekilde kullanmaları tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün bir takım sağlık sorunları ile uğraşabilirler. Beslenme alışkanlığında bir takım değişikliğe gidebilirler. Bu değişiklikler kovalarda sindirim sorunlarına neden olabilir. Kovalar bugün sevdikleri ile fikir ayrılığına düşebilir. Duygularını ifade etmekte zorlanan kovalar kırıcı olabilirler. Hatalarını kısa sürede fark edebilirler. İkili ilişkilerde daha yumuşak bir tavır sergilemeleri tavsiye edilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün kendilerini kuş gibi özgür hissedebilir. İş dünyasında işlerin kısa sürede bitmesi balıkların boşa çıkmasına neden olabilir. Bu boşlukta kendilerine zaman ayırabilirler. Sosyal yaşamda önemli davetler alabilirler. Bazı toplantılar balıklar için sıkıcı olabilir. İş dünyasında yeni iş teklifleri alabilirler. Zamanı etkili ve verimli kullanan balıklar bugün çok önemli başarılara imza atabilirler.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün önemli haberler alabilirler. Bu haberler başaklara bugün pozitif enerji verebilir. Beklenilen bir gelişme başaklara kazanç ve kar sağlayabilir. Bozuk maddi durumları yeni kaynak arayışları ile olumlu sonuçlanabilir. Bugün bir takım ihtiyaçları karşılamak adına alışverişe çıkabilirler. Alışverişte ölçüyü kaçırıp gereksiz harcamalar yapabilirler. Harcama konusunda daha ölçülü olmaları tavsiye edilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün küçük bir iş gezisine çıkabilir. Bazı işlerde ortaya çıkan pürüzler terazilerin canını sıkabilir. İşleri düzeltmek adına küçük bir geziye çıkabilir. Hesapta olmayan bu gezi terazilerin sosyal yaşantısını olumsuz etkileyebilir. Bazı planlar ve organizasyonlar iptal olabilir. Teraziler bugün aile bireyleri ile küçük münakaşalar yaşayabilir. Sakinliklerini koruyamayan teraziler bugün öfke patlaması yaşayabilirler.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün yeni kaynak arayışına yönelebilirler. Bazı aksilikler ve azalan gelir ikizlerin mali durumunu sıkıntıya sokabilir. Günü ödemeler ve faturalara ayıran ikizler verimsiz bir gün geçirebilir. İş biriktirme huyları yüzünden bugün fazla mesai yapabilirler. Zamanı etkili kullanamayan ikizler bugün gergin ve stresli olabilirler. Dikkatlerini toplamada güçlük çekebilirler. Bir an önce üzerindeki bu olumsuz havadan kurtulmaya çalışmaları tavsiye edilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün kötü sürprizlerle karşılaşabilirler. Beklenmedik bir misafiri ağırlayabilirler. Bu misafir tüm hesapları ve planları alt üst edebilir. Yaylar bugün bazı emrivakilerle karşılaşabilirler. İstemedikleri bir şeyi yapmak zorunda kalabilirler. Duygularını kırıcı sözlerle ifade edip çevrelerinden tepki alabilirler. Yayların sakin olması gereken bir gün olabilir. Sakin ve ılımlı olup kalp kırmamaları tavsiye edilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün sevdiklerinden önemli teklifler alabilirler. Boğalar aşk hayatı hızlı ve hareketli geçebilir. Bugün kendilerini çok mutlu hissedebilirler. İstediklerini elde etme konusunda zorlanmayan boğalar bugün geleceğe dair önemli planlar yapabilir. Yumuşak ve sevcen özellikleri ile sevdiklerinin gönlünde taht kuran boğalar bugün sevdiklerini kolay mutlu edebilerler. Günün tadını çıkarmaya bakın.
9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün sevdikleri tarafından kırılabilir. Aslanların beklentileri bugün karşılanmayabilir. Aslanlar çevrelerinden büyük bir beklenti içine girebilir. Yardım talepleri bugün reddedilebilir. Aslanlar bugün insanlara karşı olan bütün iyi niyetlerini kaybedebilir. Bazı dostlarını defterden silebilir. İnsanlara karşı daha mesafeli olabilir. İnsanlara karşı beklentilerini yüksek tutmamaları ve olayları akışına bırakmaları tavsiye edilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün büyük sevda çekebilir. Duygularını ifade etmekte zorlanan ve aşkı içinde yaşayan akrepler bugün büyük acılar çekebilir. Kıskançlık duygusu akreplerin gözünü kör edebilir. Net olmakta zorlanan akrepler bugün tutarsız ve dengesiz hareketlerle çevrelerinin tepkisini çekebilir. Maddi konularda ölçülü bir döneme giriş yapan akreplere yeni para girişi olabilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına bugün bazı harcamalar yapabilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün hoş olmayan durumlarla karşılaşabilir. Bazı aksilikleri değiştirmek için büyük savaşlar verebilir. Yengeçler bugün yardımsever ve fedakar özellikleri ile çevrelerinin taktini alabilir. Problem çözme ve akıl yürütme yeteneği gelişmiş olan yengeçler bugün bir çok sorunun üstesinden kolayca gelebilirler. Sağlık açısından zor ve sıkıntılı bir döneme girebilirler. Bazı rahatsızlıklar yengeçleri çok üzebilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün güzel iş teklifi ile karşı karşıya kalabilir. Teklifleri değerlendirme konsunda yakın çevrelerinin onayını alma ihtiyacı duyabilirler. Oğlaklar bugün canlı bir sosyal yaşantıya sahip olabilir. Toplantılar, davetler oğlakların başını döndürebilir. Günün sonunda yorgun ve bitkin düşebilir. Sevdiklerini bu ara ihmal edebilerler. Aşk hayatında yeni bir dönem başlayabilir. Bazı defterleri kapatabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz