Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (21 Mayıs 2018 Pazartesi )

Günlük Burç Yorumları (21 Mayıs 2018 Pazartesi )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar haftanın ilk günü hızlı ve hareketli bir gün geçirebilir. Plansız bir yolculuğa çıkabilir. Plansız yolculuk koçların gelir ve gider dengesini bozabilir. Süpriz para çıkısları koçlara ay sonunda ödeme güçlüğü çıkartabilir. İkili ilişkilerde süpriz kararlar alabilir. Partnerlerine hoş süprizler yapıp kalplerini yeniden keşfedebilir. Çevresinde yapılan can sıkıcı konuşmalara kulak tıkayabilirler. Yoğun iş temposu bugün koçları çok yorabilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün rutin iş temposundan sıkılıp yeni arayışlar içine girebilir. Dinamik iş projelerine bugün duyarsız kalabilir. Sosyal yaşamda yeni insanlarla tanışabilir. Tanıştığı kişilerden etkilenebilir. Hayata bakış açılarında radikal ve köklü değişiklikler yapabilir. Kariyerle ilgili yeni planla yapabilirler. Kariyer yaşamında parlak bir gün olabilir. Önemli kararlar alıp bu kararları bugün uygulamaya koyabilirler.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün beslenme alışkanlıklarında yenilikler yapabilir. Aşırı kilolar ile mücadele eden balıklar bugün diyet yapma kararı alabilir. Sindirim sorunları bugün balıkları iş dünyasında pasif hale getirebilir. Kararsız ve tutarsız davranışlar sergileyip sevdiklerinin tepkisini alabilir. Duyguları netlik kazanmayan balıklar bugün bir takım hatalar yapabilir. Ani çıkışlarla sevdiklerini hem üzüp hem de şaşırtabilirler.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün iş yerinde fikirleri büyük değer görebilir. Önemli projelere imza atıp yöneticilerin dikkatini çekebilir. Kariyer yaşamlarında önemli kazanımları bugün elde edebilirler. Uyku düzeni bozulan başaklar bugün yorgun ve bitkin olabilir. Gün sonunda bazı davetleri geri çevirebilirler. Sevdiklerine vakit ayırma konusunda yetersiz kalan başaklar bugün bunun bedelini çok ağır ödeyebilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün iş dünyasında uyumlu kişilikleri ile dikkat çekebilir. Önemli sorunların çözümünde baş kahraman olabilir. Duygularını kontrol etmede güçlük çekebilir. Aşk hayatında aceleci davranmaları yanlış anlaşılmalarına neden olabilir. Ruhu dinlendiren, rahatlatıcı bir ortamda hoş vakit geçirmek için fırsat kollayabilirler. Para girişi terazilerin bozulan ekonomik yapısını düzene sokabilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün uzun süredir bekledikleri bir ödemeyi tahsil edebilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına bir dizi alışveriş yapabilirler. Bugün fatura, kredi, vergi gibi bir takım borç ve sıkıntılarından kurtulabilir. Ani parlama ve çıkışlar ile sevdiklerini bugün kırabilir. İstemeden ağızlarından hoş olmayan sözler çıkabilir. Bugün pişmanlıklar yaşayıp hatalarını düzeltmek için girişimlerde bulunabilirler.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün olumlu gelişmeler yaşayabilir. Hayatlarında yeni süprizler ortaya çıkabilir. Okuma, araştırma ve öğrenme ihtiyaçlarını gidermek için bir takım harcamalar yapabilirler. Hafta başına çok iyi bir giriş yapıp iş dünyasında okumlu havalar estirebilirler. Çok çalışıp enerjilerini kısa sürede bitirebilir. Akşam eve yorgun ve bitkin bir şekilde gelebilirler. Bencil ve egoist olmaları aile bireyleri tarafından sert karşılanabilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün bir takım tartışmalara şahit olabilir. Tartışmalarda geri planda kalıp duruma hakim olmak isteyebilir. Sosyal yaşamda fikirleri çok çabuk değişebilir. Bu hızlı değişimler sosyal çevre tarafından sert karşılanabilir. Değişimlere açık olan boğalar bugün bazı fikirlerini değiştirebilir. Geleceğe yönelik korku ve endişe biriktirmeleri boğaları psikolojik yönden olumsuz etkileyebilir. Hayatında köklü değişimler yapmak isteyebilirler.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün hedef belirleme ve doğru strateji geliştirme konusunda başarılı bir gün geçirebilir. İş dünyasında bazı sorunları sağduyulu olarak kısa sürede aşabilirler. İş dünyasında önemli projelerde önemli görevler alabilirler. Sorumluluk duygusu gelişmiş olan aslanlar bugün büyük başarılara imza atabilirler. Çevrelerinden olumlu tepkiler alan aslanlar bugün kendilerini çok iyi hissedebilir. Sağlıklarını ihmal eden aslanlar bugün bazı rahatsızlıklar çekebilirler.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün merak duygusuna yenilip büyük yanlışlar yapabilir. Merak duygusu ile hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalabilir. Sevdiklerini bazı konularda üzebilirler. Gurulu ve kibirli akrepler bugün özür dilemek yerine sorunları daha da büyütebilir. Çok dikkatli olmaları gereken bir gün geçirebilirler. Hatalarında diretmeleri çevrelerinden olumsuz tepkiler almasına neden olabilir. Sakin olmaları ve hataları düzeltmek için girişimlerde bulunmaları tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün doğayla iç içe olabileceği güzel bir tatil planı yapabilirler. Süpriz iş teklifleri bugün yengeçlerin başını döndürebilir. Maddi konularda gereksiz harcamalar yapan yengeçler sevdikleri ile küçük tartışmalar yaşayabilirler. Uzun zamandır görmedikleri bir yakınlarını görüp özlem giderebilirler. Karlı ve kazançlı bir gün geçirebilirler. Sosyal yaşamda hareketli bir gün geçirebilirler. Gün sonunda çok önemli bir toplantıya katılıp önemli kazançlar elde edebilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün mutlu ve huzurlu hir gün geçirebilir. Güzel haberler ve gelişmeler oğlaklara pozitif bir hava yükleyebilir. Yakın zamanda küçük bir seyahat yapmayı planlayabilirler. Parasal konularda sevdikleri ile fikir ayrılığına düşebilir. Sağlık sorunları bugün oğlaklara zor anlar yaşatabilir. Kendini ifade etme anlamında bugün yetersiz kalabilirler. Stresli iş yaşamından kurtulan oğlaklar sakin tavırları ile dikkat çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz