Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...
Ana Sayfa Moda Günlük Burç Yorumları (21 Haziran 2018 Persembe)

Günlük Burç Yorumları (21 Haziran 2018 Persembe)

-

1- KOÇ BURÇLARI:

SAĞLIK: Koçlar bugün son derece sağlıklı ve dinç bir gün geçirebilir. Enerjilerini doğru biçimde kullanan koçlar bugün kendilerini çok iyi hissedebilir.

EKONOMİ: Ölçüsüz harcama ile kendini maddi anlamda zora sokan koçlar bugün bazı ödemeleri ertelemek zorunda kalabilir.

AŞK: Unutkan koçlar bugün çok önemli ayrıntıları unutup sevdiklerini üzebilirler. Hatalarını düzeltmek için fırsat kollayabilirler.

YAŞAM: Önemli gelişmeler bugün koçların hayatlarını allak bullak edebilir.

 

2- KOVA BURÇLARI:

SAĞLIK: Kovalar bugün sağlık durumu bozulabilir. İş yoğunluğuna dalan ve kendini ihmal eden kovalar günün sonunda halsiz düşebilir.

EKONOMİ: Kovalar bugün süpriz bir para akışı ile karşılaşabilir. Maddi durumlar bugün düzelebilir.

AŞK: Kovalar bugün sevdiklerini mutlu etmek için yoğun çaba sarfedebilir. Hataları bugün telafi edip sevdiklerinin kalbine yerleşebilir.

YAŞAM: Kovalar bugün hayatlarında radikal değişiklikler yapabilirler.

 

3- BALIK BURÇLARI:

SAĞLIK: Aşırı gürültülü ortamda çalışan balıklar bugün işitme sorunu çekebilir. Şiddetli kulak ağrısı balıkların yaşam kalitesini düşürebilir.

EKONOMİ: Balıklar güçlü ekonomik yapıları ile bugün ciddi projeler gercekleştirebilir. Sağlam ve yerinde adımlar atan balıklar bugün kazançlı bir gün geçirebilir.

AŞK: Balıklar bugün sevdikleri ile sorun yaşayabilir. Kapris ve nazları çekemez hale gelen balıklar bugün sevdiklerinden uzaklaşabilirler.

YAŞAM: Balıklar bugün yeni bir mekanda değişik insanlarla tanışıp sosyal çevrelerini genişletebilirler.

 

4- BAŞAK BURÇLARI:

SAĞLIK: Başaklar bugün sevdiklerinin sağlık sorununu çözmek için tüm günü hastane koridorlarında geçirebilir.

EKONOMİ: Bazı fırsatlar bugün başakların kapısını çalabilir. Fırsatları iyi değerlendiremeyen başaklar maddi anlamda zor günler geçirebilir.

AŞK: Başaklar bugün sevdiklerini mutlu etmek için küçük süprizler yapabilir. Kalpleri bugün birlikte atabilir.

YAŞAM: Aile bireylerinin aldığı kararlara uymak zorunda kalan başaklar, değişime ayak uydurmakta zorlanabilir.

 

5- TERAZİ BURÇLARI:

SAĞLIK: Baskı altında yaşayan teraziler bugün stres ve endişe duyguları ile psikolojik bütünlüğü bozulabilir. Kendini rahatlatma tekniklerini kullanmaları gerekebilir.

EKONOMİ: Teraziler ekonomide dengeli yaklaşım ile güçlenebilir. Ödemleri kolay yapabilen teraziler yeni para akışı ile kendine gelebilirler.

AŞK: Teraziler bugün isteksiz tavırları ile sevdiklerini üzebilirler. Sevdiklerini ihmal eden teraziler bugün sevdiklerinden uzaklaşabilirler.

YAŞAM: Radikal kararlar ile hayatlarında ciddi kararlar alan teraziler kararları uyglama aşamasında zorluk çekebilir.

 

6- İKİZLER BURÇLARI:

SAĞLIK: Kahvaltıyı ihmal eden ve sürekli dışarda beslenen ikizler bugün ciddi sindirim sorunu çekebilir. Sağlık sorunu yüzünden son derece verimsiz bir gün geçirebilirler.

EKONOMİ: Tüm gün fatura ve ödemeler ile gecebilir. Alım gücü düşen ikizler bugün bazı ihtiyaçları ertelemek zorunda kalabilir.

AŞK: İkizler bugün aşkı ve sevgiyi derinden yaşayabilir. Duygusal açılımda bulunup olumlu yanıt alabilirler.

YAŞAM: İkizler rutin hayat temposundan kurtulmak için yeni macera arayışına girebilirler.

 

7- YAY BURÇLARI:

SAĞLIK: Yaylar bugün uyku sorunu yaşayabilir. Sinir sistemi bozulan ve stres yaşayan yaylar bugün uyku düzeni bozulabilir.

EKONOMİ: Yaylar bugün ekonomik anlamda yanlış hamleler yapıp günü ciddi maddi kayıplarla kapatabilir.

AŞK: Yaylar bugün aşk hayatında hareketli bir gün geçirebilir. Hassas yaylar bugün bu özellikleri ile sevdiklerini cezb edebilir.

YAŞAM: Engellenen yaylar bugün kabuklarından çıkmak adına hırçın davranışlar sergileyebilir.

 

8- BOĞA BURÇLARI:

SAĞLIK: Boğalar bugün nefes daralması şikayeti çekebilir. Kilosuna dikkat etmeyen ve sigara içen boğalar bugün nefes alıp verirken güçlük çekebilir.

EKONOMİ: Boğalar bugün ciddi bir projeye imza atıp ekonomik kazanç elde edebilir. Ekonomisi düzelen boğalar yeni atılımlar yapabilir.

AŞK: Boğalar bugün fedakarlık örneği sergileyebilir. Fedakar boğalar bugün sevdiklerinin kalbini kazanabilir.

YAŞAM: Boğalar üzücü haberler alabilir. Bu haberler boğaların dengesini bozabilir.

 

9- ASLAN BURÇLARI:

SAĞLIK: Aslanlar bugün eski sağlık durumuna kavuşabilir. Güçlü aslanlar bugün enerjik yapısı ile kısa zamanda bir çok iş yapabilir.

EKONOMİ: Zamanı etkili ve verimli kullanan aslanlar parayı iyi kullanıp güçlü atılımlar yapabilirler.

AŞK: Parasal konular yüzünden sevdikleri ile arası açılabilir. Tasarruflu olmak adına cimrilik yapıp sevdiklerini kendilerinden uzaklaştırabilirler.

YAŞAM: Rutin yaşam aslanlara keyifsiz gün yaşatabilir. İsteksiz bir görünüm sergileyebilirler.

 

10- AKREP BURÇLARI:

SAĞLIK: Akrepler bugün mekan değişikliği yapabilir. Aşırı yük kaldırmak zorunda kalan aslanlar eklem ve kas ağrısı çekebilir.

EKONOMİ: Akrepler bugün iş yeri değiştirebilir. Bu değişiklik akreplerin masraflarını iki kat arttırabilir.

AŞK: Akrepler bugün kıskanç tavırlarla sevdiklerini üzebilirler. Karşı tarafa güvenmediği hissi veren akrepler bugün sevdiklerinden uzaklaşabilir.

YAŞAM: Akrepler bugün yeni değişimler yaşayabilir. Değişimi kabullenme aşamasında güçlük çekebilir.

 

11- YENGEÇ BURÇLARI:

SAĞLIK: Psikolojik olarak çok iyi durumda olan ve sağlığına kavuşan yengeçler bugün bir çok organizasyona katılabilir. Enerjisini hızlı tüketen yengeçler bugün halsiz düşebilir.

EKONOMİ: Aşk hayatı hareketli geçen yengeçler gelecek adına ciddi adımlar atıp tasarruf önlemleri alabilir. Para biriktirmeyi hedefleyen yengeçler harcamalarına sınırlama getirebilir.

AŞK: Yengeçler bugün şeffaf yapıları ile sevdiklerini mutlu edebilir. Karşı tarafa güven veren yengeçler bugün yoğun duygular yaşayabilir.

YAŞAM: Yengeçler rutin bir hayat temposu sürüp ekonomik olarak güçlenmeyi hedefleyebilir.

 

12- OĞLAK BURÇLARI:

SAĞLIK: Keyifli oğlaklar eski sağlık durumuna kavuşabilir. Enerjisini doğru yerde doğru biçimde kullanan oğlaklar bugün zihinde olabilir.

EKONOMİ: Oğlaklar emrivaki durumuna maruz kalıp kontrol dışı para çıkışı gerçekleştirebilir. Parayı kullanmada bugün acemi tavırlar sergileyebilir.

AŞK: Oğlakların aşk hayatında tehlike çanları çalabilir. Sert ve kırıcı tavırlar sergileyen oğlaklar bugün sevdikleri ile bağları koparma noktasına gelebilir.

YAŞAM: Oğlaklar bugün kabuğuna çekilip insanlardan, sosyal yaşamdan uzaklaşabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı buraya yazın

Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...

Eşinizi Anlayın…

Eşinizi Anlamaya Çalışmak Size Kendinizi Anlamanızı Kolaylaştırır. Aşkı, sevgiliniz veya eşiniz hakkında düşünmeniz gereken bazı şeyler. 1 İlk hareketi yapmayı düşünün. 21. yüzyıl, ama genelde...

Seni Yeneceğim ” HAYAT “

Seni Yeneceğim “ HAYAT ” Hayat her zaman bize pembe pamuk şekeri tadında görünmez. Bir sürü inişler, çıkışlarla karşı karşıya kalırız. “Düşmem” der düşeriz, “Şaşmam”...

Sapyoseksüel Bir Kişi İle Çıktığınızı Gösteren 7 İşaret

Sapyoseksüel Bir Sevgiliniz Varsa Zekanız Onaylıdır! Bulunduğunuz kişiyle neden çıktığınızı her zaman tam olarak belirleyemeyebilirsiniz, ancak büyük olasılıkla, diğerlerinin sizi başlangıçta onlara çeken özelliklerine...

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?Erkekler ve kadınlar eşit muamele görmeyi hak ederken, meselenin gerçeği, iki cinsiyet arasında belirli toplumsal farklılıklar olmasıdır. Bu makale size bu temel...