Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (20Haziran 2018 Çarşamba)

Günlük Burç Yorumları (20Haziran 2018 Çarşamba)

-

1- KOÇ BURÇLARI:

SAĞLIK: Sorunları kafaya takan koçlar bu ara psikolojik olarak kendilerini iyi hissetmeyebilir. Takıntılar kocları strese sokabilir.

EKONOMİ: Keyfi harcamalar koçlara maddi anlamda zor anlar yaşatabilir. Lüks harcamalar ay sonuna koçlara ödeme sıkıntısı yaşatabilir.

AŞK: Koçlar bugün sevdiklerini kıskanabilir. Bağlılık ve sadakat bekleyen koçlar bugün hayalkırıklığı yaşayabilir.

YAŞAM: Hayatlarında çok önemli gelişmeler olabilir. Koçlar düzen değişikliğine gidebilir.

 

2- KOVA BURÇLARI:

SAĞLIK: Yeme alışkanlığı bozulan kovalar bugün mide bulantısı çekebilir. Dengesiz ve düzensiz beslenmek kovalarda ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

EKONOMİ: Yeni kaynak arayışları bugün olumlu sonuçlanan kovalar erteledikleri ödemeleri gercekleştirebilir.

AŞK: Kovalar bugün sevdikleri ile ayrılığın esiğine gelebilir. Şiddetli tartışmalar yaşayıp birbirlerinin kalplerini kırabilirler.

YAŞAM: Kovalar bugün hayatlarında radikal değişimler gercekleştirebilir. Hayatlarını renklendirecek etkinliklere katılabilirler.

 

3- BALIK BURÇLARI:

SAĞLIK: Balıklar bugün sağlığına kavuşabilir. Uzun zamandır çetikleri ağrı ve sızılar bugün sona erebilir. Ertelenen sportif etkinliklere bugün katılabilir.

EKONOMİ: Balıklar bugün fatura şoku ile sarsılabilir. Ekonomik olarak zor durumda olan balıklar faturaların kabarık gelmesi ile yeni kaynak arayışına yönelebilirler.

AŞK: Çekici ve karizmatik özellikleri ile sevdiklerini kendine hayran bırakan balıklar bugün sevdikleri ile hoş anlar yaşayabilir.

YAŞAM: Ölüm haberi alan balıklar günün sonunda büyük bir moral çöküşü yaşayabilir.

 

4- BAŞAK BURÇLARI:

SAĞLIK: Çok yorulan ve aşırı enerji kaybeden başaklar bugün halsiz ve bitkin düşebilir. Hafta sonuna ciddi sağlık sorunları ile giriş yapabilirler.

EKONOMİ:Başaklar bugün yeni iş projeleri ile ekonomik durumlarını düzeltebilirler. İş dünyasında yasanan olumlu gelişmeler sosyal yaşama hareketlilik kazandırabilir.

AŞK: Başaklar bugün aşkı ve sevgiyi yoğun boyutta yaşayabilir. Duygusal açılımda bulunup tekliflerine olumlu cevap alabilirler.

YAŞAM: Başaklar rutin yaşam temposundan sıkılıp yeni macera arayışına yönelebilirler.

 

5- TERAZİ BURÇLARI:

SAĞLIK: Uzun süre ekrana bakmak zorunda kalan terazilerin bugün göz sağlığı bozulabilir. Göz sulanması ve göz kuruluğu gibi şikayetleri olabilir.

EKONOMİ:Teraziler bugün tüm birikimlerini değerlendirmek için ciddi bir yatırım yapabilir. Hızlı ve doğru kararlar vererek ciddi kazanç elde edebilirler.

AŞK: Teraziler dağınık ve düzensiz yaşantıları ile sevdiklerini bugün kendinden uzaklaştırabilirler.

YAŞAM: Teraziler bugün macera olsun diye tehlikeli işlere kalkışabilir. Küçük kazalar yapıp sosyal yaşamdan kopabilirler.

 

6- İKİZLER BURÇLARI:

SAĞLIK: Banyo sonrası kurulanma alışkanlığı olmayan ikizler bugün sinüzit ve baş ağrısı ile boğuşabilir.

EKONOMİ: Ekonomisi iyi olan ikizler bugün harcamanın büyük bir bölümünü sağlık sektörüne yapabilir.

AŞK: İkizler bugün gemileri yakıp sevdikleri ile tüm bağları kapatabilirler. Anlaşılmayan ve sevdiklerini anlamayan ikizler üzmemek ve üzülmemek adına ayrılık kararı alabilir.

YAŞAM: İkizler bugün sosyal yaşamdan uzaklaşmak kendi kabuğuna çekilmek isteyebilir.

 

7- YAY BURÇLARI:

SAĞLIK: Uzun süre hareketsiz kalan yaylar kilo sorunu ile uğraşabilir. Dengesiz beslenen ve hareketsiz kalan yaylar bu ara aşırı kilo alabilir.

EKONOMİ: Uzun zamandır tahsil edilemeyen bir alacak bugün tahsil edilebilir. Sıcak para akışı sonrası yaylar bugün alışverişe çıkabilir.

AŞK: Yaylar bugün yanlış anlaşılacak hareketler sergileyebilir. Günün ortasında sevdikleri ile küsüp günün sonunda barışabilirler.

YAŞAM: Yaylar bugün karar değiştirebilir. Bu değişim aile bireyleri ile sorunlar yaşamasına neden olabilir.

 

8- BOĞA BURÇLARI:

SAĞLIK: Boğalar bugün öfke patlaması yaşayıp psikolojik olarak çok yıpranabilirler. Haksızlığa uğrayan boğalar bugün sinirlerine hakim olmakta zorlanabilirler.

EKONOMİ: Boğalar bugün isyeri mekan değişikliğine gidebilir. Bu durum boğaların giderlerini arttırabilir. Bu ara sermayeden yemeye başlayabilirler.

AŞK: Boğalar bugün sevdikleri ile ciddi tartışma yaşayabilir. Seçim yapmak zorunda kalabilirler. Yaptıkları seçimlerle sevdiklerini üzebilirler.

YAŞAM: Boğalar bugün küçük tatil kaçamakları yapabilir. Bu kaçamak boğalara pahalıya mal olabilir.

 

9- ASLAN BURÇLARI:

SAĞLIK: Aslanlar bugün çok güçlü bir psikoloji ve sağlık yapıları ile hayata merhaba diyebilir. Hiçbir sağlık sorunu olmayan aslanlar bugün önemli başarılara imza atabilir.

EKONOMİ: Dengeli ve düzenli para harcayan aslanlar ekoinomik olarak bugün düzlüğe çıkabilir.

AŞK: Fedakar ve yardımsever aslanlar bugün sevdiklerinin kalbinde taht kurabilir.

YAŞAM: Bugün aslanlar için çok özel ve anlamlı bir gün olabilir. İstedikleri her şeyi elde edebilirler.

 

10- AKREP BURÇLARI:

SAĞLIK: Yoğun stres ve baskı altında yaşayan akrepler bugün şiddetli baş ağrısı çekebilir. Zihnsel olarak kendini yorgun ve bitkin hissedebilir.

EKONOMİ: Küçük sakarlıklar akrepleri masrafa sokabilir. Dikkatsiz olmanın bedelini bugün maddi olarak ağır biçimde ödeyebilirler.

AŞK: Akrepler bugün sevdiklerinden önemli teklifler alabilir. Önemsemez tavırlarla karşısındaki insanı üzebilirler.

YAŞAM: Akrepler bugün dostları ile arasına mesafe koyabilir. Sosyal yaşamdan uzaklaşmak, kendi kabuğuna çekilmek isteyebilirler.

 

11- YENGEÇ BURÇLARI:

SAĞLIK: Hayatın yoğun kosturmacası içinde temizliğine dikkat etmeyen yengeçler bugün ciddi sağlık sorunu yaşayabilir. Günün sonunu hastanede tamamlayabilirler.

EKONOMİ: Yengeçler bugün bazı işleri iptal edebilirler. Kaynak ve zaman yetersizliği önemli projelerin iptal edilmesine neden olabilir.

AŞK: Yengeçler ile sevdiklerinin arasına birisi girebilir. Gizli bir düşman tarafından yengeçler tuzağa düşebilirler.

YAŞAM: Yengeçler bugün yaşamdan kopabilirler. Hedeflerinden uzaklaşıp kendilerini keyifsiz hissedebilirler.

 

12- OĞLAK BURÇLARI:

SAĞLIK: Oğlaklar bugün eklem ve kas ağrısı çekebilir. Özellikle boyun tutulması şikayeti ile gün boyu kıvranabilirler.

EKONOMİ: Oğlaklar bugün büyük hacimli harcama yapabilirler. Harcama yaparken acele edip pişmanlıklar yaşayabilir.

AŞK: Oğlaklar bugün ileriye yönelik ciddi kararlar alabilirler. Aradıkları askı ve sevgiyi bugün bulabilirler.

YAŞAM: Oğlaklar hafta sonu için macera dolu bir plan yapıp bu planı uygulamaya koymak için kaynak arayışına yönelebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz