Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (20 Mayıs 2018 Pazar)

Günlük Burç Yorumları (20 Mayıs 2018 Pazar)

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün iyimser bir hava ile çevresinin beğeni ve taktir toplayabilir. Çevresindeki insanların sorunlarını çözmek için bütün zamanını ve enerjisini harcayabilir. Hızlı ve doğru karar verme noktasında bugün yetersiz kalabilir. Verimli ve kazançlı bir gün geçirebilir. Maddi ve manevi yönden iyi durumda olan koçlar bugün çevrelerine iylik saçabilirler. Enerjilerini dengeli kullanıp günü iyi değerlendirmeleri tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün beklenmedik olaylar yaşayabilir. Bu olaylar kovaları strese sokabilir. Küçük sorunlar Büyüyebilir. Tepkilerinde dengeyi bozabilirler. Bugün çevresindeki insanları istemeden de olsa kırabilir. Hatalarını telafi etmek için önemli fırsatlar elde edebilir. Gereksiz harcamalar maddi açıdan kovalara zor anlar yaşatabilir. Duygu ve düşüncelerine hakim olup sevdiklerini kırmama konusunda daha hassas olmaları tavsiye edilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün içine kapanık bir psikolojiye bürünebilir. Sorunlar ve sıkıntılardan bunalan balıklar bugün insanlardan kaçmak isteyebilir. Bazı gelişmeler başakların psikokojisi bozabilir. Sakin ve serinkanlı olma konusunda zorlanan balıklar yanlış davranışlarda bulunabilir. İş dünyasında zamanı iyi kullanamayan balıklar verimsiz bir gün geçirebilir. Bir an önce üzerindeki olumsuz havadan kurtulup daha pozitif olmaları tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün kafa tatili yapıp sevdiklerine zaman ayırabilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına bir dizi alışveriş yapabilir. Alışverişte dengeyi kaybedip maddi durumlarını zora sokabilirler. Bugün bazı işler iptal olabilir. İş Arkadaşları ile hafta sonu bir araya gelip üzerindeki stresi atabilirler. Kendilerini doğru ifade eden başaklar bugün aşk dünyasında önemli gelişmeler yaşayabilir. Günün tadını çıkarmaya bakın.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün farkında olmadan sevdiklerini üzebilirler. Bazı konularda ölçüyü kaçırabilir. Tutarsız ve dengesiz tavırlar terazilerin çevresinden olumsuz tepkiler almasına neden olabilir. Verdikleri sözü tutma noktasında bugün zorluk çekebilir. Bazı aksilikler terazilerin işlerine taş koyabilir. Mücadele etmeyi seven teraziler bugün bu özellikleri ile sorunları çözebililer. Tutarlı ve dengeli olmaları konusunda daha hassas olmaları tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün sevdiklerine kırılabilirler. Zor ve sıkıntılı anlarında sevdiklerini yanlarında görmeyen ikizler sevdiklerine karşı mesafeli yaklaşabilirler. Sevdiklerini bazı konularda imtihan etmek isteyebilirler. Bugün bazı sevdiklerini hayatından çıkarabilir. İnsanlara daha mesafeli davranma kararı alabilirler. İnsanlara aşırı anlam yüklememeleri ve duygularına hakim olmaları tavsiye edilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün ciddi sağlık sorunu yaşayabilir. Küçük bir kaza yayların hayat düzenini bozabilir. İş dünyası sekteye uğrayabilir. İşleri bitirme konusunda sıkıntılar çekebilirler. Bazı işler iptal olabilir. Bugün yaylar için verimsiz ve sıkıcı olabilir. Dikkat ve yoğunlaşma konusunda güçlük çekebilir. Karar alıp uygulama konusunda zorluk çekebilirler. Erteleme huylarını terk edip işlerini daha ciddi yapmaları tavsiye edilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün unutkan ve dalgın olabilir. Bu yüzden bir takım sıkıntılar çekebilir. Sevdiklerini unutkanlık yüzünden kırabilirler. Hassas olmaları gereken bir konuda duyarsız davranıp tepkiler alabilirler. Boğalar bugün olumsuz duygulara kapılabilirler. Mücadele ruhunu erken kaybedip pes edebilirler. Teslimiyetçi bir yapıya bürünen boğalar bugün tepkiler alabilir. İlişkilerinde hassas olmaları ve zorluklar karşısında hemen pes etmemeleri tavsiye edilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün küçük bir iş gezisine çıkabilir. Bu iş gezisi aslanların hayata bakış açısını değiştirebilir. Önemli fırsatlar elde edip bu fırsatları geri çevirebilir. İş büyütme teklifi alabilirler. Duygusal olmaktansa mantıklı olmayı tercih eden aslanlar bugün bu özellikleri ile önemli başarılara imza atabilirler. Ölçülü ve dengeli olmayı çok iyi başaran aslanların bugün ayakları yere sağlam basabilir. Teklifleri değerlendirme konusunda daha dikkatli olmaları tavsiye edilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün kendilerini çok iyi hissedebilir. Maddi açıdan iyi durumda olan akrepler bugün manevi olarak da iyi duruma gelebilir. Zor durumda kalan bir tanıdığına maddi yardımlarda bulunabilir. Akrepler iş yaşamında pozisyon değişikliği yaşayabilir. Daha verimli olabileceği bir depertmanda çalışabilirler. Çalışkan yapıları iş yerinde akreplerin çok sevilmesine neden olabilir. İlkelerinden taviz vermeden çalışan akrepler bugün verimli bir gün geçirebilir. Günü iyi değerlendirin ve tadını çıkarın.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün büyük korkular yaşayabilir. Korkuların kaynağı geçmişe dayanır. Bazı soru ve sorunlarla yüzleşmek istemeyen yengeçler bugün sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Yengeçler bugün özgüven duygu eksikliği yaşayabilir. Bu olumsuz durum yengeçleri iş dünyasında olumsuz etkileyebilir. Parasal konularda gereksiz harcama yapıp bütçede açık verebilirler. Maddi kayıplar yengeçlere ay sonunda ödeme güçlüğü çıkartabilir. Korkuları ile yüzleşip sorunları büyütmeden çözmeleri tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar için bugün hayat çok hızlı ve hareketli geçebilir. İş dünyasından yoğunluğuna davetler de eklenince oğlaklar gün sonuna yorgun ve bitkin girebilir. Oğlaklar bu ara kendilerini ihmal edebilir. Parasal konularda altın çağını yaşayan oğlakların bugün işleri yolunda gidebilir. Akılcı çözüm öneriler ile iş dünyasında dikkatleri üstüne toplayabilir. Bazı davet ve organizasyonlar iptal olabilir. Sağlıklarına dikkat edip enerjilerini dogrur yerde ve doğru zamanda kullanmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz