Home Moda Günlük Burç Yorumları ( 2 Mayıs 2018 Çarşamba)

Günlük Burç Yorumları ( 2 Mayıs 2018 Çarşamba)

Günlük Burçlar...

0

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün duygusal çöküntüye uğrayabilir. Hoş olmayan haberler alabilir. Beklentileri karşılanmayan koçlar bugün hayalkırıklığına uğrayabilir. İş dünyasında verimsiz ve durgun bir gün geçirebilir. Enerjilerini erken tüketen koçlar bugün bazı işleri erteleyebilir. Bazı sağlık sorunları yaşayabilir. Ruhsal ve bedensel sağlıklarına dikkat edip bir an önce kendilerini toparlamaları tavsiye edilir.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün çok hareketli bir gün geçirebilir. İş dünyasındaki yoğunluğa sosyal yaşam yoğunluğu eklenebilir. Güzel iş teklifleri alabilir. Fırsatları bugün güzel değerlendirebilirler. Aşk hayatında istdiklerini elde edemeyebilirler. Bugün sevdiklerini bazı konularda üzebilirler. Hayır demeyi beceremeyen kovalar bugün bunun bedelini ağır ödeyebilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün mide ve bağırsak sistemi bozulabilir. Yeme konusunsa kendisini dizginleyemeyen balıklar ciddi sağlık sorunları yaşayabilir. Bazı davetlere katılabilirler. Bu davetlerde önemli birliktelik kurabilirler. Sosyal yaşamda hareketli bir gün geçiren balıklar bütün enerjilerini harcayabilirler. Sevdiklerini bugün ihmal edip bir parça üzebilirler.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün güzel bir gün geçirebilir. Duygularına karşılık bulup aşk hayatı netlesebilir. Açıksözlü ve dürüst olmalarının meyvesini bugün yiyebilirler. Küçük sağlık sorunu yaşasalarda bu sağlık sorunları yaşam kalitesini etkilemeyecek. Sevdikleri ile aralarındaki bazı anlaşmazlıklar bugün sona erebilir. Günü iyi değerlendirip tadını çıkarmaları tavsiye edilir.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün güne damgasını vurabilir. Gelişme ve ilerlemeleri önünde engel teşkil eden önemli sorunları bugün çözebilirler. Ekip çalışmasında harika işler çıkarıp iş hayatında olumlu havalar estirebilir. Coşkulu ve içten yapıları ile çevreleri tarafından taktir edilebilirler. Yakaladıkları güzel havayı devam ettirip sorunların üstüne karar ve azimlilikle gitmeleri tavsiye edilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün hayal kırıklığına uğrayabilir. Beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bazı işler iptal edilebilir. Büyük hatalar yapıp bunun bedelini ağır ödeyebilir. Bugün günün günah keçisi ilan edilebilir. İş dünyasında negatif enerji elde eden ikizler sosyal yaşamda huysuz ve inatçı olabilirler. Aşk hayatında bazı gelişmeler ikizleri mutlu etse de bugün yaşadıkları gerilimden kurtulmaya yetmeyebilir.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün aile bireyleri ile küçük münakaşa yaşayabilir. Düzensiz ve dağınık bir yaşam süren yaylar bu özelliği ile çevrelerinin tepkilerini alabilir. İş dünyasında dikkat toplama ve işe yoğunlaşma noktasında güçlük yaşayabilir. Parasal konularda bugün ödeme güçlüğü çekebilirler. Maddi konulara dikkat edip daha uyumlu bir yaşam sürmeleri tavsiye edilmelidir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün tutarsız davranışlar ile çevrelerinin tepkilerini alabilirler. Boğalar bugün yanlış anlaşılabilir. Kendini ifade etme ve anlatma konusunda yetersiz kalabilir. Dengesiz bir maddi politika izleyen boğalar bugün ölçüyü aşabilir. Ödeme konusunda sıkıntı yaşayabilir. Tutarsızlıklara son verip dengeli ve düzenli bir mali politika belirlemeleri tavsiye edilir.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün güzel haberler alabilir. Maddi durumu düzelten ve iş yerinde olumlu havalar estiren aslanlar güzel bir gün geçirebilir. Sosyal yaşamda önemli davetler alıp burada güzel birliktelik kurabilir. Aşk hayatında durgun bir gün yaşamları bekleniyor. Enerjileri bugün erken tükenebilir. Günün tadını çıkarıp enerjilerini doğru kullanmaları tavsiye edilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün önemli girişimlerde bulunabilir. Alışveriş yapıp çok önemli eksiklerini giderebilirler. Sağlıklarını ihmal eden akrepler bugün bazı ağrı ve sızılar çekebilir. Sosyal yaşamda bazı davetlere katılabilir. Hafta sonu planlarını bugün oluşturabilirler. Maddi konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. Alacaklarını bugün tahsil edebilirler.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün sinirlerine hakim olma konusunda güçlük çekebilirler. Duygularını ifade ederken zorlanabilirler. Tutarsız davranmaları çevrelerinde insanların kuşku dolu yaklaşmasına neden olabilir. Önemli işleri bugün zamanı iyi kullanamadığı için ertelemek zorunda kalabilirler. Zamanı etkili ve verimli kullanma konusunda bugün sınıfta kalabilirler. İşlerine daha titiz yaklaşıp olumlu davranışlar sergilemeleri tavsiye edilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün bazı aksiliklerle karşılaşabilir. Terslikler oğlak burçlarının moralini alt üst edebilir. İş dünyasında isteksiz tavırlar sergileyebilirler. Bugün çok önemli fırsatları geri çevirebilirler. Sevdikleri ile bazı konularda fikir ayrılığına düşebilirler. Aşk hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir. Talepleri bugün olumlu yönde karşılanabilir. Harcama yönünden bugün dengeli ve tutarlı bir seyir izleyebilirler. Negatif havadan kurtulup duygularına hakim olmaları tavsiye edilir.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version