Ana SayfaModaGünlük Burç Yorumları (2 Haziran 2018 Cumartesi )

Günlük Burç Yorumları (2 Haziran 2018 Cumartesi )

-

1- KOÇ BURCU :
Koçlar bugün güzel bir gün geçirebilir. Hayallerini gerçekleştirmek için önemli fırsatlar elde edebilir. İşler bugün açılabilir. İş dünyasında yaşanan yoğunluk koçların iş pozisyonunu değiştirebilir. Terfi, yükselme ve zam alabilirler. Başarıları ile dikkatleri üstüne toplayan koçlar gün sonunda önemli davetler ve teklifler alabilirler. Koçlar bugün zamanı etkili ve verimli kullanıp kısa sürede bir çok işi bitirebilirler.

2- KOVA BURCU :
Kovalar bugün ciddi maddi kayıplar yaşayabilir. Dikkatsizlik bugün kovalara ağır bedel ödetebilir. Bazı aksikikler bugün üst üste gelebilir. Tüm olumsuzluklara rağmen pozitif olan ve olumsuzluğa kapılmayan kovalar bugün sorunları gün içinde çözüme kavuşturabilir. Harcama konusunda kemer sıkmaya başlayan kovalar sevdiklerinden sert tepkiler alabilir. Cimri ve paylaşımsız birisi olarak algılanabilir.

3- BALIK BURCU :
Balıklar bugün aile bireyleri ile küçük tartışmalar yaşayabilir. Düzenli olma konusunda eksiklikleri bulunan balıklar dağınıklık konusunda aile bireylerinden tepkiler alabilir. Balıklar bugün yalnız kalmak isteyebilir. Kendilerini net ifade edemeyen ve gerilen balıklar kırıcı sözlerle sevdiklerini üzebilirler. Öfkelerine hakim olamayan balıklar bugün yanlışlar yapabilirler. Düzenli olmaları ve öfkelerine hakim olmaları tavsiye edilir.

4- BAŞAK BURCU :
Başaklar bugün anlayış ve hoşgörüleri ile çevresindeki tüm olumsuz durumları bertaraf edebilirler. Başaklar bugün enerji dolu yapısı ile önemli sorunları çözüme kavuşturabilirler. Hedeflerine sağlam adımlarla yürüyen başaklar bugün kendilerine yeni hedeler belirleyebilirler. Bugün başaklar için karlı ve kazançlı bir gün olabilir. Günün sonunda alışveriş yapıp sevdiklerini mutlu edebilirler.

5- TERAZİ BURCU :
Teraziler bugün uyku sorunu çekebilirler. Stesli ve yoğun iş dünyası terazilerin bütün enerjisini alabilir. Bazı işlerin ters gitmesi, ay başında yaşanan ödeme güçlüğü gibi nedenler terazileri strese sokabilir. Rahatlamak adına hafta sonu küçük bir tatile çıkabilir. Olumsuz duygular terazilerin iş verimini düşürebilir. İstksiz çalışma görüntüleri iş yerinde dikkatleri üstüne çekebilir.

6- İKİZLER BURCU :
İkizler bugün güzel haberler alabilir. Uzun zamandır beklenen bir gelişme ikizler için olumlu sonuçlanabilir. İkizler bugün alacakları güzel haberlerle maddi ve manevi anlamda ciddi rahatlama yaşayabilir. Aşk hayatı bugün ikizlerin hayata bakış açısını değiştirebilir. Acıma ve merhamet duyguları bugün zedeleyebilir. Paylaşmayı seven ikizler bugün paylaşımcı oldukları için pişmanlık yaşayabilirler.

7- YAY BURCU :
Yaylar bugün önemli kültürel davetler alabilir. Bu davetlerde sosyal çevresini genişleten yaylar yeni teklifler ve fırsatlar elde edebilir. Harcama konusunda ölçüyü elden kaçıran yaylar yeni kaynak arayışına yönelebilirler. Bazı fırsatlar bugün yayların ihmalkar olmaları sebebiyle kaçabilir. Aşk hayatında bugün süpriz gelişmeler yaşayabilir. Sevdiklerinden yeşil ışık alan yaylar ciddi planlar içine girebilir.

8- BOĞA BURCU :
Boğalar bugün romantik ve duygusal özellikleri ile sevdiklerine güzel anlar yaşatabilir. Mutlu olmayı ve mutlu etmeyi çok iyi bilen boğalar bugün çevrelerine mutluluk saçabilir. Güçlü kişilikleri ile önemli sorunların çözümünde aktif görev alabilir. Ekip çalışmasında lider ruhu ile arkadaşlarını yönlendiren boğalar bugün verimli ve kazançlı bir gün geçirebilir. Parayı kullanma ve yönetme konusunda bugün gereksiz harcamalar yaparak sınıfta kalabilirler.

9- ASLAN BURCU :
Aslanlar bugün hayatta ne kadar güçlü olduklarını fark edebilirler. Bugün bir dizi olumsuzluklar yaşayan aslanlar kararlı, azimli ve dik duruşları ile tüm sorunların üstesinden gelebilirler. Güçlükler karşısında yakın çevrelesinin desteğini görmek aslanları bugün mutlu edebilir. Bu durum aslanların sevdiğine daha sıkı bağlanmasına neden olabilir. Aslanlar bugün ne isterse elde edebilir. Günün tadını çıkarıp yakaladığı bu olumlu havayı uzun süre devam ettirmeleri tavsiye edilir.

10- AKREP BURCU :
Akrepler bugün duygularına hakim olmayabilir. Durumlara duygusal tepkiler veren akrepler işi çıkmaza sokabilirler. Problemleri çözmek yerine daha da derinleştiren akrepler bugün bir dizi yanlışlar yapabilir. Sakinliği korumakta zorlanan akrepler bugün öfke krizleri ile mücadele edebilirler. Ağzından çıkanı kulağı duymayan akrepler bugün çirkin ifadeler kullanabilirler. Sakin olup öfkelerini dizginlemeleri tavsiye edilir.

11- YENGEÇ BURCU :
Yengeçler bugün sevdikleri tarafından kıskaç altına alınabilirler. Emrivaki durumlara maruz kalıp istemedikleri bir şeyi yapmak zorunda kalabilirler. Yengeçler bugün çok zor duruma düşebilirler. Yanlış anlaşılan yengeçler konustukça batabilirler. Tutarsız söz ve davranışlar yengeçlerin yanlış anlaşılmasına neden olabilir. Bugün düzenlenecek bazı davetlere yengeçlerin çağrılmaması hassas yengeçleri üzebilir.

12- OĞLAK BURCU :
Oğlaklar bugün sağlık sorunları ile uğraşabilirler. İş ve sosyal yaşam yoğunluğuna dalıp sağlıklarını ihmal eden oğlaklar bugün bunun faturasını ödeyebilir. İş dünyasında verimsiz bir gün geçiren oğlaklar enerjilerini erken bitirip bazı sosyal davetlere katılmayabilir. Aşk hayatı bir takım yanlışlar yüzünden çıkmaza girebilir. Kendini affettirme konusunda yetersiz kalabilirler. Sağlıklarına dikkat edip duygusal konularda daha hassas olmaları tavsiye edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz