Ana SayfaBurçlarGünlük Burç Yorumları (19Haziran 2018 Salı)

Günlük Burç Yorumları (19Haziran 2018 Salı)

-

1- KOÇ BURÇLARI:

SAĞLIK: Hareketli koçlar yazın gelmesi ile birlikte aşırı güneşe maruz kalıp ciddi baş ağrıları çekebilir.

EKONOMİ: Maddi durumu bozulan koçlar bugün ekonomik anlamda radikal kararlar alabilir.

AŞK: Koçlar bugün aşk hayatında hareketli bir gün geçirebilir. Gün boyu sevdiklerini mutlu edebilirler.

YAŞAM: Aile bireyleri ile geçmişte başlayan tartışma bugün de devam edebilir.

 

2- KOVA BURÇLARI:

SAĞLIK: Hayatta meydana gelen olumsuz gelişmeler kovaların psikolojisini bozabilir. Bugün mücadele ruhunu kaybedebilir.

EKONOMİ: Kovalar bugün yeni iş teklifi alabilir. Yeni teklif kovalara maddi kazanç ve iş yerinde pozisyon değişikliği yaşayabilir.

AŞK: Sevdikleri bugün kovalara yeşil ışık yakabilir. Bugün kovalar sevdiklerine duygularını ifade edebilir. Güzel bir teklifle duygusal açılımda bulunabilir.

YAŞAM: Kariyer yaşamına yön verecek ciddi kararlar alabilir. Gelecek yılın planları bugünden yapılabilir.

 

3- BALIK BURÇLARI:

SAĞLIK: Balıklar bugün abur cubur tüketip ciddi sindirim sorunu yaşayabilir. Yağlı ve baharatlı beslenen balıklar bugün mide ağrısı çekebilir.

EKONOMİ: Balıklar bugün gereksiz harcama yapıp ciddi pişmanlık yaşayabilir. İhtiyacları ile zevklerini birbirine karıştırıp dengesiz bir harcama yapabilir.

AŞK: Savurgan balıklar bugün parasal konularda sevdikleri ile tartışma yaşayabilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına büyük harcamalar yapabilir.

YAŞAM: Bugün olumsuz gelişmeler balıkların psikolojik durumunu bozabilir.

 

4- BAŞAK BURÇLARI:

SAĞLIK: Başaklar bugün sağlık olarak çok iyi durumda olabilir. Geçmişte yaşanan ağrı ve sızılar bugün sona erebilir. Günü zihinde ve dinç kapatabilirler.

EKONOMİ: Dikkatsizlik bugün başaklara maddi kayıp yaşatabilir. Maddi kayıplar başakların ay sonuna ödeme güçlüğü çekmesine neden olabilir.

AŞK: Başaklar bugün sevdiklerini mutlu edebilir. İtaatkar olmaları ve sevdiklerini önemsemeleri sevdiklerinin hoşuna gidebilir.

YAŞAM: Başaklar bugün ciddi sorunlar yaşayabilir. Bu sorunlar yüzünden sosyal çevreden uzaklaşabilirler.

 

5- TERAZİ BURÇLARI:

SAĞLIK: Teraziler bugün çok çalısıp iskelet ve kas sağlığını bozabilir. Özellikle bel ve diz ağrısı çekebilir. Dikkatli olmaları gereken bir gün olabilir.

EKONOMİ: Teraziler bugün süpriz bir geri ödeme alabilir. Uzun zamandır tahsil edemediği bir alacağı bugün tahsil edebilir.

AŞK: Teraziler bugün sevdiklerinden uzaklaşabilir. Anlayış ve hoşgörüsünü bugün kaybedebilir.

YAŞAM: Teraziler bugün hayatlarında önemli değişiklikler yapabilir. Bu değişiklikler terazileri ekonomik ve psikolojik olarak olumsuz etkileyebilir.

 

6- İKİZLER BURÇLARI:

SAĞLIK: İkizler bugün uyku sorunu çekebilir. Uyku sorunu ikizlerde göz sağlığını olumsuz etkileyebilir. Uykusuzluk bugün ikizlerde baş ağrısına neden olabilir.

EKONOMİ: İkizler bugün ters giden işleri yüzünden maddi kayıp yaşayabilir. Maddi kayıplar ikizlerin sosyal dengesini bozabilir.

AŞK: Bazı organizasyonlar maddi kayıplar yüzüne iptal olabilir. Bu durum ikizler ile sevdiklerinin arasını açabilir.

YAŞAM: İkizler bugün yaşamları adına bazı hatalı kararlar alabilirler. Hızlı karar verirken gerçek yaşamdan uzaklaşabilir.

 

7- YAY BURÇLARI:

SAĞLIK: Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte gezmeyi çok seven yaylar güneş çarpmasına dikkat etmesi gerekir. Uzun süre güneş altında kalmak tehlikeli olabilir.

EKONOMİ: Yaylar bugün ölçüsüz ve dengesiz para politikası ile zor anlar yaşayabilir. Gelir ve gider dengesini gereksiz harcamalar ile bozabilirler.

AŞK: Yaylar bugün tutkusuna yenik düşüp bir takım yanlışlar yapabilir, Hassaslıktan uzaklaşıp sevdiklerini üzebilirler.

YAŞAM: Yaylar bugün mekan değişikliği yapabilir. Yaşam ve iş alanlarından memnun olmayan yaylar daha ferah bir mekana geçiş yapabilir.

 

8- BOĞA BURÇLARI:

SAĞLIK: Aşırı beslenen ve yediklerine dikkat etmeyen boğalar bu yaz kilo sorunu ile uğraşabilir. Büyüyen vücut ölçüleri boğaları giyinirken sıkıntıya sokabilir.

EKONOMİ: Boğalar bugün yakın çevresine borç verebilir. Maddi durumu düzelen boğalar çevresindeki insanların ekonomik sorunlarına çözüm üretebilirler.

AŞK: Boğalar bugün duygularını ustaca saklayabilir. Aşk dünyasında ayağı yere sağlam basan boğalar yeni radikal kararlar alabilirler.

YAŞAM: Boğalar supriz haberlerle mutlu olabilir. İşlerin yoluna girmesi boğaların keyfini yerine getirebilir.

 

9- ASLAN BURÇLARI:

SAĞLIK: Aslanlar bugün aşırı heyecan duygusuna kapılıp küçük bir kalp sorunu yaşayabilir. Beklenmedik gelişmeler aslanlara şok yaşatabilir.

EKONOMİ: Aslanlar bugün ek iş yapıp aile bütçelerine katkı sağlayabilir. Zamanı etkili ve verimli kullanan aslanlar bugünü kazançlı kapatabilir.

AŞK: Aslanlar sevdiklerinin bazı kötü huylarını bugün görmezden gelebilir. Huzursuzluk çıkmasın diye bazı hoş olmayan durumları sineye çekmek zorunda kalabilir.

YAŞAM: Dedikodudan bunalan aslanlar bugün sosyal çevresinden uzaklaşıp yalnız kalmak isteyebilirler.

 

10- AKREP BURÇLARI:

SAĞLIK: Akrepler bugün tehlikeli hareketler ile sağlam olan sağlıklarını tehlikeye atabilir. Gereksiz güç gösterisinde bulunup küçük kazalar yapabilirler.

EKONOMİ: Akrepler bugün ödeme güçlüğü çekebilir. Azalan gelir artan ihtiyaçlar akreplere bugün kredi çektirebilir.

AŞK: Akrepler sevdiklerini parasal konularda üzebilirler. Hayır derken sert uslüp kullanan akrepler bugün kırıcı olabilir.

YAŞAM: Akrepler bugün eğitim hayatları için çok önemli kararlar verebilir. Kendilerini geliştirmek için kurs arayışına girebilirler.

 

11- YENGEÇ BURÇLARI:

SAĞLIK: Zamanı etkili kullanamayan yengeçler iş dünyasında sorunlar yaşayıp stresli bir gün geçirebilir. Strex, kaygı ve endişe yengeçlerde şiddetli baş ağrısına neden olabilir.

EKONOMİ: Yengeçler bugün yeni iş teklifi alabilir. Mevcut pozisyonunu kaybetmek istemeyen yengeçler bu teklifi kabul etmeyebilir. Ekonomik sıkıntılar yengeçlere büyük bir ikilem yaşatabilir.

AŞK: Yengeçler akşam sevdikleri ile hoş bir mekanda gelecek adına ciddi kararlar alabilir. Yengeçler bugün romantik ve narin yapıları ile sevdiklerini kendisine hayran bırakabilir.

YAŞAM: Yengeçler bugün aile bireyleri ile bazı konularda fikir birliğine varabilir. Bu birliktelik yengeçlerin aile bağlarını kuvvetlendirebilir.

 

12- OĞLAK BURÇLARI:

SAĞLIK: Uzun süre masa başında çalışmak oğlaklarda boyun tutulması ve bel ağrısına neden olabilir. Hareketsizlik oğlaklarda kilo artışına neden olabilir.

EKONOMİ: Midelerine düşkün oğlaklar bugün yeme alışkanlığı yüzüne ekonomik durumlarını zor duruma sokabilir. Artan lokanta harcamaları oğlaklara skonomik olarak zor anlar yaşatabilir.

AŞK: Oğlaklar bugün sevdikleri tarafından üzülebilir. Anlaşılmadığını düşünen oğlaklar bugün yalnız kalmak isteyebilir.

YAŞAM: Oğlaklar yeni bir mekan bulmak, hayatın rutin ve sıkıcı işlerinden kurtulmak için macera arayışına girebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz