Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...
Ana Sayfa Burçlar Günlük Burç Yorumları (19Haziran 2018 Salı)

Günlük Burç Yorumları (19Haziran 2018 Salı)

-

1- KOÇ BURÇLARI:

SAĞLIK: Hareketli koçlar yazın gelmesi ile birlikte aşırı güneşe maruz kalıp ciddi baş ağrıları çekebilir.

EKONOMİ: Maddi durumu bozulan koçlar bugün ekonomik anlamda radikal kararlar alabilir.

AŞK: Koçlar bugün aşk hayatında hareketli bir gün geçirebilir. Gün boyu sevdiklerini mutlu edebilirler.

YAŞAM: Aile bireyleri ile geçmişte başlayan tartışma bugün de devam edebilir.

 

2- KOVA BURÇLARI:

SAĞLIK: Hayatta meydana gelen olumsuz gelişmeler kovaların psikolojisini bozabilir. Bugün mücadele ruhunu kaybedebilir.

EKONOMİ: Kovalar bugün yeni iş teklifi alabilir. Yeni teklif kovalara maddi kazanç ve iş yerinde pozisyon değişikliği yaşayabilir.

AŞK: Sevdikleri bugün kovalara yeşil ışık yakabilir. Bugün kovalar sevdiklerine duygularını ifade edebilir. Güzel bir teklifle duygusal açılımda bulunabilir.

YAŞAM: Kariyer yaşamına yön verecek ciddi kararlar alabilir. Gelecek yılın planları bugünden yapılabilir.

 

3- BALIK BURÇLARI:

SAĞLIK: Balıklar bugün abur cubur tüketip ciddi sindirim sorunu yaşayabilir. Yağlı ve baharatlı beslenen balıklar bugün mide ağrısı çekebilir.

EKONOMİ: Balıklar bugün gereksiz harcama yapıp ciddi pişmanlık yaşayabilir. İhtiyacları ile zevklerini birbirine karıştırıp dengesiz bir harcama yapabilir.

AŞK: Savurgan balıklar bugün parasal konularda sevdikleri ile tartışma yaşayabilir. Sevdiklerini mutlu etmek adına büyük harcamalar yapabilir.

YAŞAM: Bugün olumsuz gelişmeler balıkların psikolojik durumunu bozabilir.

 

4- BAŞAK BURÇLARI:

SAĞLIK: Başaklar bugün sağlık olarak çok iyi durumda olabilir. Geçmişte yaşanan ağrı ve sızılar bugün sona erebilir. Günü zihinde ve dinç kapatabilirler.

EKONOMİ: Dikkatsizlik bugün başaklara maddi kayıp yaşatabilir. Maddi kayıplar başakların ay sonuna ödeme güçlüğü çekmesine neden olabilir.

AŞK: Başaklar bugün sevdiklerini mutlu edebilir. İtaatkar olmaları ve sevdiklerini önemsemeleri sevdiklerinin hoşuna gidebilir.

YAŞAM: Başaklar bugün ciddi sorunlar yaşayabilir. Bu sorunlar yüzünden sosyal çevreden uzaklaşabilirler.

 

5- TERAZİ BURÇLARI:

SAĞLIK: Teraziler bugün çok çalısıp iskelet ve kas sağlığını bozabilir. Özellikle bel ve diz ağrısı çekebilir. Dikkatli olmaları gereken bir gün olabilir.

EKONOMİ: Teraziler bugün süpriz bir geri ödeme alabilir. Uzun zamandır tahsil edemediği bir alacağı bugün tahsil edebilir.

AŞK: Teraziler bugün sevdiklerinden uzaklaşabilir. Anlayış ve hoşgörüsünü bugün kaybedebilir.

YAŞAM: Teraziler bugün hayatlarında önemli değişiklikler yapabilir. Bu değişiklikler terazileri ekonomik ve psikolojik olarak olumsuz etkileyebilir.

 

6- İKİZLER BURÇLARI:

SAĞLIK: İkizler bugün uyku sorunu çekebilir. Uyku sorunu ikizlerde göz sağlığını olumsuz etkileyebilir. Uykusuzluk bugün ikizlerde baş ağrısına neden olabilir.

EKONOMİ: İkizler bugün ters giden işleri yüzünden maddi kayıp yaşayabilir. Maddi kayıplar ikizlerin sosyal dengesini bozabilir.

AŞK: Bazı organizasyonlar maddi kayıplar yüzüne iptal olabilir. Bu durum ikizler ile sevdiklerinin arasını açabilir.

YAŞAM: İkizler bugün yaşamları adına bazı hatalı kararlar alabilirler. Hızlı karar verirken gerçek yaşamdan uzaklaşabilir.

 

7- YAY BURÇLARI:

SAĞLIK: Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte gezmeyi çok seven yaylar güneş çarpmasına dikkat etmesi gerekir. Uzun süre güneş altında kalmak tehlikeli olabilir.

EKONOMİ: Yaylar bugün ölçüsüz ve dengesiz para politikası ile zor anlar yaşayabilir. Gelir ve gider dengesini gereksiz harcamalar ile bozabilirler.

AŞK: Yaylar bugün tutkusuna yenik düşüp bir takım yanlışlar yapabilir, Hassaslıktan uzaklaşıp sevdiklerini üzebilirler.

YAŞAM: Yaylar bugün mekan değişikliği yapabilir. Yaşam ve iş alanlarından memnun olmayan yaylar daha ferah bir mekana geçiş yapabilir.

 

8- BOĞA BURÇLARI:

SAĞLIK: Aşırı beslenen ve yediklerine dikkat etmeyen boğalar bu yaz kilo sorunu ile uğraşabilir. Büyüyen vücut ölçüleri boğaları giyinirken sıkıntıya sokabilir.

EKONOMİ: Boğalar bugün yakın çevresine borç verebilir. Maddi durumu düzelen boğalar çevresindeki insanların ekonomik sorunlarına çözüm üretebilirler.

AŞK: Boğalar bugün duygularını ustaca saklayabilir. Aşk dünyasında ayağı yere sağlam basan boğalar yeni radikal kararlar alabilirler.

YAŞAM: Boğalar supriz haberlerle mutlu olabilir. İşlerin yoluna girmesi boğaların keyfini yerine getirebilir.

 

9- ASLAN BURÇLARI:

SAĞLIK: Aslanlar bugün aşırı heyecan duygusuna kapılıp küçük bir kalp sorunu yaşayabilir. Beklenmedik gelişmeler aslanlara şok yaşatabilir.

EKONOMİ: Aslanlar bugün ek iş yapıp aile bütçelerine katkı sağlayabilir. Zamanı etkili ve verimli kullanan aslanlar bugünü kazançlı kapatabilir.

AŞK: Aslanlar sevdiklerinin bazı kötü huylarını bugün görmezden gelebilir. Huzursuzluk çıkmasın diye bazı hoş olmayan durumları sineye çekmek zorunda kalabilir.

YAŞAM: Dedikodudan bunalan aslanlar bugün sosyal çevresinden uzaklaşıp yalnız kalmak isteyebilirler.

 

10- AKREP BURÇLARI:

SAĞLIK: Akrepler bugün tehlikeli hareketler ile sağlam olan sağlıklarını tehlikeye atabilir. Gereksiz güç gösterisinde bulunup küçük kazalar yapabilirler.

EKONOMİ: Akrepler bugün ödeme güçlüğü çekebilir. Azalan gelir artan ihtiyaçlar akreplere bugün kredi çektirebilir.

AŞK: Akrepler sevdiklerini parasal konularda üzebilirler. Hayır derken sert uslüp kullanan akrepler bugün kırıcı olabilir.

YAŞAM: Akrepler bugün eğitim hayatları için çok önemli kararlar verebilir. Kendilerini geliştirmek için kurs arayışına girebilirler.

 

11- YENGEÇ BURÇLARI:

SAĞLIK: Zamanı etkili kullanamayan yengeçler iş dünyasında sorunlar yaşayıp stresli bir gün geçirebilir. Strex, kaygı ve endişe yengeçlerde şiddetli baş ağrısına neden olabilir.

EKONOMİ: Yengeçler bugün yeni iş teklifi alabilir. Mevcut pozisyonunu kaybetmek istemeyen yengeçler bu teklifi kabul etmeyebilir. Ekonomik sıkıntılar yengeçlere büyük bir ikilem yaşatabilir.

AŞK: Yengeçler akşam sevdikleri ile hoş bir mekanda gelecek adına ciddi kararlar alabilir. Yengeçler bugün romantik ve narin yapıları ile sevdiklerini kendisine hayran bırakabilir.

YAŞAM: Yengeçler bugün aile bireyleri ile bazı konularda fikir birliğine varabilir. Bu birliktelik yengeçlerin aile bağlarını kuvvetlendirebilir.

 

12- OĞLAK BURÇLARI:

SAĞLIK: Uzun süre masa başında çalışmak oğlaklarda boyun tutulması ve bel ağrısına neden olabilir. Hareketsizlik oğlaklarda kilo artışına neden olabilir.

EKONOMİ: Midelerine düşkün oğlaklar bugün yeme alışkanlığı yüzüne ekonomik durumlarını zor duruma sokabilir. Artan lokanta harcamaları oğlaklara skonomik olarak zor anlar yaşatabilir.

AŞK: Oğlaklar bugün sevdikleri tarafından üzülebilir. Anlaşılmadığını düşünen oğlaklar bugün yalnız kalmak isteyebilir.

YAŞAM: Oğlaklar yeni bir mekan bulmak, hayatın rutin ve sıkıcı işlerinden kurtulmak için macera arayışına girebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı buraya yazın

Hamile Kadınların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadın sağlığının her saniye ve her adımda kontrol altında bulundurulması gerekir. Üstelik birde hamile kanılması durumunda sağlıkdurumlarının başka bir boyuta geçmesiyle direk olarak konu...

Eşinizi Anlayın…

Eşinizi Anlamaya Çalışmak Size Kendinizi Anlamanızı Kolaylaştırır. Aşkı, sevgiliniz veya eşiniz hakkında düşünmeniz gereken bazı şeyler. 1 İlk hareketi yapmayı düşünün. 21. yüzyıl, ama genelde...

Seni Yeneceğim ” HAYAT “

Seni Yeneceğim “ HAYAT ” Hayat her zaman bize pembe pamuk şekeri tadında görünmez. Bir sürü inişler, çıkışlarla karşı karşıya kalırız. “Düşmem” der düşeriz, “Şaşmam”...

Sapyoseksüel Bir Kişi İle Çıktığınızı Gösteren 7 İşaret

Sapyoseksüel Bir Sevgiliniz Varsa Zekanız Onaylıdır! Bulunduğunuz kişiyle neden çıktığınızı her zaman tam olarak belirleyemeyebilirsiniz, ancak büyük olasılıkla, diğerlerinin sizi başlangıçta onlara çeken özelliklerine...

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar Nasıl Anlaşılır?Erkekler ve kadınlar eşit muamele görmeyi hak ederken, meselenin gerçeği, iki cinsiyet arasında belirli toplumsal farklılıklar olmasıdır. Bu makale size bu temel...